• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
rei dakujeeeem :wink:
5. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia - ako ste sa vyspali? čítam že aj ty máš doma riadneho netopiera nespáča, že?
5. okt 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj samyyyyyyyyyyyyyyyyy ako sa s eluskou mate? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. okt 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy, do tej 4 rána sa to dá, to spinká vcelku v pohode, potom je to už horšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:, nie žeby plakala, len nechce spať a maminka ju dusí v posteli, nech ešte zavrie ok, že je noc a musí sa spať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak je to už také kňučavé spanie, s nahadzovaním dudla a mojkaním a pusinkovaním hlavičky...som viac unavená akokeby som bola hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale včera si dala povedať a po prvýkrát v živote sme spali do 8 :slight_smile:
5. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim - ahoooj... nooo máme sa na milú kedveš :frowning2: cez deň super úžasné dítko... ale po nociach... katastrofka...

dnes bola hore skoro každú hodinu ale tentokrát už s plačom... teda najprv bez plaču a keď som ju chcela upokojiť tak začala nariekať. skúsila som jej dať pokoj, že možno jej vadí keď ju nasilu tíšime a uspávame... ale ani to nepomohlo. aj tak začala nakoniec nariekať. o tretej sme dávali pupíka, že možno bruško... nepomohlo... aj sa pokakala a neulavilo... tak neviem čo to môže byť. toto bola jednoznačne zatial najhoršia noc od kedy sa narodila sýkorenka naša.

lucia - a ako si ju ukecala keď si dala povedať?? my našťastie cez deň problémy nemáme... zaspí úplne ukážkovo, tak po 1 a pol až dvoch hodinách čo je hore. dokonca včera zaspinkala sama v postielke. som ju tam položila lebo som išla pre mojkáča do obyvačky a vrátila som sa ona bola pokojná, padali jej očká, tak som ju nechala a ona tam fakt zalomila... keby toto fungovalo v noci..
5. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, kde zaregistrovat?ako?co? jake lepsejsie? :grinning: neviem co sa ma pytas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...pre teba :grinning: http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=286
Hľadám niečo na pletenie, josi ma navnadila...už som dávno neplietla, nehačkovala...
5. okt 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei...ten link, čo si poslala, sa mi tam zjavilo Google nové, že G mail...či čo si chcela tým povedať? Bolo tam niečo konkretuš? :astonished:
5. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei - včera som spomínala drahému tvojho peťka, aké máte problémy s kakaním... bol v šoku - naša sýkorka od rána nenaložila a on o druhej o obede že " pre boha, nie je chorá??? "
5. okt 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy...dám si ju k sebe do postele, nahodím cumla, zakryjem očká peľuchou a ona si dá povedať, do toho ju cmukám na čelíčko, teda ak nemá peluchu na nom :grinning: a ak začne ziapať, že nééém, tak ju rozbalím , bez peluchy to má rada, strčím pod nu igelit a látkovú peluchu, prikryjem a pokračujem v rituáli...občas jej do toho kecám...
tam bol vtiiip
a gmail je najlepsi :wink:
5. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy :grinning: no, moj maly serkos minule neserkal 4 dni z uz som to nevydrzala s nervom tak som sa mu vrtala v ritke s rr, vysli kaky, ale uz takej tuhsej konzistencie....a nechapem z coho, sak len kojim...
5. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia - pche .. toto všetko naša sýkorka úspešne ignoruje...

práve sa zobudila na balkóne - s úsmevom od ucha k uchu ako mávam ja :grinning: :grinning:

hovorím, cez deň sme jak z čítanky
5. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy to ma mrzi, a aj to, ze neviem poradit .... v tej knizke co sa kazde dieta vie naucit spat, nie je nejaka rada?
rei ftip to neukazalo
5. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy...a kolko ti spí cez deň? Mne tak po pol hodky, 40 minút...ak ti spí dlho cez deň, tak možno preto už nechce v noci...aspoň v tej knihe to tak písali...
5. okt 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo nechce spat pri tme :confused: my svietime v noci furt az do rana
5. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne cez deň asi 5x po 40 minút, čo je nejakých 3 a pol hodiny+- :stuck_out_tongue_closed_eyes: Niekto dá tolko na jden šup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani u mňa žiaden vtip...či to bol vtip, že tam nič nebolo?? :grinning:

samy...aj mňa mrzí, že máte takéto trampoty so sýkorečkou...fakt neviem, čo by na to zabralo :frowning2:
5. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ju nechávam zaspať pri lampe...občas ju vypnem až ráno :grinning:
5. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spíme asi 3x 30min. za celý deň :sweat_smile: včera sa erik prekonala spal celú hodinu...a potom večer mi zaspal až po 21...čo už inokedy spí od 20h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na to mimibazaáre na pletenie nič nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes: , asi budem musieť kúpiť nejaký časák...staré som všetky vyhodila :rolling_eyes:
5. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
unás svieti celé noci maličké modré svetielko od samy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. okt 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani u mna ziadenvtip....ci toto bolo ako vtip :grinning:
5. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k spanku...my zas budime aby bol aspon chvilku hore a komunikoval, ponatahoval sa...nechceme cvicit vojtovku :sweat_smile:
5. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vtip :grinning:
5. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn - aj my svietime celú noc :o(
luci - cez deň spí tak 4x po pol hodine maximálne vie raz, dva krát potiahnuť po 45minút

ja si dokonca píšem taký ten denník do tabulky ako bolo v tej knižke... režim cez deň máme pekne pravidelný. dokonca mi zaspáva skoro v rovnaké hodiny..
5. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...to vyzerá super, ale mne pletenie vôbec nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rei... :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok