Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
2. okt 2009

a ze financna kriza

inneska
2. okt 2009

kde ste??? 😕

lucia32
2. okt 2009

tu som...

josifek
2. okt 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 i já jsem tady 😉 😉 😉 😉

josifek
2. okt 2009

Dostali jsme tři overalky s medvídkem Pů a balík žluto bílích ponožtiček a Nádherného slona svítí a hraje ukolebavku 😀

lucia32
2. okt 2009

my sa krmime a pozeráme na jednotke večerníček 😀

inneska
2. okt 2009

juch 😵

josi...to bol niekto štedrý, alebo karamelka moc poslúchala 😉

luci...jézuš, večerníček, to som už nevidela..to bude asi aj tým, že jednotku som nemala pustenú ani nepamätám 😀

inneska
2. okt 2009

aj my sa krmime 🙂

josi..milučký sloník 😵

josifek
2. okt 2009

Inesko měli jsme 3 sudičky doma byli to tety od Manžela 😀 😀 😀 koupili to společně 😀 😀 😀 😀 a malá to celé prospala 😀 😀 😀 😀

lucia32
2. okt 2009

inn...ani ja, ale nechcela mi nadočiť ovládačka na tv, tak som telku zapla ručne a prvú máme jednotku...tak sme kukali...
josi...aj ja chcééém, komu máme napísať? 😀 ježiškovi?

inneska
2. okt 2009

práve dávajú, že prognozujú, že naše deti sa majú šancu dožívať sa viac ako 100 rokov... 😅

josifek
2. okt 2009

Lucííí to bude nejlepší sloník je skvělí hraje pomalu ukolebavku a mění barvičky 😀

inneska
2. okt 2009

josi..také sudičky by mali chodiť ku každému dietku 😀

lu..tak náhoda jak sviňa 😀

josifek
2. okt 2009

jj Inesko přála bych to všem mimiskům. Manželova mamka je ze 6 sourozenců tak se tu postupně vystřídali 😀 😀 😀

josifek
2. okt 2009

My k ježíšku máme už 3 věci pro Karamelku 😀 😀 😀 Mističku s hrnečkem a bryndáčkem z Ikei , spinkací panenku hadrovou a to sedátko do vany 😀 😀 😀

lucia32
2. okt 2009
lucia32
2. okt 2009

a už spinkáme, metoda 3,5,7 dnes trvala 20 minút 🙂

majkas
2. okt 2009

dobry veceeer,

josi super slonik, my sme na krstiny dostali taku hviezdicku co hraje, sice nesvieti, ale mala ju zboznuje. vsade kde ideme chodi pre istotu s nami a ukludnuje 😀

luci aj my mame taky ale s mackom, sme ho dostali 🙂 ale super si vydrazila 😉

majkas
2. okt 2009

a to co je za metodu?

iu nas dneska kolisanie na rukach asi 10 min 🙂

lucia32
2. okt 2009

majka ahoj....

lucia32
2. okt 2009

z knihy ako naučiť dieťatko samé zaspať...položiš do postielky a v týchto intervaloch ho chodíš kukať, väčšinou ukludniť, pohladiť bo reve...ale zo dňa na deň, je ten rev miernejší...praktizujem od stredy, od vtedy som na rukách nehajkala...

majkas
2. okt 2009

akoze po 3, po 5 po 7 min od posledneho ukludnenia alebo kazde dve minuty?
my koliseme na rukach poslednych par dni, dovtedy sme ju polozili a sama zaspinkala. neviem co jej sadlo na nos, uz zacina byt taka vybita a chce aby sme furt boli pri nej. ale radsej ju 10 min pokolisem jak ju nechat vyrevat

lucia32
2. okt 2009

majkas ano, od ukludnenia, ale vlastne môžeš byť pri nej len 1-2 min a odísť, aj ked reve...
No my od malička hajkáme na rukách, do postielky aj na 3x, takže to bolo o nerv, takto je to drastickejšie, ale na nu to účinkuje...ja už mám 3. dieťa, som na plač asi odolnejšia 😝 😀

majkas
2. okt 2009

tak skusime zajtra, dufam ze to zafunguje aj u nas 🙂

lucia32
2. okt 2009

píšu, že niektoré deti môžu revať aj hodiny, ale podľa mna čím skôr začneš, tým to trvá kratšie, predsa sú ešte malinké...v stredu revala najdlhšie 30 minút, včera večer zaspala sama, ale revala už od kúpania, cez papanie a dnes to bolo 2O minút...takže robíme pokroky 😉

Dúfam, že aj u vás sa zadarí...

lucia32
2. okt 2009

hmmm..dnes je tu mlkvo, dieťa pýta comp, tak sa lúčim, páááá

majkas
2. okt 2009

sorry, som volala s domovinou z vychodu 🙂

brinzulka
2. okt 2009

baby!!
my sme to praktizovali...na jednej nemenovanej stranke sme sa o tom hadali...a preposielali knihu...

zacali sme u Davida az ked mal rok a daco...dovtedy zaspaval na prsniku...potom to uz nefungovalo..stale ma kontroloval, kde som a hned bol hore...

zacali sme s tym, ze sme sli prec-sok...nakolko dovtedy sme boli stale s nim...Vydrzali sme asi tyzden...reval on...ja ....mm nervozny...potom sme sa pohadali a napokon sme si z toho zobrali svoje...Ak sme ho dali do postielky...uz sme ho nevybrali...ziadne , ze raz ho vyberiem...raz ho tam necham...aby nemal aj on v tom chaos...Zacali sme s vecernym ritualom-co sme dovtedy nemali a priblizne v rovnakom case chodil spavat...najprv mu niekto drzal ruku...potom sme ho hladkali...potom z kuchyne rozpravali a nejak sa to naucil...chodili sme za nim, ze ho lubime....Ale cesta nebola jednoducha, kym sme to ako tak ustali.

Drzim palce...kadze dieta je ine-myslim si a neda sa to uplatnit na kazde rovnako-moj nazor...Ale kazda si najdeme to svoje, co plati na nase babatko.

zuzinaaa
2. okt 2009

ahojte bambulky nechcem sa chvalit ,ale Miška mi 5ty den spi 10hodin v noci večer od 8 do 6 rána som štasna troška dospavam zameškanéééé 😀 Inač nechapem zase mam herpes na puse odišla mi imunita na totálku !!!!!!!!!! A ja zo zaspavaním problemi nemám dam ju do postielky a skoro hned zaqspinkáá ,ale predtím mi zje za 3och takže sa nečudujem ,že je hore funkov hned 😀 Chcem sa spytat baby ako ste spokojne stymi lehatkami pre babatka do kedy sa to dá využit ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre