Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

maximilian
5. okt 2009

inn ahoj, chcela som ti aj cinknúť, ale nedostala som sa k tomu, tie dni stašne letia, človek sa nenazdá a je večer

alcag
5. okt 2009

lucia32 ......ja jsem byla dnes na kycle a rikal ze to je ok,tak rikal ze mam davat 2+suchou

inneska
5. okt 2009

alcag...ja balím, poctivo, mali sme trochu horšie výsledky, tak preto balím...o 5 týždňov máme kontrolu

luci...na tú burzu som nakoniec nešla 🙂 bola som len vonku, sme to vlastne do 12h nestihli...

lucia32
5. okt 2009

alcag...tak bal, nám nevravel nič...aký výsledok vám zapísal na papier? Hodnotenie kýčli?

alcag
5. okt 2009

inneska .a jak to davas?me se zda ze je pak desne narachlej dole a rve

lucim
5. okt 2009

luci tomu by som ani ja neodolala 🙂

alex to nebola 😉

nina41
5. okt 2009

Ahojte no dnes som bola rano u zubara ,dal mi dve injekcie a vytrhol mi zub, 🙂

lucia32
5. okt 2009

alcag...ja som pri prvých dvoch balila do 3 mesiacov, neboj, detičky si zvyknú 😉

alcag
5. okt 2009

lucia32 no mam tu jen volne.bohyblive,jadro 0

lucim
5. okt 2009

nina. aspon nebude boliet.

aspine
5. okt 2009

zdravime 😵
dneska jsem volala na vysledky krve a vyteru - tak oboje je OK, ale posilaji nas na potni test 😒 kdyz jsem si precetla jaka nemoc se tim zjistuje tak je mi z toho dost ouzko ☹ doufam, ze bude vsechno v poradku a bojim se tak zbytecne 😖

jdeme na nej ve stredu tak nam holky drzte palce at to dobre dopadne 😒

alcag
5. okt 2009

lucia32
a jak jsi ji to tam dala

inneska
5. okt 2009

lucka....nataly v nej bude kraaasna 😵 😵 ...to k meninkám?? 😉

maxi...nám to tiež tak letí...ja počítam, že budeme mať tak okolo 8 kilo v piatok...aj erik je papáč, stále pýta...ale sme sa trochu utriasli na každé 3 hodinky, ale občas nám to nevýjde a je to aj po hodke a pol...ale noci sú super, o 20 zaspí, potom o 4 a 7-8 🙂 tak sa vyspím 🙂

lucia32
5. okt 2009

lucim...normálne som vstala z postele a zapla comp, 5 minút pred koncom...mm už spí 😝 ...a to som vravela, že už dosť 🙄 , takto míňať pred materskou 😲 , už mám čistý účet 😀 , budem musieť potiahnúť z firemného účtu, ale psssst 😀

inneska
5. okt 2009

alcag....ja dávam pampersku a nato 2 látkové plienky+poštolky...erik si celkom na to zvykol, teda neplače, ale on mi skoro vôbec neplače 😀

lucim
5. okt 2009

aspi a co sa tym zistuje????? a preco ste boli??? 😨

inneska
5. okt 2009

aspi...tak dúfam, že sa nepotvrdé nič zlé a bude markétka v poriadku, budem na vás myslieť, eričko posiela božtek pre markétku 😉

alcag
5. okt 2009

a mas je nejak slozene? inneska

lucia32
5. okt 2009

inn...no na meninky už dostala hrázdičku a spací vak 😀 , ale babka dnes machrovala, že jej chceli kúpiť kabátik a hla, ja už mám 2 v skrini 😀 ...strážila u nás Nataly, tak som sa plesla, ked to babi zaplatí 😀

alcag...vyzerali ja malé pampúchy, plienku som neskladala na 3 časti, ale na 4, bola užšia a detičky nemali tak mohutné ritky 😀

nina41
5. okt 2009

lu ,keby mi ho bol ten blbec v sobotu vytrhol a nerezal mi dasno,ešte mi ani poriadne neumrtvyl,teraz sa mi hrozne kazia zuby ☹

lucia32
5. okt 2009

aspi...čo Markétku trápi? hmmm? Dúfam, že to nie je nič vážne, len falošný poplach a nič zlé sa vám nepotvrdí...
My máme trošku zakrivený žlčníček, tak po príkrmoch sa budeme musieť sledovať 😝

lucia32
5. okt 2009

Nina...zuby sú sviňa 🙄 😝 ...teda bolesť 😀

ani3012
5. okt 2009

Čaute baby. Tak Evičku mi v nemocnici vôbec nebalili na široko a keď som po mesiaci prišla domov,tak ma to ani nenapadlo.Na ultrazvuku povedali,že OK a máme prísť v 4 mesiacoch.Tak som nás dnes objednávala.
Chcela som objednať aj Patrika,lebo ma ploche nohy adoktor povedal,že pokiaľ chcem vložky do topánok,tak si ich mám kúpiť,lebo od 1.10. môže predpísať len 1 za rok.Nepísala som to už nahodou ? 😕 😅

Superstar som zmeškala,ani ma nenapadlo,že išla.

Z MMB som kúpila jednu bielunku bundičku pre malú 86 číslo.Niekto vtedy hodil link, ale že je skoro také číslo kupovať.Mne sa tak veľmi páčila,že som nedolala.Dnes som previedla peniaze,tak by mohla koncom týždňa prísť

nina41
5. okt 2009

Lucia32 radšej rodiť ako k zubarovi 😀 😀 😀

ani3012
5. okt 2009

nina,ty si rodila všetky deti normálne?

nina41
5. okt 2009

ani 4 normalne a piateho cisarskym.

lucia32
5. okt 2009

Ani...ten link hádzala traky mne 😀 , ale fajn, že si kúpila, ja som dnes šla do 74, tiež skoro, ale tiež som neodolala 😝 Si musím dať pauzu, som na MMB minula minulý týždeň kopu euráčov 😲

Nina...potvrdzujem 😝 , aj ked mne dasno ešte nerezali 😅

inneska
5. okt 2009

alcag...ja si ju skladám na 3x(plienkak o rozmere 80x80cm), práve aby to bolo riadne naširoko 🙂 a že má v tom velkú riťulu?? vôbec nevadí, zdravie je prednejšie 🙂

lu..ked sú babky ochotné platiť, tak nech, treba využiť 😀

lucia32
5. okt 2009

inn..no babka sa nevyňadrila kolko chce dať Natynke na meniny 😀 , ale však maminka doplatí 😝 Som jej povedala, že už máme objdnanú hrázdičku a spací vak a dnes prišli troje teplákovky, tak že len dá prašule, ked je maminka tak akčná a Natálke už všetko zaobstarala 😀

inneska
5. okt 2009

mne dasno rezali, ked som tam mala hrču plnú hnisu, a bolelo to ako sviňa...bolo to v takom štádiu, že ani injekšn nezabrala, tak mi to rezol skoro zaživa 😝

lu, ani...ja už mám teraz nakúpené 80,86 aj 92 oblečka pre erika 😀 o rok ako keby som našla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre