Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
2. okt 2009

helou pípl 😉

som práve vyšla zo sprchy...konečne po dlhej dobe odbobrovaná a odbrtníkovaná 😀 😀 som bola lenivko to zhodiť, až teraz 😝

ja som dopila čaj na prechladnutie, čosi asi na mňa bude liezť, bo dnes začala tiecť ´voda´ z nosa 😠

reilyy
2. okt 2009

ja mam nasadene pepperoooones, bude ma stipat ritka od nich 😝

reilyy
2. okt 2009

inn, vraj ti dozrely jahodyyy 🙂

inneska
2. okt 2009

rei..ked si zvládla ako tehula vložky, tak zvládneš aj kojomama pivo 😉

janula14
2. okt 2009

omlouvam se za ty velka pismena,pravidla jsem zbehla jen velice povrchne 😖
dam na rady,dekuji.snad se to brzy ustali.
reilyy-nestyd se za to pivo.mela bys videt muj nakupni vozik-vzdy mi tam nejakym zazrakem skonci lahev vina.sklenka jeste nikdy nikomu neublizila. 😉
ja mam take lehatko-houpaci a vibrujici,ale bohuzel v nem zatim nechce byt.nejvic se uspokoji na prebalovaci podlozce,kde si muze kopat nozkama,vesele mavat ruckama a vyskat si.do toho se jeste casto smeje,je s nim legrace.pokud prave nema boleni briska 😢

reilyy
2. okt 2009

inn, vyskusam a aby to malo efekt, pribalim aj vino a konak 😀

kde sa nam stratila janula??? 😕

inneska
2. okt 2009

júj, idem zbierať 😀 aj by som bola zabudla 😝 díkes babule 😉

lucim
2. okt 2009

inn mala by si sa odvazit, ze kolko si po tom odbobrobrtnikovani schudla 😀

reilyy
2. okt 2009

jeeeeej, jaky bobak malickyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 no, asi sa fakt osmelim jani,sak co ma po ludoch, nie? 😉
ja som pravidla necitala vooobec 😅 mala by som?

reilyy
2. okt 2009

jani, aj mojho furt boli brusko 😒 blizime sa k 3 mesiacom ale mam pocit ze to neprestane do vianoc 😝 a to mu davam uz vsetko mozne aby sa mu ulavilo

janula14
2. okt 2009

odbehla jsem si jen doplnit sklenicku-vinecko bile 🙂
doufam,ze bude klidna noc a maleho nechytne kolika,trapi nas to vetsinou k ranu

reilyy
2. okt 2009

jani a odkial si? a maly sa kedy narodil? 🙂

reilyy
2. okt 2009

my mame uz noci pekne, spinka po najedeni, nekolikuje, cez den sa dost vrti a place, dokial sa nevyprdka

lucim
2. okt 2009

jani ty si zlata, ako sa vola maly? 🙂

janula14
2. okt 2009

ted zijeme s manzelem ve skotsku uz 3.rokem,maly se narodil 30/7.
jinak pochazim z roudnice nad labem a manzel z banske bystrice,jsme takove mezinarodni manzelstvi a ted se nam narodil maly skotik 🙂
ja uz na brisko take vyzkousela patery kapicky,fenyklovy cajik,vzdy to pomohlo jen na chvili.ted mu nedavam druhy den nic a vypada to nadejne

reilyy
2. okt 2009

idem chrnieeet

vendulacky
2. okt 2009

jani, já jsem zkusila víno 2x a malá mi po něm pěkně dala, je to kyselý a pak měla břichobol...pivo jí jede 😀

jen si nalož plnej vozejk, nemáš na čele napsáno "kojící matka" 🙂

lucim
2. okt 2009

jani koliky mozes zmiernovat ale liecia sa proste casom. my uz sme z nich vyrastli.

reilyy
2. okt 2009

jeeej, skotik ceskoslovensky 🙂

janula14
2. okt 2009

maly se jmenuje samuel.me taky spinka celkem dobre,priblizne od 19 hodiny,ale brisko ho chyta priblizne kolem 3 ci 4 hodiny rano.verim,ze nas to brzy prejde 😀

lucim
2. okt 2009

tiez sme rozmyslali nad samkom.

farmuše, uz ste pokosili? inn posiela darceky a zbiera stuzky a ven co? rei mala nieco sadit ... 😝

janula14
2. okt 2009

vendulacky-ja bohuzel nekojim,mela jsem mlicko jen prvnich 14 dni,takze ja si toho vina uzivam 😝
nekdy to opravdu potrebuju,den se obcas zda 48hodinovy a jsem tu sama,manzel je v praci a ja tu rodinu nemam.skoro zadny cechy ani slovaky tady neznam,takze vecer jsem nekdy opravdu vyrizena 😒

inneska
2. okt 2009

jahody pozberané, ryža posadená 😀

darčeky som na dnes už vyčerpala 😝

už sa vám môžem venovať 🙂

vendulacky
2. okt 2009

jani, jo takhle, tak to si můžeš dopřávvat kolik chceš 😉 😵
Jsem na tom stejně, taky tu nikoho nemám, ale jezdím často domů, mám to 50 km..

lucim, já bych sela, až bych brečela🙂) Ale nejsou děngy, čekám na dozrání dýní 🙂

...chudák Miranda... ☹

inneska
2. okt 2009

a vítam tu janku a samka 😉 tak to si si našla dobrú spoločnosť, tu na koníkovi nikdy nebudeš sama 😉

ven...a čo si všetko prepila, ked nemáš za čo sadiť?? 😀

babyzuzana
2. okt 2009

cautee farmaarkyyyyy

vendulacky
2. okt 2009

inn, já mám záhonů, že není kudy chodit🙂) vše jsem proinvestovala, snad mi to brzo vrátí a budu moct začít čančat ranč 😀

jani, jestli máš dlouhé večery, tak se přidej k nám na farmu 😉

lucim
2. okt 2009

inn sikovnica 🙂 ja darcekujem az poobede, aby ste nemali vsetko minute hned rano 🙂

vendulacky
2. okt 2009

sklíííííííííííízíííííííííím dýýýýýýýýýýýýýněěěěěěěěěěěěě

babyzuzana
2. okt 2009

mam tu v mojom pidi byte mojich "besnych" surodencov a maminu, je nas tu ako hadov, celkom sranda 😀
soplosi konecne zalahli (mlatili sa v posteli ako keby mali 5 rokov) a ja mam konecne klud na net

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre