Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

asparaguska
3. okt 2009

Rei, skús tie venčeky... 😀

traktor
3. okt 2009

tak mne sa matko uz 2 x dnes pototo... 😀 on jepo tatovi ...s tym problem nema.... 😀 😀 😀

lucim
3. okt 2009

my sme dnes len prdkali zatial, kaky si asi setrime na kakodelona neskor.
aspar dakujemeeeee za lichotku. mas nejake nove fotecky? idem ti omrknut.

aj ja mam vycerpane darceky na dnes. rei, banan sa mi kdesi stratil, niekto mi ho asi cestou zjedol.
traky, som ti posielala link na prekladac, nepamatas?
ribbonsy su stuzky za zasluhy. nieco mas dosiahnut a potom ta to oceni.

inneska
3. okt 2009

traky....ked chceš, aby ti poslali darček, to si musíš len poprosiť verejne 😀 ...a ked chceš poslať, tak vlavo hore je(nad obrázkom farmvillu)prvá záložka FREE GIFTS, potom si vyberiš čo chceš poslať, klikneš hore na PROSEED TO SEND a vyberieš si mená, komu chceš poslať 😉 teda pošleš aj viacerým naraz 🙂

inneska
3. okt 2009

a tie ribbony...hned vedla marketu(kde chodíš kupovať semienka) je taká modrá stužka...a tam máš kolko ti čoho chýba, aby si dosiahla dalšiu stužku 😉 (čo ťa bude zaujímať, tak napíš, preložíme 😉 )

traktor
3. okt 2009

tak to som uz posielala vtedy darceky....prisli vobec niektorej.-...ci som to dobre urobila...

traktor
3. okt 2009

tak verejne prosi, ked budete niekto mat , chciet ...poslite mi konika a kacicku 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
3. okt 2009

mne erik už 2 nekakal 😕 ale zatial sa nepučí, že by mu trebalo 😅 že by mu to všetko strávilo??? 🙂 a potom sa mi dokadí, že ani plienka nebude stačiť 😀

lucim
3. okt 2009

jeeej aspar ake ma deniska ocka? ma zlate kukadla aj ksichtiky robi superne. 🙂 a ake ma dlhe vlasky, my takeho vysokeho kohutika nevyceseme. 😉

inneska
3. okt 2009

traky..chodia mi darčeky od teba, tak to robíš dobre 😉 a pošlem ti zajtra, bo dnes už som limit vyčerpala 😝 ale značím si, koník a kačička 😀

traktor
3. okt 2009

in dakujemmmmmm 😉 ...a ako viem ked som vycerpala darceky?

inneska
3. okt 2009

že ti napíše, že Ľutujeme, vyčerpali ste žiadosti na zasielanie súvisiace s touto aplikáciou. Skúste znova zajtra. 🙂

asparaguska
3. okt 2009

Ďakujeme... 🙂 🙂 🙂

No, ona sa narodila s takým kohútom a ten rastie a rastie, ale asi tie prvé vlásky vypadnú a bude po ňom...

inneska
3. okt 2009

my nevyčešeme žiadne kohúta 😀 😀

traktor
3. okt 2009

to co som teraz urobila tak to som poslala / konika/?

traktor
3. okt 2009

ja nie som taka tupa to sa vam len zda.... 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
3. okt 2009

ano traky, to si poslala konika 😀 😀 😀
juuuj bola som kostovat, co nam buble v hrncoch - jablckova mnaaam sladucka, bez pridaneho cukru a hruskova este lepsiaaaaa 😝 😝 😝 neviem, ci to matkovi nevypapam skor ako to on bude moct jest. 😝

inneska
3. okt 2009

hej poslala si..ale tieto darčeky sú na 2 veci 😅 proste dostaneš, ale na nič ich nepoužiješ 😒

traktor
3. okt 2009

predtym somaj ja robila vyzivky...zeby som aj toho roku? lucim a aku robis ty, myslim postup...

traktor
3. okt 2009

tak viac nebudem posialat ked su nanic...su aj take ktore sa daju pouzit? 😅

inneska
3. okt 2009

tie ktoré posielaš priamo z farmy ..to ako som napísala vyššie, z tej prvej záložky FREE GIFTS, tie ti prídu a môžeš ich použiť potom vo farme 🙂

reilyy
3. okt 2009

nasadila som trochen jahod..na viac nemam loveeee 😝 a daco smacne by som zjedla 😲

samayka
3. okt 2009

mám taký návrh.. keby sa založila nová téma? že koníkovky farmárky... ale to by do júloviek už asi nikto neprispieval 😀 😀 😀

luciiim - ty varíš matýskovi detskú výživu?? davaj recept... aj my máme teraz kopu jabĺk... juchuuuu...

lucim
3. okt 2009

traky skombinovala som postupy co som nasla na nete, - cize jablka sme nesupali, ale tym vykrajovatkom sme ich naosminkovali - bez jadier , podliat vodou a dusiiiiiiiiiiit, kym z toho nebude kasa. potom prepasirovat cez spagetove sitko, nedosladzovali sme, a este som to pomixovala tycovym mixerom. na vrch dam stipocku kys. citronovej pre zakonzervovanie. a potom uz len zavieckovvat a sterilizovat.
cize ciste ovocicko, je to sladucke, mnam. a hruskovo jablkove, - tak isto, asi stvrtinka jablk tam je.

brinzulka
3. okt 2009

sak pisete jak zandarcovia
samy-inak je tu tema o farme...normal matky zavislacky... 😀

brinzulka
3. okt 2009

nase dieta spalo az dva krat pol hodinu 😒 opica mala...len by to cucalo... ked spi dlhsie...chodim nanho pozerat, ci nie je chory 😀

lucim
3. okt 2009

cau brin, moje dieta spalo hodinu a potom este polku. teraz sa s tatom kocikuju. 😉

lucim
3. okt 2009

samyyyyyyyyy skoro som si ta nevsimla - tak recep som pisala aj pre teba ....
jasne, ze sa to da tak, ze jablka osupes, podlejes a dusis, alebo este 1 postup, jablka osupes nastruhas a dusis ... ja som sa rozhodla pre najpohodlnejsi.
aj my mame kopec jablk a to uz nejake bednicky isli susedovi do kvasu.

samy sak nam odpust male hraciciky na farme popri konovani a kojeni. 🙂 alebo este lepsie - zaregistruj sa na FB a hraj sa s nami aj ty . 😀 😀

lucim
3. okt 2009

su aj recepty, ze pridas cukor (alebo glukopur) a zlaty klas, popripade skoricu, ci vanilku, ale my mame sladucke vonave jablcka, nic to nepotrebuje ani nadstavovat, a je to naj. 😝

lucim
3. okt 2009

tak si tu pisem sama ... idem pokracovat v pasirovani hruskoveho zazraku. 😒 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre