• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Aj naša sa rada kúpe, zvažujeme aj my skúsiť vaňu... trošku mám ešte strach... Zatiaľ kúpeme v kúpacom vedre (to má veľmi rada) a vo vaničke. Ty si sa o ňu nebála?
3. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia ta je peknuckaaaa, ja som bola v piatok v senickom tescu, nic tam nemali, vybrakovane, nudne :unamused:

zmurka tanecky super videjka :slight_smile:
3. okt 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ven, a bude to platiť? Čo ak do zajtra narastie o 3 cm? :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahojky po druhé - som malú dala do postele - tak čakám - ááááááá a už aj Juráš spí... tak uvidíme....
Aspi - to som ani nevedela, že máme detúrence narodené v rovnaký deň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - moja je o 9:25 a tvoja?
3. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspar nebála chodila jsem tam i se synem a vím že tu máme odborníky jinak plavčíme i doma :grinning: :grinning: :grinning:
Lucim my tam byli ráno samé kombinézky a buď bundička růžová nebo modrá a všechno na stejné brdo a ve výprodeji jsem naspodku našla tuto červenou poslední, z 500kč na 250kč a bylo napsáno chlapecká vesta s rukávy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi - to si super kúpila - a to označenie - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - aj ja som zase Jurkovi bežne kupovala veci v dievčenských oddeleniach, príp. som si nechala ukázať dievčenský tovar, pretože chlapci majú asi zakázané nosiť napr. biele rokáky :confused: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozrejme že nie rokáky ale roláky :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
3. okt 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia vesta s rukavmi je bunda ... a bunda bez rukavov je vesta, ale su blbi ti teskaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cau zmur
3. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurky no právě smály jsme se s manželem :slight_smile:
Lu já vím ale oni to maj blbě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau lucim .... ty si furt na nete - jak to deláš? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žmurky: Však ani ja som to nevedela, ale vďaka Lucimke (už viem kto ju našiel :grinning: ), že vyhrabala tabuľku som to našla .
Moja sa narodila 12:15...

Josi: no, ste šikovnice. ináč, veľmi sa mi páči tá háčkovaná čiapočka, čo má malá. Kde si ju zohnala? aj ja scéééém.
3. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojky to je supryš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
3. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspy to je moje výroba ale můžu poslat návod na uháčkování :wink: podle které jsem ji dělala :wink:
3. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka prave uspava drahy a presnidavka sa tiez nemusela miesat bez prestavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bublinky :grinning:
3. okt 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kúpeľ dobrýýý.
Aj my sme mali podobný, keď sme malú 1x kúpali (teda mm), tak sme začuli delovku a mm vraví, že musíme vymeniť vodu. a ja, že prečo veď len prdla a po pohľade do kontaminovanej vody som zistila, že to bol riadny praženicový... :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj holky :slight_smile:

prdkacie videjko je supeeer :grinning: aj to tancovacie....ja som si aj tie kvety poliala, nech neuhynú, šak som dáka farmárka :grinning:
3. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi, vážne? To, že vieš variť, to je známe, ale aj ručné práce? A vie to uháčkovať aj amatér (teda ja)?
3. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...perfiš vesta :grinning:

aspi :grinning: :grinning:

luci...kolko pohárkov si spravila? :slight_smile:
3. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspi myslím že holky ví že i pletu a háčkují :wink: nedávno jsem dodělala dvě soupravičky na zimu pro Karamelku :grinning: . Jasně pošlu link a uvidíš není to těžké :wink:
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=81
Inesko díky :wink:
3. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky - musím stále odbehovať... tak sa na to vy... a idem si k nej ľahnúť :angry: . No nie je to alergia na PC!!! a špeciálne na koníka! :angry:
3. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééj, ďakujem. :slight_smile:
3. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a emuške gratulka k 3 mesiačikom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

zmuri...tak to je pech, tak teda nabudúce :slight_smile: a dobrú nocku :wink:
3. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurka jojo cítí že jsi na koňovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Aspi není zač :grinning:
Já dneska celý den dělala paštiky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zásoby na zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no malá je hore ...vzhúru do práce :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...som kukla na ten postup, možno niekedy by som to skúsila, ked budem mať dievčatko :grinning:
3. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem do sprchy :slight_smile: na rande s kachničkami :grinning:
3. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko neboj další bude hočinka jak malinka :wink: a není těžké můžeš uháčkovat neteřince :slight_smile:
3. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uf, som čítala na rande s kachličkami... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer babulky
tak sa hlasim z vyletu
3. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok