• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
este sa nemrvi drobec moj uzasny... a v noci mi nekeca, napapa sa a spi, aj ked ho dviham na grg. :dizzy_face:
3. okt 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to krásne, ale pre nás nezvyčajné v túto hodinu, to je asi prvý krát takto dlhšie hore a taký vyškerený :grinning:
3. okt 2009 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ništ, idem si zobrať erika k sebe a ideme uspávať....čo myslíte, kto skôr zaspí..ja či erik ??? :grinning: :grinning:

dobrú nocku všetkým....
3. okt 2009 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn vychutnaj si to :slight_smile: a potom sup hajiiiiiiiiiii :slight_smile: nie kecat do rana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2009 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn dobruuuuuuuuuuuuu
3. okt 2009 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsme nakojený..zasadím a půjdu taky spát... ik když unavená ještě nejsem měla jsem pozdě kávu :confounded:
3. okt 2009 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn dobru aj tebe aj erikovi :slight_smile: paaa
3. okt 2009 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som mala, tak dobruuuuuuuuuu, mozno ma matko o chvilu preberie. :slight_smile:
3. okt 2009 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasazeno a odstříkáno do poslední kapky, tak brouuuu všem :wink:
3. okt 2009 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

nočné uspávanie dopadlo tak, že erik šiel ku mne do postele a ja som zaspala skôr ako on :grinning: tak netuším, kedy zaspal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale o 4 zase pýtal jesť...

prvá šichta varenia za mnou...myslím tým navarená melta, fenikláč, čaj proti nachladnutiu...sa načajujem teraz...len nech ma to obíde :sweat_smile:

a ideme dnes variť bryndzové halušky...včera mm bol známej opravovať comp a nič za to nechcel...tak mu nabalila asi pol kila brindze, maslo, syry(priamo z výrobne)..aj nabudúce T :grinning:
3. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky 6stu noc sme hajali do rana dnes dojonca potiahla 11 hodín ale ma to aj svoje nevyhody je na totalku pocikanáááá :unamused: Chcem sa baby spytat ked prejdem na silnejši nutrilon zmeni sa jej aj režim pripadne niečo inéé dík za radu pekny dníík zajtra su dni zelíí v Stupave asi pojdem kapustičku ochutnat na tu moju oslabenu imunitu!
3. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránko...my sme opäť spinkali od pol 9 do pol 2, potom ako včera od 4 kolotoč, také mrviace spanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: , neviem, či nekoličkuje, bo sa pučí a mrnkoce, v noci ju nedávam odgrgávať, lebo hned zaspinká, tak možno preto :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to zo dňa na deň lepšie...dnes ráno sama zapinkala v postielke, ráno jej to ide samo :grinning:
Zuzii, inn ahojky...
3. okt 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi...neviem, či sa zmení miškin režim...nemal by, si myslím...ale ruku za to do ohňa nedám :sweat_smile: a kapustičky sa nejedz, tam je vitamínov hajáj...a daj si aj za mňa, ked ešte nechcem riskovať kôli erikovi :slight_smile:

luci....toto mi aj erik robieval, že sa mi vždy nadránom pučil...a prešlo to po probiotikách...a v noci nedávam odgrnúť :slight_smile:
3. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidno že je sobota :grinning: nikoho tu niet :slight_smile:
3. okt 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, ale ja dávam probiotiká, momentálne bio gaia :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nie je to vyslovene kolikový rev, len taká nespokojnosť :rolling_eyes:
3. okt 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..aj u nás tak, ani sa nezobudil, len sa mrvil, pučil, funel, mrnkotal počas spánku :sweat_smile: ...ako dlho už užívate biogaiu?? :slight_smile:
3. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn...od štvrtka :slight_smile:
3. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak je u nej viditelný pokrok, možno to súvisí s vekom, neviem...predtým to bol urevaný novorodenec, teraz je to smejúca sa bambulka, ktorá má občas nejakú muchu :grinning:
3. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt vidno, že je sobota :grinning:
3. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..tak daj biogaii ešte čas...u nás probio zabrali na 10 deň :wink:

a idem variť tie brindzové halušky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo
innes...mi robis chute...ale v chladnicke... rezance s tvarohom a bryndzova polievka...tak treba dopapat...bo neeem slepicka na balkone..
maly sa rano nacecal mlieka...potom pucil pucil..prdel...a ked som mu dala dolu plienku-to sa skeri, blaboce...taku supu hodil..az na tricko...sa mu ulavilo a mna od smiechu az bruch bolel..
kojime sa skoro kazdu hodinu...na pravom prse-viditelne mensie...sa hneva, saje...potom ho dam dolu a place..tak na lavy prs a taha...taha...prehlta...a potom skeroce...ja neviem...vidiet, ze su velkostne uz na tom inak...aj sa snazim pravy trapit, aby vyprodukoval viac mlieka...ale nejak sa nedari...
3. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
triedime oblecko po vacsom pre mensieho...vsade neporiadok...Len Iveta je na tom dobre...okupana, podstielka vymenena, vyskrabkana....
3. okt 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach, byt tak nejake morca alebo ine zvieratko, to by sa mi zilo :slight_smile:
u mna je to s prsom rovnak, ale naopak, lave slabsie, prave lepsie....zeby podla toho ze som lavak? :confused: :wink:
3. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas biogaja nezabrala, dnes som vynicila 2.flasticku, viac nekupim.mam dojem ze dophilus je lepsi
3. okt 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reorganizujem farmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: len bubaky chybaju, musim pockat kym mi nieco narastie
3. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... Rei a Brin

Brin, kto je Iveta?
3. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iveta je morca :grinning:
3. okt 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den vsetkym zelam - u nas sa robi jablkova a jablkovo hruskova vyzivka - som zvedava, ako to dopadne, ale uz sa na nu tesime. :wink:
na farme o chvilu oberam cucoriedky, kto si da? ja to vlastne nejem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Morča? Jéééj. My máme morku-Mirku (morča).
3. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
momentalne zijem z vasich ribbons bonusov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: som na dne :pensive: :slight_smile:
3. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok