Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
4. okt 2009

Ahojky Ven, taky tě ráda vidím, ale se tu nějak míjíme 😉 Co beruška Emmuška? Jsem četla, že už pěkně kakáte, juchuuuu 🙂 A díky za povzbudivá slova 😵 Jak kdybych slyšela mého miláčka. Ten včera prohlásil k synovi....mě nezapřeš, jsme stejní lenoší 😀Co na to říct? 😀 Nééé já nebudu hysterická matka 🤐 🤐 🤐

Inn 😀 😀 😀 😀
Lucim, no jasně 😉

mám předsevzetí, že se o farmu nezajímám blíže, ale to bych asi nemohla na koně, co máááám dělat?

vendulacky
4. okt 2009

lucim, stromky dostaneš 😉
Já bych si prosila nějakou tu kozičku nebo králíčka 😉 děkujem 😲

ááá košice jedouuuu...

Jinak lucinko, táhnout o štok...slunce, seno a pár facek...když vy přistevíte, tak my to poženeme o štok (o patro), když vy břízolit, tak my kachličky a když vy inžinírku, tak my....to budete koukat!! 😀

traktor
4. okt 2009

lucim chcem konika a kto ma aj kozicku 🙂 , blani u nas neplace niktoale ked sme napr. na poradni a tamplacu deticky, tak matko len tak pozera potom mu zacne vykrucat tak kutiky dolea zacne plakat...ked s nim vyjdem von nepace, ked zas niekoho pocuje plakat...tak zas 🙂

traktor
4. okt 2009

jej aj zajacik by sahodil...urobime na smotane ked ho vykrmim 😀 😀

vendulacky
4. okt 2009

lu, ty teda zatím je rozšiřuješ, ale co nevidět půjdeš i do patra🙂)

blani, já chci taky vínko a slivovičku....to se mi to přiživuje, když jsem na vinohradě ani nehrábla 😀

emuš má už taky pár dnů záchvaty smíchu, je to tak sladký, když se začně řechtat nahlas, to se pak řechtáme všichni 😀 ale taky umí bejt pěkná protivnice...třeba dneska, pískle, u ničeho nevydržela ani 5 minut, u kojení vždy vytuhla, ale spala tak 20 min...byla utahaná po noci, její matka si totiž zkusila dát mozzarelu s rajčaty a balzamikem a pak jsem na večer vzala pár bobulek hrozna...prostě zatím nesnese kyselý, celou noc se kroutila a hékala a já jí střídavě převalovala z boku na bok a nahazovala dudánka 😖

inneska
4. okt 2009

lu...aj odomňa ti pôjdu stromčeky 😉

erik 3 dni nekakal, tak dnes sa za to 3x pokadil 😀

blani2
4. okt 2009

Traky, Matýsek je správnej empatickej kamoš 🙂 Ale ty koutky dole jsou stejně nejlepší grimasa 😀

No nic, můj spací čas nadešel. A koukám, že vám nemám co nabídnout. Miláčka křečíka Hoblinku nepošlu ani za milion 😀

Sladké sny bambulky a ať vám zvířátka i obilniny prospívají 😉
dobroooou 😉 😵 cmuk

vendulacky
4. okt 2009

a mě by se taky hodil koníček!!!! Přeci si nemůžu pořídit povoz, když nemám tahouna 😀

traky, naše emča umí taky házet kouty směrem dolů a nejlepší je doba když natahuje, jak špulí ten dolní ret...emča plná lítosti a matka v křeči 😀 😀 Je to sranda🙂

traktor
4. okt 2009

blani tak , tak...mne je velmi smiesne ked ich tak posklada dole...a este mu nimi trasie....fuj sa smejem zvlastneho dietata 😀 😀 😀

traktor
4. okt 2009

blani dobru 😉

lucim
4. okt 2009

veeen dakujem za dvojnasobne vysvetlenie , uz chaaaaaaaaaaaapem 😀
darceky mate odoslane, este ostatnym susedom. 😉

blani krasnu noc 🙂

traktor
4. okt 2009

ven ja uz sa tesim kedto bude este zaujimavejsie...teraz zacina to najkrajsie obdobie...kazdy den nieco nove 🙂

inneska
4. okt 2009

traky, no odomň§a len tie stromčeky pôjdú 😝 a maťko srží so svojimi 😀

blani...tak dobrú nocku prajem 😉

traktor
4. okt 2009

ja som az teraz pochopila naco su tie stuzky 😀 ...boze ja som fakt natvrdo....obcas....niekedy....stale? 😀 😀 😀

traktor
4. okt 2009

lucimdakujem za konika... 🙂 ...kto ma poprosim zajacika a kozicku,dakujem 🙂

inneska
4. okt 2009

traky, no mohla si sa aj spýtať, vysvetlili by sme 😉

traktor
4. okt 2009

in poslala som ti zajka...a co aj stromceky su fajn..siich davam na striedacku ruzova zelena ruzova zelena...som zvedava dokedy ma to bude bavit 😀

traktor
4. okt 2009

sa ti zda ze sa malo pytam? 😀 😀 😀 😀 na nieco musim prist aj sama...je to normalne adrenalin 😀 😀

lucim
4. okt 2009

inn passion, venn banan a traky plum- zajtra poprosiiim ... a budeme tomu blizsie 🙂

vendulacky
4. okt 2009

a jak získávám FV?? Se mi zdá, že jich mám nějak málo🙂

lucim
4. okt 2009

traky toto je najkrajsie obdobie? mne sa strasne paci, ale potom uz nebude krasne obdobie?
fakt kazdy den je to dieta ine a nieco nove vie. kazdy jeden den, sa tesim na rano. ze aj vy? 🙂

inneska
4. okt 2009

luci, passion ti nepošleme ani jedna, ten je ešte aj pre mňa zamknutý 😒

lucim
4. okt 2009

FV pribudaju pri postupe do niektorych levelov tusim ... to zatial neviem ovplyvnit ... ale obcasich treba, ze?
ven, a este sa daju kupit na kreditku. 😝

lucim
4. okt 2009

inn kozicka, kacicka sa da? 😉 ten modry ribbon nie je taky jednoduchy.

inneska
4. okt 2009

traky...dakujem za zajčúrika 😉 zatial sa teším každému darčeku, inak môžeš mi aj ty poslať ten plotík(2 darček v poradí) 🙂

ven...aj mne sa zdá, že tie FV idú pomaly a netuším za čo pribúdajú 😅

luci...ja sa tiež teším na každé nové ráno a deň, aký bude, čo s eričkom zažijeme...doteraz v postate to pre mňa nové nebolo, bo som si to zažila s paťkom, ale erik začína byť taký, čo som už s paťkom nezažila, tak je to pre mňa nové a moc sa na to teším 🙂

traktor
4. okt 2009

bude ale toto je najkrajsie v tom ze sa z babetka co len lezi robi cloviecik co rozpozna svoju mamku, tatu...hadze usmevi...chyti ta za palec az ti srdce stisne...kazde obdobie je krasne ale toto co teraz prichadzaje pre mna najkrajsie 😉

lucim
4. okt 2009

nepozerate nahodou markizu? my sa rehoceme az placem. 😀

traktor
4. okt 2009

a ja som uz vsetko zazilax a aj tak je to pre mna nove, krasne vonave.... 😵 😵 😵 😵

traktor
4. okt 2009

3x

vendulacky
4. okt 2009

děkuju za kozičku, chudák tam bude sama🙂) tak jí pak můžete poslat sestru nebo bratra🙂

luci, ráno stačí jeden úsměv a i když je to v 4 ráno,tak je jí vše odpuštěno🙂

kočičky, musím ještě do sprchy, tak se mějtě krásně, přeju fajnovou noc a zítra na ranči 😎

brou 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre