Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

voskovka
30. sep 2009

som volala tej pani o tenoveralik,ale nam bude maly...škoooda....

traktor
30. sep 2009

no aj ja som vcera len kukala...a cukalo mi rukami...a mi nerf povolil a kupila som mu tigrikove topanocky su v albume/...bude mat na neskor, je to velkost 20 za 270 korun,...no nekup to 😀 , a tak nam vsetko ladi....budem jest za tyzden suche rozky za trest....ci za 3 dni? stacilo by aj jeden den, nie?......co tam po tom urobim z nich struhanku.... 😀 😀 😀

lucia32
30. sep 2009

jaj...aj mňa cukalo na mimiaukciách a pošlo tatam pár euášov 😝 😀 , ale nakúpila som na všetky dietky 😉 , aj pre seba mám vyhliadnuté nové outlety, len materská ďaleko 😕 😅 😝 😀

reilyy
30. sep 2009

voski, indigovaho adamka ti teda nezavidim 😝 ta sikovnost sa popisuje len naokraj, kolko problemov s indigo detmi je, to je teda makacka....skor si myslim ze je to na skodu v dnesnom svete

ani3012
30. sep 2009

ale má ten Peťko kukadla 🙂

riusik
30. sep 2009

moj petko, moj 😎

riusik
30. sep 2009

cavte, vas tu smirujem potajomky 😉

ani3012
30. sep 2009

Ahoj ria!

riusik
30. sep 2009

tiez som o tych indigovych detoch kedysi citala. narocne...

ani3012
30. sep 2009

a vy ste tu už tak popárovaný 🙂

riusik
30. sep 2009

ani 😵

riusik
30. sep 2009

no, my maminky, sikovnice, si myslime, ze nas budu pocuvat 😀
ja som mala dohodu s jednym kamaratom, ze ked sa nevydam do 30, tak si ma vezme. veeeelmi ma lubil, ale ja som ho mala stale za kamarata. mala som 30, bola slobodna (i ked zadana), ale veru si ma nevzal....... 😀 😀 to su tie dohody dopredu...

ani3012
30. sep 2009

ale je to pekné 🙂
Evku sme zasnúbili,teda ja som zasnúbila ešte v nemocnici so Sebastianko,čo sa tiež narodil prečasne.Taký veľký bojovník,lebo prišiel na svet v 26 týždni.Videla som jeho momentálne fotky a je čím ďalej tým väčší,krásnejší.Normálne mi prirástol k srdcu.Aj maminka 🙂

reilyy
30. sep 2009

hehe, kukadla to teda maaaa, sak bude zmurkat na Alexandru 😀

voskovka
30. sep 2009

takten moj profesor indigo je už hore...ideme papať a potom chrumkať,,,dufam že aj dadulo pospi,nech možem aj ja... 😝

zmurkaz
30. sep 2009

ahoj ahoj - som tu zas - som leniváááá jak voš! Doma bordel, dieťa spí... a ja konujem 😨

lucia32
30. sep 2009

ja idem ku kadernici, dieťa stráži babka...budem koča, nové vlasy 😀

zmurkaz
30. sep 2009

no a k svadbám ... my máme veeeľa nápadníčok - pre Jurka 😀 😀 😀 . Hneď tu blízo má takú partičku kamarátov a kamarátiek (oni sa hrujú a my maminy kecáme 😀 😀 😀 ) a od jednej kočky obe dcéry.... Jurinečko moj zlatučký .... a poďme sa polubkať .... a lubim Jurinka.... no jedna má 2 a druhá 4 😀 😀 😀 😀
Ale nepohrdli by sme ani jednou 😀 😀 😀 😀 😀 - a aj Jurášovi sa jedna z nich lúbi.... tak uvidíme o pár rôčkov
Sa na nich strašne rehoceme s ich maminou...

zmurkaz
30. sep 2009

ja sa asi dám strihnúť - nemám čas fénovať také dlhé - a do jari narastú 😉

zmurkaz
30. sep 2009

no ja som tu a tu nikto 😠 😠 😠 ???

zmurkaz
30. sep 2009

furt nikto?!?! 😕 😕 😕 😨
To mám ísť akože upratovať??? 🙄 🙄 🙄

zmurkaz
30. sep 2009

no hrúza - idem upratovať 😝
a potom sa mi Rei rehoce, že furt len upratujem! 😀 😀 😀 😀

A tapetujééém...

riusik
30. sep 2009

kto vymyslel telefon? 😠 😠 tri za sebou a hodina v cudu... idem vyvesit pradlo, naobedovat sa a asi budem musiet zobudit alexandru, chcem ist von a chcem, aby mi spala v kociku...

riusik
30. sep 2009

zmurka: ja "upratujem" od rana a stav rovnaky ako rano.... 😀

inneska
30. sep 2009

tak som konečne dovarila, erik napapaný pod hrazdičkou, úroda pozbieraná 😀 ešte chcem ísť povysávať 🙂

traktor
30. sep 2009

in a kde ta najdem na face?
a co si fajne navarila...mame pirohy a este mam vybrate kur. nozky ale tie upecem az ked sda rodinka zide..

inneska
30. sep 2009

traky....no šak som ja teliatko...šak my už susedky na farme sme 😀 😀

a varila som mäsko na dubákoch a zemiakové pyré 😝 len čo to ochladne, tak sa napráskam...

inneska
30. sep 2009

ked dáš kurzor(šípku) na hornej modrej lište na priatelia(rozroluje sa ti) a klikneš na moji priatelia, tak ti vypíše všetkých priatelov 🙂

inneska
30. sep 2009

klikneš na VŠETCIA PRIATELIA nie moji 🙂

inneska
30. sep 2009

snád sa dopátraš 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre