• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Ahojky Ven, taky tě ráda vidím, ale se tu nějak míjíme :wink: Co beruška Emmuška? Jsem četla, že už pěkně kakáte, juchuuuu :slight_smile: A díky za povzbudivá slova :dizzy_face: Jak kdybych slyšela mého miláčka. Ten včera prohlásil k synovi....mě nezapřeš, jsme stejní lenoší :grinning:Co na to říct? :grinning: Nééé já nebudu hysterická matka :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Inn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lucim, no jasně :wink:

mám předsevzetí, že se o farmu nezajímám blíže, ale to bych asi nemohla na koně, co máááám dělat?
4. okt 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, stromky dostaneš :wink:
Já bych si prosila nějakou tu kozičku nebo králíčka :wink: děkujem :astonished:

ááá košice jedouuuu...

Jinak lucinko, táhnout o štok...slunce, seno a pár facek...když vy přistevíte, tak my to poženeme o štok (o patro), když vy břízolit, tak my kachličky a když vy inžinírku, tak my....to budete koukat!! :grinning:
4. okt 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim chcem konika a kto ma aj kozicku :slight_smile: , blani u nas neplace niktoale ked sme napr. na poradni a tamplacu deticky, tak matko len tak pozera potom mu zacne vykrucat tak kutiky dolea zacne plakat...ked s nim vyjdem von nepace, ked zas niekoho pocuje plakat...tak zas :slight_smile:
4. okt 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej aj zajacik by sahodil...urobime na smotane ked ho vykrmim :grinning: :grinning:
4. okt 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, ty teda zatím je rozšiřuješ, ale co nevidět půjdeš i do patra:slight_smile:)

blani, já chci taky vínko a slivovičku....to se mi to přiživuje, když jsem na vinohradě ani nehrábla :grinning:

emuš má už taky pár dnů záchvaty smíchu, je to tak sladký, když se začně řechtat nahlas, to se pak řechtáme všichni :grinning: ale taky umí bejt pěkná protivnice...třeba dneska, pískle, u ničeho nevydržela ani 5 minut, u kojení vždy vytuhla, ale spala tak 20 min...byla utahaná po noci, její matka si totiž zkusila dát mozzarelu s rajčaty a balzamikem a pak jsem na večer vzala pár bobulek hrozna...prostě zatím nesnese kyselý, celou noc se kroutila a hékala a já jí střídavě převalovala z boku na bok a nahazovala dudánka :confounded:
4. okt 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu...aj odomňa ti pôjdu stromčeky :wink:

erik 3 dni nekakal, tak dnes sa za to 3x pokadil :grinning:
4. okt 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky, Matýsek je správnej empatickej kamoš :slight_smile: Ale ty koutky dole jsou stejně nejlepší grimasa :grinning:

No nic, můj spací čas nadešel. A koukám, že vám nemám co nabídnout. Miláčka křečíka Hoblinku nepošlu ani za milion :grinning:

Sladké sny bambulky a ať vám zvířátka i obilniny prospívají :wink:
dobroooou :wink: :dizzy_face: cmuk
4. okt 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mě by se taky hodil koníček!!!! Přeci si nemůžu pořídit povoz, když nemám tahouna :grinning:

traky, naše emča umí taky házet kouty směrem dolů a nejlepší je doba když natahuje, jak špulí ten dolní ret...emča plná lítosti a matka v křeči :grinning: :grinning: Je to sranda:slight_smile:
4. okt 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani tak , tak...mne je velmi smiesne ked ich tak posklada dole...a este mu nimi trasie....fuj sa smejem zvlastneho dietata :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani dobru :wink:
4. okt 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veeen dakujem za dvojnasobne vysvetlenie , uz chaaaaaaaaaaaapem :grinning:
darceky mate odoslane, este ostatnym susedom. :wink:

blani krasnu noc :slight_smile:
4. okt 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven ja uz sa tesim kedto bude este zaujimavejsie...teraz zacina to najkrajsie obdobie...kazdy den nieco nove :slight_smile:
4. okt 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, no odomň§a len tie stromčeky pôjdú :stuck_out_tongue_closed_eyes: a maťko srží so svojimi :grinning:

blani...tak dobrú nocku prajem :wink:
4. okt 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som az teraz pochopila naco su tie stuzky :grinning: ...boze ja som fakt natvrdo....obcas....niekedy....stale? :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimdakujem za konika... :slight_smile: ...kto ma poprosim zajacika a kozicku,dakujem :slight_smile:
4. okt 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, no mohla si sa aj spýtať, vysvetlili by sme :wink:
4. okt 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in poslala som ti zajka...a co aj stromceky su fajn..siich davam na striedacku ruzova zelena ruzova zelena...som zvedava dokedy ma to bude bavit :grinning:
4. okt 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa ti zda ze sa malo pytam? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na nieco musim prist aj sama...je to normalne adrenalin :grinning: :grinning:
4. okt 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn passion, venn banan a traky plum- zajtra poprosiiim ... a budeme tomu blizsie :slight_smile:
4. okt 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jak získávám FV?? Se mi zdá, že jich mám nějak málo:slight_smile:
4. okt 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky toto je najkrajsie obdobie? mne sa strasne paci, ale potom uz nebude krasne obdobie?
fakt kazdy den je to dieta ine a nieco nove vie. kazdy jeden den, sa tesim na rano. ze aj vy? :slight_smile:
4. okt 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, passion ti nepošleme ani jedna, ten je ešte aj pre mňa zamknutý :unamused:
4. okt 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
FV pribudaju pri postupe do niektorych levelov tusim ... to zatial neviem ovplyvnit ... ale obcasich treba, ze?
ven, a este sa daju kupit na kreditku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn kozicka, kacicka sa da? :wink: ten modry ribbon nie je taky jednoduchy.
4. okt 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...dakujem za zajčúrika :wink: zatial sa teším každému darčeku, inak môžeš mi aj ty poslať ten plotík(2 darček v poradí) :slight_smile:

ven...aj mne sa zdá, že tie FV idú pomaly a netuším za čo pribúdajú :sweat_smile:

luci...ja sa tiež teším na každé nové ráno a deň, aký bude, čo s eričkom zažijeme...doteraz v postate to pre mňa nové nebolo, bo som si to zažila s paťkom, ale erik začína byť taký, čo som už s paťkom nezažila, tak je to pre mňa nové a moc sa na to teším :slight_smile:
4. okt 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude ale toto je najkrajsie v tom ze sa z babetka co len lezi robi cloviecik co rozpozna svoju mamku, tatu...hadze usmevi...chyti ta za palec az ti srdce stisne...kazde obdobie je krasne ale toto co teraz prichadzaje pre mna najkrajsie :wink:
4. okt 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepozerate nahodou markizu? my sa rehoceme az placem. :grinning:
4. okt 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som uz vsetko zazilax a aj tak je to pre mna nove, krasne vonave.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. okt 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. okt 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkuju za kozičku, chudák tam bude sama:slight_smile:) tak jí pak můžete poslat sestru nebo bratra:slight_smile:

luci, ráno stačí jeden úsměv a i když je to v 4 ráno,tak je jí vše odpuštěno:slight_smile:

kočičky, musím ještě do sprchy, tak se mějtě krásně, přeju fajnovou noc a zítra na ranči :sunglasses:

brou :astonished:
4. okt 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok