Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

voskovka
2. okt 2009

reilyy-davaj bacha na slova..nie každy je flakač!!!!!ja som tiež nezamestnana,kedže som išla zo školy na rodičak...tak som flakač???? 🙄 😕

lucia32
2. okt 2009

voski...dobre vieš ako to myslela... 😝

adka12
autor
2. okt 2009

reilyy takže tí čo pracujú, nech ešte aj viac dostanú na deti, nie? no z teba by ministerka nebola 😀
ja som rada, že to urobili takto, lebo tí čo si platia odvody roky by určite mali mať výhody od štátu!
ako by som ja prišla nato, že cigáni dostanú taký istý rodičovský ako ja, čo som makala a odvádzala????
plne súhlasím s týmto riešením!

lucia32
2. okt 2009

adka...no nie je to také jednoduché moja, ja som SZČO a odvody si musím platiť aj počas materského, inak musím zrušiť živnosť, čiže ak chcem aby mi biznis bežal musím platiť a ver mi, že to nie je málo...čiže rodičák sú odvody a ja mám h...o 😠

reilyy
2. okt 2009

adka, a myslis ze odkial dostavas rodicak? od statu.a kto dava do statu peniaze? pracujuci
vosky, citaj poriadne, kedze si hned po skole nastupila na matersku tak si na materskej , a pisem ze nemyslim tym matky na materskej

lucia32
2. okt 2009

Bez urážky 😀 😀 😀 😀 a ked nemôžeš pracovať, byť doma s malou a platiť zamestnanca, tak to určite nie je žiadna výhra 😝

adka12
autor
2. okt 2009

Reilyy ale ja som pracovala, odvádzala a teraz mi to štát vracia, a tak by to malo byť!

lucia32
2. okt 2009

Človek to píše do etéru, aby sme si pomohli, nie aby ste sa urážali 😅 😅 😕

reilyy
2. okt 2009

adka, malo a aj je, ale kedze je to statna davka, dostava ju kazdy...ja hovorim o bonuse naviac pre tych ktori aj pocas materskej davaju peniaze do statnej pokladnice, nevravim ze tebe maju tympadom znizit peniaze

reilyy
2. okt 2009

ja neurazam nikoho 🙂

lucia32
2. okt 2009

ja som sa neurazila 😀

lucia32
2. okt 2009

kde ste všetci??? čo ste sa urazili? 😝 😀 😀 😀

reilyy
2. okt 2009

asi sa urazili, neva

lucia32
2. okt 2009

brin...čo to má na hlave? igelitku? 😀

reilyy
2. okt 2009

😀 😀 😀 mikulaaaaaas

josifek
2. okt 2009

Ahojky už jsem tu ale jen na chvíly 😀 😀 😀
Brin malý si hrá na doktora nebo na kuchaře 😀 😀 😀 😀

reilyy
2. okt 2009

😀 kuchar v nemocnici alebo doktor v kuchyni??

brinzulka
2. okt 2009

aspon ste sa pobavili

lucia32
2. okt 2009

zlatýýýý je Dááávidko, zdravotníček maličký 😀
Klub urážlivých je zrušený 😝

josifek
2. okt 2009

Lu copak se tady dá někdo urazit 😀 😀 😀 😀 to by se semnou nebavilo půlka světa co znám 😀 😀 😀 jsou to jen písmenka a ta nebolí 😀 😀 😀 😀

josifek
2. okt 2009

Brin malý je fajnový 😉 a tyto fota jsou nejkrásnější momentky 🙂
Reilly fušuje ti do oboru malý Davídek 🙂

reilyy
2. okt 2009

jj, facka by bolela viac 😎

reilyy
2. okt 2009

😀 s davidkom o 20 rokov zalozime sukromnu kliniku 😉

josifek
2. okt 2009

Brin joj je jako Kriminálka Miami 😀 😀 😀 Malí Džetro 😀 😀 😀 😀

josifek
2. okt 2009

To bude náštěva malá zařezává jak medvídek, asi celou prospí 😀 😀 😀 😀

brinzulka
2. okt 2009

ktohovie, co nam povyrasta

inneska
2. okt 2009

hello hello 🙂

sme doma z vychádzky 🙂 a kúpila som si aj flísovú bundu pre seba a vákuový pytel, bo sa mi nejako množia malé detské vecičky...a erik mi stále spí v kočíku 😵

skoro tu bitka bola 😀 😀 všetky vieme, že každá mamička si zaslúži korunky pre dieťatko,ale jednu výhodu to má, že ten zvýšený príspevok nedostanú občianky, ktoré to prepijú, prefajčia...a decku sa z toho neujde nič 😒 takým by som ten príspevok nedala, ale bohužial sa to dotkne aj takých mamičiek, ktoré by si ho určite zaslúžili...taká naša traky určite 🙂

josifek
2. okt 2009

Dneska jsem z koníka malé koupila chůvičky a santovský obleček 😀 😀 😀 😀 Manžel bude dělat pohlednice k vánocům s malou a synem 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre