• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
:grinning: no veru, cely den cakame a sledujeme :sweat_smile: fakt je z toho zavislost :stuck_out_tongue_closed_eyes: radsej som uz posladila veci ktore rastu viac dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: jahody ma uz omrzeli, furt potom kopat tie policka sa mi uz nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tí,čo majú uplakané bábätka
bábätka,ktoré v prvých mesiacoch veľa plačú sú vo všeobecnosti čulejšie a rýchlo a dobre sa fyzicky a komunikačne vyvíjajú
Plač vrcholí 8-10 týždeň a na prelome 3-4 mesiacoch ustáva
zdroj: mama a ja str.44
30. sep 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jahody sadím, aby som sa nenudila :grinning: a ked som celý deň doma...inak si dávam tiež viac dňové, príp. tekvicu, večer posadím a ráno pozbieram :slight_smile:
30. sep 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juchú...idem zbierať úrodu :grinning:
30. sep 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takze este mesiac
30. sep 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pozbierala hrozno, kto si da burcak? alebo must? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes ma matko viac potreboval, ale uz je ok, mal rano teplotku - reakcia na ockovanie. a potom ma bolel hlav.
tak som sem radsej neliezla, iba okukovala urodu a mmb. (zase ma tu ktosi navnadil, teplackove supravky okukujem) :slight_smile:
a ahojteeeeeeeee :dizzy_face:
30. sep 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci :wink: hm, taký burčáčik :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja si dám :grinning:

idem dať erikovi papať, a trochu s ním oddýchnuť k tv :slight_smile:
30. sep 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prijemny oddych, ja idem vyvesat pradlo, dostali sme od kamosa fusak a deku, tak sa to pralo. nie je sice taky ako som mala vykukany, ale aj tento je fajn a usetrila som 52€. :slight_smile:
30. sep 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky LUCIM tady sekretářka :wink: připomínka plavání :grinning:
30. sep 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josiiiiiiiiiiiii neviem co ma osvietilo, ale nakukla som sem, spomenula som si na teba a uz som aj volala. v novembri zaciname. :slight_smile:
30. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu tak ukol splněn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...aj my ideme na plavanie..ale začinaju v čechach v třinci až od 6mesiaca...
30. sep 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vosky ahojky U nás v Havířově od 6 týdnu vaničkami :wink:
30. sep 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
učím dieťa spať...už reve 20 minút v postielke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
30. sep 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. sep 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ktoru metodu skusas?? :slight_smile:
30. sep 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však 3 minúty, 5, 7, 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale momentálne stíchla, som bola pri nej, už je to len taký kokrhajúci kohútik :stuck_out_tongue_closed_eyes: a revemeeeeee :frowning2:
30. sep 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už len vzlyká :cry: ...možno sa to podarí :slight_smile:
30. sep 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6 minút a ticho...idem kukenzi???
30. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálne má zavreté oči a vyzerá to, že spí...plakala 30 minút :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale ja som sa nedala, mm šiel do knižnice, že si mám robiť sama hokusy-pokusy :astonished:
30. sep 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, ja by som na to nemala nervy :sweat_smile: a nevydržala som počúvať ten plač :unamused:
30. sep 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedavá kolko jej vydrží to spanie...a naposledy mi vypila 100 ml mliečka...sa chválim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. sep 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn...bud ja alebo ona...je zto na nervy, ked ti reve na rukách, zy ju čičíkaš, podskakuješ, buchaš po ritke, spievaš a ked horko ťažko zaspí a preložíš ju do postielky vyskočí ako by ju niekto pichol a kolotoč odznova...nikedy aj hodinu vkuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám zhasnuté svetlo a nevidím na klávesnicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Si vieš predstaviť, že takto cez deň ani nepospí :rolling_eyes:
30. sep 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len dúfam, že moja metoda mi bude niečo platná večer o 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....mm nemá takéto reváky rád :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a tapetujééééééém :grinning:
30. sep 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reilyy skúšaš aj ty?

No dobre...idem ja niečo porobiť, ked tu nik nie je.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásna tapeta :grinning: :grinning:

tak v tvojom prípade by som asi tiež skúšala :sweat_smile:

ja idem chystať kúpaníčko :slight_smile:
30. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som chcela kúpať o 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale rada budem aj o 8, nech len spinkááá...ešte som sa zastavila na MMB :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee, skusala som ho ucit spat cez noc
30. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok