Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
1. okt 2009

babyzuz, ale je to strašně nakažlivý!! Dneska jsem se už přistihla jak přemýšlím o tom, jak si to tam zařídím🙂))) Ale došly mi prachy....to musím čekat až mi dozraje úroda? Nechcete někdo pomoct na farmě...za pár bubáků...

lucim
1. okt 2009

ven skus ci u mna nesarapatia lisky 😝 zuz ja som tiez len nakukla, ze co to tam moja kamoska robi ...
inak, aloe skosene, este paradajky budu dnes. ja som sa cely den tesila, ze ked mi dozrie uroda, tak zvacsim farmu. 🙂 nakazliva blbost, fakt.

lucim
1. okt 2009

zuz si mi odpovedala, ze ci ta tvoja cica padla do wcka? 🙂

vendulacky
1. okt 2009

Tak jsem si umazala prázdné políčko...jsem si myslela, že si vrátí prachy a hovno..🙂) Ted nemám políčko a peníz..

lucim
1. okt 2009

ven sikulka 😒 ale tusim to nevadi, peniaze odratava, az ked to okopavas, aj do cisteho travnika.

babyzuzana
1. okt 2009

luci pisala som toto:
hehe, to by ma neprekvapila keby sa "vykupala" v zachode, ale ma nejaky zapal okol hubenky a mala som jej to umyt samponom a hentak to dopadlo, ze bola nakoniec cela mokra a nie len okolo ust joooj, ale bol to boj

inneska
1. okt 2009

som bola obkukávať farmičky 😀

luci...ked niekto potrebuje pomoc, tak len ked sa mi v susedoch objaví hore tá žiadosť o pomoc, inak sa nedá samoodseba ísť pomôcť(snád si ma pochopila 😅 )či?

lucim
1. okt 2009

zuz diiiiik , nasla som to, mne sa tu asi obcas schovavaju riadky.sorrryyyyyyy 🙂 a uz je vyliecena? 😕

vendulacky
1. okt 2009

to jo, ale já už měla okopáno, stačilo jen nasadit, takže mi to penízky už vzalo a já to smazala, peníze to nevrátilo a musím okopat znovu 😝
Nu nic dzivky, dneska vypnu hučák brzo, jdu se natáhnout na kavalec a čučet na zoufalky...
Tak se mějte a zejtra na farmě!! ..a na koni🙂)

Pa a dobrou...

lucim
1. okt 2009

inn obcas ked kliknes na suseda a visit/help, tak ked si u neho tak to tam nabehne.a obcas nie.

inneska
1. okt 2009

ven 😀 2x meraj a raz rež 😉 tak papa a dobrú ... a zajtra na koni na farmu 😉

vendulacky
1. okt 2009

..podle mě můžeš pomoct jednou denně..? a dostáváš za to peníze...chtěla jsem si tak vydělat, když jsem chtěla udělat druhé kolo, tak už mi nikdo nic nedal 😀 😀 😔
To je prdel..

tak čau 😲

lucim
1. okt 2009

ven paaaa paaaaa
ja este tie paradajky. 😝
mma uz mam pre dnesok splnene, penazenku som uz zamkla.

babyzuzana
1. okt 2009

luci vyliecena este nie je, ale uz sa to lepsi, je uz 4 den na antibiotikach, v noci vracala a cely den ju natahovalo ☹ ☹

inneska
1. okt 2009

hned som to všetko prešla a kamoške som lístie pozametala 😀

lucim
1. okt 2009

zuz dostanes do nej tabletku? ja som do tej mojej nie ... chodili sme na atb injekcie a potom som sa to maucila pichat ja ... ale uz to robit nebudem.

babyzuzana
1. okt 2009

co si, chodi na injekcie, dnes bola druhy krat, v sobotu opat
akoze dat macke zozrat tabletku je podla mna nadludsky vykon...

lucim
1. okt 2009

sak to - najde cestu ako to vytlacit z papulky aj keby sa mala premenit na plagat ... a hlavne britka, hrda lejdy. 😉

lucim
1. okt 2009

srdiecka, este by som si mala pohladat nejake papiere a prefotit, idem prec a potom spat .... pa paaaaaa, cmuk, nech deticky a uroda rastie a mamicky kvitnu. 🙂

inneska
1. okt 2009

dakujeme za prianie 😉 aj tebe dobrú nocku... 🙂 cmuk

inneska
2. okt 2009

dobré ránko prajeme 🙂 pekne, najskôr všetky na farmu a až potom na koňa 😀

inak klasikuš noc, o 4 hore a potom o pol 8....ako inak 🙂 aké je u vás počko?? u nás mierne pod mrakom..tak ešte asi pojdeme von, kým neprší 🙂

reilyy
2. okt 2009

u nas pod mrakom, vcera som aj za dazda chodila s kocikom 😝

reilyy
2. okt 2009

a noc u nas horsia....ale sak co

lucia32
2. okt 2009

ahojky...my sme dnes prespinkali v noci 5 h vkuse 🙂 , od pol 3 s maminkou v posteli do 4, potom šup do postielky a to už bolo spanie v prdeli bo sa neustále budila a mrnčala, nepomohlo ani prenesenie späť do postele, nejak s nahadzovaním cumla a čičíkaním sme to uklepali do pol 7 😎
Ráno sme zas začali s metodou 3,5,7,9....a úspešne, po pol hodinke revu, ale skôr trucovitého zaspinkala.

josifek
2. okt 2009

krásné ráno přejeme už máme vše vyřízené a teď si budem užívat páteček 😉
Reilly supr že chodíš i za deště 😉 u nás včera foukal pravý podzimní vítr nic příjemného, a dneska je tam zima brrr 😖

lucia32
2. okt 2009

josi ahoj...karamelku si vymenila za tekvičku??? 😀
Aj u nás je pod mrakom, prediera sa nejaké slnko, ale už je chladno, v dome už 2. deň pritápame 🙂

samayka
2. okt 2009

bré ránko...

babulky, môže mať také malé šušnítko také sny až ju to hádže ??? ja som si dnes v noci totiž na tej našej sýkorke všmla, že keď sa začala o tretej hádzať, tak sa pri tom vlastne smiala... také výbuchy ako máva cez deň... a potom prešla do mrkotania, vzddychania a potom bola 10 min ticho a tak dokola... vzala som ju na ruky a uspala v náruči. spali sme tak spolu ešte dve hodiny... ale bolo to divné...

ale rozhodne lepšia noc ako minule...

u nás slnko ale kosa... takú jeseň milujem... a keď budú farebné listy tak to bude úúúžasné 🙂))

josifek
2. okt 2009

Luci jojo chystáme se na 31 říjem jojo Helloween 😉 Malé dýně přichystané a tak malá bude stylová 😝 a celá chalupa zas bude zářit 😀 Syn je všechny vyřeže 😀 😀 😀 😀

lucia32
2. okt 2009

Samy ahoj...aj malinké bábätenká snívajú, a to vraj až 7x za noc, takže sa kludne môže vychcehtávať, naša sa chechce len vo sne, normálka nie 😝 😀 a takisto je to aj s plačom, ked to nie je rev, len také úlety....

reilyy
2. okt 2009

prave som 2x utisovala svoje dieta lebo zacalo plakat zo sna.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre