• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ahojky...aj ja sa akurát pokúšam prihlásiť na FB....tak si tam blúdim a blúdim.... :grinning:
30. sep 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tuším vzniká klub fejsbúkových :grinning: :grinning:

a idem vysávať...
30. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak jennka ahojky :wink: ako sa máte s diankou? :slight_smile:
30. sep 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in ja odpadnem....az teraz som prisla na to ze ta ingrid si ty... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , boze mne uz hrabe,,,alebo mi mlieko udrelo do hlavy?... :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no konecna sa mi podrilo uspat Adka, tak dufam, ze bude spinkat aspon pol hodinku...ako sa mate?
30. sep 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw, kadernica sa nekonala, zmena plánu...takže ešte dnes budem strapatá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co sa stalo luci? zbadala ta a utiekla? hladas si druhu? :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte inka, ivka, lucka, traki
my sa akurát dudkáme

už druhý deň papakáme len z jedného cicíka...ale stále každé dve hodky...okrem noci...to je okey

a dnes sme sa pretáčali z chrbátika na bruško a späť...
30. sep 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee, prišli mi montovať do práce striešku, tak som im šla sprístupniť elektrinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jennna, tak je sikulka ta tvoja dianka :wink: , to je dobre ze papa a hoc len z jedneho neva, ono sa to upravi...vydrz :slight_smile:
30. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci naaaaaaaaozaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenik ahojte...aj my papáme každé 2 hodinky, ale už z fľaštičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , musím vypátrať prečo mi dieťa pije len 60ml :confused: , dúfam, že má bruško v poriadku :sweat_smile: , zajtra to sono :wink:
30. sep 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked jej nedas kazde 2 hodiny a skusis to natiahnut / ponosis ju, pohrajes sa....nech trosku aj poplace..../ aj vtedy ti vypije len 60 ml?
30. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak...mám tu dvoch fešnýýýých montéééérov :stuck_out_tongue_closed_eyes: chváliaci :grinning:
luci to je asi dosť málo

aj my by sme mali ísť na sono, ale ja si to neviem tam predstaviť...ked DIanka nedostane dve hodky papať, tak reve akoby ju z kože sťahovali...to jej nemôžem urobiť...že nalačno a trihodiny b ez jedla a ktovie koľko tam budme čakať ešte....
luci a co jej davas, ake mliecko, lebo mne ked pije mliecko tak stahnie 150ml
30. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak...aj po 3 hodinách 60 ml, občas ak jej urobím 90 ml, tak 70 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale ona neolače, ona vreštíííí a zlostí sa :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci :grinning: :grinning: :grinning: a povedala si im ze mas3 detusiky :grinning: :grinning: :grinning: , hned nebudes mat ziadneho montera...tak im radsej nic nehovor, az ked urobia svoju pracu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my máme ísť nalačno, ale len 2 hodiny :wink: ...
pije Bebu HA, neviem prečo tak málo??? bude asi modelka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak...oni to vedia...tie 3 deti...je to totiž manža a svokor :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pokial pribera, a stiahne ti tych 60a je spokojnucka tak to neva si myslim, asi jej to staci, inac by po napapani vrestala, krutilasa...kazde babulko je ine ja som bola zvedava kolko by nas matko stiahol s flasky tak stiaholl 190...co je davka jak pre kona...az mu ocka skoro vyliezli :grinning: ale pil ...tak som hovorila zenikdy viac ziadny experiment....aj dokyna vravela pokial sa naje, a je spokojny, a k tomu pribera tak je todobre...
30. sep 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci fuuuuj, takto ma zavadzat....co je doma to sa nerata.... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to je dobre ze to vedia, ze mas 3 deti...teda tvoj manza :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....ved ako by to vizeralo, kebytonevedel, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak...práve som čítala, že UM najskôr po 3 hodinách kvôli vstrebávaniu...fuuuj ale som neznalá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...sa mi to vidí málo, lebo obe detúrence zlupli v 3 mesiacoch po 150 ml...ona má síce ešte len 2, tak možno preto :unamused: ...tak ju budeme naťahovať...teda tie intervaly...
a čo sa týka montérov, tak tu straším, bo poznáš chlapi...už boli 2x doma, raz nejaké špeci šruby, potom dosky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak ja sa k vám zapojím...

lucia: ty píšeš že ti malá vypije 60ml každe dve hodky Beby? naša je od malička na Bebe a papa každe 3 hodky niekedy aj 4hod 90ml...
30. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete dokedy mám brať tie homeopatiká??? koľko dní??
30. sep 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malka...to máš super, že malá vydrží aj 4hodiny
30. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak: to by teda bolo, že? :grinning: , aj ked občas hovorí, že od koho tie deti mám? :grinning: Každé jedno OSOBNOSŤ !!! :grinning:
30. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malka: tak to potom nie sme na tom až tak zle...len mi občas príde, že zbytočne fľašku špiniť :stuck_out_tongue_closed_eyes: , sa tam 60 ml stratí :grinning:
30. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok