Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

wydata
20. aug 2009

no asi som si to rozmyslela ked som sa zacitala do tohto...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

leniccka
20. aug 2009

no vidis 😀

leniccka
20. aug 2009

padam prec, mala sa pomalicky prebudza tak sa budeme cickat 🙂

paaaa

traktor
20. aug 2009

ahojte, taksom vhupla sem a ejhla aka tema 😀 , poviem k dane len tolko, moj doktor / odrodil mi prve 3 deti, teraz uz nerobi- bol to pan primar/ mi uz pri prvej dcere povel, ze DANU nie. jednak nie je spolahliva vraj, a ze zeny mozu mat po nej problemy...

traktor
20. aug 2009

aj ja rozmyslam nad niecim, ale co?si myslim, ze nas je uz dost... 😉

wydata
20. aug 2009

ahoj traky, okysh tak ked nieco zistite dajte mi vedet bo by som sa tabletkam chcela nejako vyhnut... ☹

adka12
autor
20. aug 2009

no ja som mala rôzne tabletky, ale všetky mi boli ťažké na žalúdok, tak som potom prešla na Evru (náplasť) ale z tej som sa začala vyhadzovať, takže teraz neviem....

reilyy
20. aug 2009

holky, dana a IUD su teda zastarane jak sam jeruzalem 😝 okrem toho nie kazdemu robia dobre a okrem toho mozu vypadnut 😝 uz radsej ten nuvaring by som brala

wydata
20. aug 2009

drobecek sa mi zobudkal huraaaaa 😀 😀 😀 umyt ritulkaca a mozme zasa hamiky ham 😝

traktor
20. aug 2009

takzeziadne tutu mutu, vecer budeme na seba len pozerat 😀 😀 😀

traktor
20. aug 2009

...a my doky hovoril, joj mi sa este stretneme.... 😀 😀 😀

reilyy
20. aug 2009

takze sa vam lubi zelena??? tak dobre, kupim indio zlatu 😀 aby ste neslintali 😉

samayka
20. aug 2009

halooo !! my sme boli takto venčiť havu!!!! a bolo to supeeer!! len mi prosím prezraďte, keď mi bábo zahajalo ako ho odtial vyrvem? samozrejme aby som neobudila 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

wydata
20. aug 2009

😉 ajoj samayka tak to je zlatunka fotecka, ale s tym vyberanim jaaaj to je asi prusernik 😎
a je to tazke hentak zamotkat aj s babatenko? 😅

reilyy
20. aug 2009

samy, lahni na chrbat a pomaly odmotaj

lucim
20. aug 2009

hallloooo,m takze danu ee., a co tak gumeni policajti? 😀

samy opatrne chytit pod pazusky a vytiahnut , uvolnit nozicky z krizov, ide to... mne tam matej vzdy dost tuho zaspi ... ale jezase pravda, ze po prelozeni do postielky je vacsinou do pol hodinky hore.
a gratulujem k satkovaniuuuu ... 🙂
oj, ked tak pozeram na cas, urcite ju mas uz vybratu. 🙂

vydata, na you tube boli videa, tusim predvcerom sme tu davali linky, ako sa to viaze a na www.nosime.sk su zase fotky.

lucim
20. aug 2009

wyd tu .. a ked kiknes napravo, su tam este podobne videa

https://www.youtube.com/watch?v=44snbbszTps

tu je to fakt nakazlive, lehatka, kliny, satky,... 😀 😀 😀 ale sme sikovnice sikovne, so vsetkym si poradime 😵

nina41
20. aug 2009

ahojte lucim a to môžem šatku ,ked som po cisarskom ,

lucim
20. aug 2009

nina jasnacka, dokonca je to vhodne, lebo vaha dietata sa ti prenesie na plecia. 😉

lucim
20. aug 2009

drahy je utahany s pokladania dlazby, uz aj prstek si bacil, ideme s nim na pivo, pridem vecer, paaaa

brinzulka
20. aug 2009

baby...a kto bude so mnou, ladou, fibi a majkas latkovat? Ha? 😉

kedy sa mozu zacat cvicit brusaky? po porode?

a este jedna otazocka...spinim v navaloch...uz dva krat to bolo, ze super...uz len intimka a je fain...a zasa mam tretiu vlnu a zasa pri hrubych vlozkach.. ☹ aj u Vas? Ak si to este pamatate?

Snad bude dnes dobra noc...lebo Andrisko oka skoro nezazmuril za cely den

nina41
20. aug 2009

brin aj ja som tak spinila,ale mam strach isť ku gynekolog.,po cisarskom ma ešte boli brucho na bokoch

nina41
20. aug 2009

a po normalnom pôrode ma vždy v nemocke ešte čistili 😒

brinzulka
20. aug 2009

chudatko ☹ ...si si vytrpela
ja po tom mojom super porode do postele som aj zvedava, ze ci som ok...ale nemaju volno..tak ma prezrie az 17.9.

nina41
20. aug 2009

brin mne vždy den pred odchodom spravili ultrazvuk,bola som na lačno a potom som už išla na salu,ešte že to robili v narkoze 😒 a tebe po pôrode nerobili ultrazvuk??

brinzulka
20. aug 2009

nie...v TT nemocke sa nerobi... 😒

brinzulka
20. aug 2009

myslis, ze si sla na ludovo povedane- na vyskrab..vycistenie maternice...?
my sme tak chodili na zakrokovnu uspavat zeny...

nina41
20. aug 2009

ano na vyčistenie maternice

zaba2707
20. aug 2009

ahojte bambule mamule 🙂 dnes sme mali poradnu oslavujeme 1. mesiacik pribrali sme na 3960g dostali sme kvapky sab simplex dokina odporucila kupit bio gaiu tak secko mame dufam ze sa to trosku zlepsi aj ked dnes je maly ako pokladik len neviem preco velmi malo spi jemu sa aj chce buvat ale tolko sa mrvi mrvi ze az nespi ...

bambule jedna vec chcem sa spytat dokina vravela ze vo vajickach ma vodu a ze uvidime ako do dalsej poradne a ze pripadne nas posle na urologiu ... co to moze pre drobca znamenat???? neviete nahodou????

wydata
20. aug 2009

Lucim- dak za to videjo hned som ho dala medzi oblubene str 😀 😀
horsie je hehehe ze mam alergiu na latex, takze ziaden gumac e e e 😀 😝 😝
co su to tie kliny 😅
ja este stale stopercentne neviem ci satkovat al ne...ci to skutocne vyuzijem...mala mi vzdy zahaja na prsniku a inak place aj na rukach...nie som si tym ista...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre