Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
2. okt 2009

josi 😀 to bolo nedobrovolne chodenie po dazdi 😉

luuu, tak gratulko, aj maly uspech sa ceni!!

reilyy
2. okt 2009

maly mnauci jak keby ho nieco trapilo, oka komplet zavrete.....to co sa mu sniva?? 😕

inneska
2. okt 2009

som robila cesto na langoše, budú na večeru 😝

reilyy
2. okt 2009

inn, posli laangos 🙂 to som uz roky nemala

lucia32
2. okt 2009

inn...langoše vidíš, a ja rozmýšľam čo variť??? 😀
Dnes bude kura prezlečené za rezeň 😝

lucia32
2. okt 2009

Chcem ísť malej kúpiť muňku...farebnú plienočku, ona rada spinká, ked ma s nou prikrytú hlavičku a očičká...len potom má furt inú, bo sú všetky biele a nevonia jej 😝 🙂

reilyy
2. okt 2009

ja mam bielu s modrymi autickami 🙂

josifek
2. okt 2009

J8 včera večer uvařila rybí polívku s haluškami a Těstoviny a rajskou s kuličkami masovými 😉 a pudink s pohankovou kaši broskvemi a piškoty 😉

lucia32
2. okt 2009

my máme biele so žltými fľakmi od kakancov 😀

josifek
2. okt 2009

Luci my máme 4 a všechny využíváme malá je miluje. I osušky máme s kačenkami a beruškami 😀

lucia32
2. okt 2009

Ja pri mojej prcinke žiadne experimenty nevarím...kura to istí 😀

majkas
2. okt 2009

dobre ranko,

mala zaspala tak somnamiesto upratovania dosla kuki ze ako sa mate 🙂 my taka klasikus noc, aj ked vecer sme este teplotovali po tom ockovani tak ako minulu noc. ale teraz to uz vyzera OK 🙂

ja mam na obed kolienka s bravcovym na smotane a zemiakovu kremovu polievku, vcera mm varil 😉

reilyy
2. okt 2009
lucia32
2. okt 2009

Tie fľaky samozrejme potom likvidujeme vývarkou, neprikrývame s nimi očičká 😝 😀

reilyy
2. okt 2009

fuuu zeny, sak mi nerobte chute, mat tak arabelin prsten tak obidem vsetky a pozvem sa na obed 😀

reilyy
2. okt 2009

lu 😀 😀 😀 😀 esteze tak 😀

josifek
2. okt 2009

Reilly klíďo 😉 jen ho sežeň 😉 ale pak už by jsi si ten oběd vyčarovala doma a nemusela lítat po všech čertech 😀 😀 😀 😀

lucia32
2. okt 2009

A ja že nás pričaruješ k sebe na obed 😀
Ale na piškot tortu som dostala slinu...

reilyy
2. okt 2009

😀 haaaa, no ale mna by nenapadli take dobre jedla jak hovorite 😀 ja by som furt tocila hamburger a podobne fastfoodaky 😝

inneska
2. okt 2009

my máme žltého mojkáčika z UK 🙂

my sa ideme nachystať a von, začalo krásne svietiť slniečko, tak bol by hriech to nevyužiť...ked bude pršať, tak si ma tu užijete viac než dosť 😀

josifek
2. okt 2009

K nám přijde dneska náštěva přijedou tři tetičky z manželovi strany jako 3 sudičky za Karamelkou 🙂 🙂 🙂 tak ven nepujdeme 😉 ale zítra se jede na chalupu tak si čerstvý vzduch užije ažaž 🙂

josifek
2. okt 2009

Reilly také občas máme chuť a udělám pizzu 🙂 🙂 🙂 Ale máme hodně patyžonů a cuket tak zítra bude smažená i plněná a k tomu bramboráčky z cukety a zeleninový salát asi šopák 😀 😀 😀 😀

lucia32
2. okt 2009

ja vybavujem aukcie, aha čo som včera pre korálku vyhrala 😉 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1366794

majkas
2. okt 2009

luci peknucka 😉

ja zase predavam vlozky do podprdy bavlnene, kedze som ich ani raz nepouzila, a ani tie jednorazovky som nepouzivala. nepotrebujete niektora? 🙂
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

majkas
2. okt 2009

no sa budime, ani nie hodinka, aj vam tie deturence tak m alo spinkaju cez den? kde su tie casy ked to tahalo dvojhodinovky 🙂

lucia32
2. okt 2009

majkas, ja už nepoužívam, mne zas ostalo pol balenia gelových chicco...
aj moja malá spí len tak krátko, práve spinká...ale ráno dala tiež asi len 40 minút 😔 😝

reilyy
2. okt 2009

majkas, sa ti oplati predavat za euro? 😅 sak dvihni cenu, za euro nic nekupis 😉
ja pouzivam jednorazovky antibakterialne, bavlnene by pretiekli

voskovka
2. okt 2009

ahojte...my sme mali veselu noc...davidko ma anginu a si viete predstavit..som sla spať o jednej v noci....
inak...v pohode....

josifek
2. okt 2009

Lu krásná hrazdička my ji také moc využíváme malá pod ní řádí jak ďas 😀 😀 😀

majkas
2. okt 2009

rei, aj euro dobre ked mi maju statv skrinke 🙂 a zavisi od toho ako ti tecie mliecko, ja som pouzivala aj cisto bavlnene aj tie s polyesterom a ani jedny nepretiekli 🙂 a maju vyhodu a prsia "dychaju" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre