Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
30. sep 2009

ahojky...aj ja sa akurát pokúšam prihlásiť na FB....tak si tam blúdim a blúdim.... 😀

inneska
30. sep 2009

no tuším vzniká klub fejsbúkových 😀 😀

a idem vysávať...

inneska
30. sep 2009

a inak jennka ahojky 😉 ako sa máte s diankou? 🙂

traktor
30. sep 2009

in ja odpadnem....az teraz som prisla na to ze ta ingrid si ty... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , boze mne uz hrabe,,,alebo mi mlieko udrelo do hlavy?... 😀 😀 😀

anavi85
30. sep 2009

ahojte, no konecna sa mi podrilo uspat Adka, tak dufam, ze bude spinkat aspon pol hodinku...ako sa mate?

lucia32
30. sep 2009

waw, kadernica sa nekonala, zmena plánu...takže ešte dnes budem strapatá 😝

traktor
30. sep 2009

tak co sa stalo luci? zbadala ta a utiekla? hladas si druhu? 😀 😀 😀

jennna
30. sep 2009

ahojte inka, ivka, lucka, traki
my sa akurát dudkáme

už druhý deň papakáme len z jedného cicíka...ale stále každé dve hodky...okrem noci...to je okey

a dnes sme sa pretáčali z chrbátika na bruško a späť...

lucia32
30. sep 2009

nieee, prišli mi montovať do práce striešku, tak som im šla sprístupniť elektrinu 😝

traktor
30. sep 2009

ahoj jennna, tak je sikulka ta tvoja dianka 😉 , to je dobre ze papa a hoc len z jedneho neva, ono sa to upravi...vydrz 🙂

traktor
30. sep 2009

luci naaaaaaaaozaj 😀 😀 😀 😀 😝

lucia32
30. sep 2009

jenik ahojte...aj my papáme každé 2 hodinky, ale už z fľaštičky 😝 😀 , musím vypátrať prečo mi dieťa pije len 60ml 😕 , dúfam, že má bruško v poriadku 😅 , zajtra to sono 😉

traktor
30. sep 2009

a ked jej nedas kazde 2 hodiny a skusis to natiahnut / ponosis ju, pohrajes sa....nech trosku aj poplace..../ aj vtedy ti vypije len 60 ml?

lucia32
30. sep 2009

trak...mám tu dvoch fešnýýýých montéééérov 😝 chváliaci 😀

jennna
30. sep 2009

luci to je asi dosť málo

aj my by sme mali ísť na sono, ale ja si to neviem tam predstaviť...ked DIanka nedostane dve hodky papať, tak reve akoby ju z kože sťahovali...to jej nemôžem urobiť...že nalačno a trihodiny b ez jedla a ktovie koľko tam budme čakať ešte....

anavi85
30. sep 2009

luci a co jej davas, ake mliecko, lebo mne ked pije mliecko tak stahnie 150ml

lucia32
30. sep 2009

trak...aj po 3 hodinách 60 ml, občas ak jej urobím 90 ml, tak 70 😝 ...ale ona neolače, ona vreštíííí a zlostí sa 😅 😝

traktor
30. sep 2009

luci 😀 😀 😀 a povedala si im ze mas3 detusiky 😀 😀 😀 , hned nebudes mat ziadneho montera...tak im radsej nic nehovor, az ked urobia svoju pracu 😝

lucia32
30. sep 2009

aj my máme ísť nalačno, ale len 2 hodiny 😉 ...
pije Bebu HA, neviem prečo tak málo??? bude asi modelka 😝 😀

lucia32
30. sep 2009

trak...oni to vedia...tie 3 deti...je to totiž manža a svokor 😀 😀 😝

traktor
30. sep 2009

no pokial pribera, a stiahne ti tych 60a je spokojnucka tak to neva si myslim, asi jej to staci, inac by po napapani vrestala, krutilasa...kazde babulko je ine ja som bola zvedava kolko by nas matko stiahol s flasky tak stiaholl 190...co je davka jak pre kona...az mu ocka skoro vyliezli 😀 ale pil ...tak som hovorila zenikdy viac ziadny experiment....aj dokyna vravela pokial sa naje, a je spokojny, a k tomu pribera tak je todobre...

traktor
30. sep 2009

luci fuuuuj, takto ma zavadzat....co je doma to sa nerata.... 😀 😀 😀 😝

traktor
30. sep 2009

a to je dobre ze to vedia, ze mas 3 deti...teda tvoj manza 😀 😀 😀

traktor
30. sep 2009

.....ved ako by to vizeralo, kebytonevedel, ze? 😝

lucia32
30. sep 2009

trak...práve som čítala, že UM najskôr po 3 hodinách kvôli vstrebávaniu...fuuuj ale som neznalá 😝 ...sa mi to vidí málo, lebo obe detúrence zlupli v 3 mesiacoch po 150 ml...ona má síce ešte len 2, tak možno preto 😒 ...tak ju budeme naťahovať...teda tie intervaly...
a čo sa týka montérov, tak tu straším, bo poznáš chlapi...už boli 2x doma, raz nejaké špeci šruby, potom dosky... 😝

malka18
30. sep 2009

ahojte..tak ja sa k vám zapojím...

lucia: ty píšeš že ti malá vypije 60ml každe dve hodky Beby? naša je od malička na Bebe a papa každe 3 hodky niekedy aj 4hod 90ml...

jennna
30. sep 2009

neviete dokedy mám brať tie homeopatiká??? koľko dní??

jennna
30. sep 2009

malka...to máš super, že malá vydrží aj 4hodiny

lucia32
30. sep 2009

trak: to by teda bolo, že? 😀 , aj ked občas hovorí, že od koho tie deti mám? 😀 Každé jedno OSOBNOSŤ !!! 😀

lucia32
30. sep 2009

malka: tak to potom nie sme na tom až tak zle...len mi občas príde, že zbytočne fľašku špiniť 😝 , sa tam 60 ml stratí 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre