Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
6. okt 2009

osi..my máme hrazdičku, a to sa karamelka stíha hrať s oboma? 😀

josifek
6. okt 2009

Inesko no my dostali dvě jedna je jěště na cestě přijde ve čtvrtek v balíku a malá má hrazdičku a i hrací deku s hrazdičkou 😀 😀 😀 😀 😀 jedno vememe na chalupu ať tam má a jedna je navíc 😀 😀 😀 😀

josifek
6. okt 2009

A Inesko při našem spaní 😀 😀 😀 😀 😀

jennna
6. okt 2009

zase tu nikoho??? ☹ ☹ ☹

chcem sa opýtať....zavinujete niekto vaše bábätko napevno..myslím tým rúčky k telu????

ja som začala, lebo Dianka je strašný živáň a hrozne rozhadzuje rukami aj nohami....no a v noci už zima a ona len ruky von.....tak sme to skúsili....a na podiv....ona sa úplne ukľudnila a krásne spinkala, tak som to skúsila aj cez deň , keď som videla, že je unavenučká...a funguje to...ukľudní sa a zaspinká....

josifek
6. okt 2009

ahojky Jennka my zavinujeme na noc přes den né to spí jak andílek, ale v noci se asi cítí lépe zavinutá 🙂

traktor
6. okt 2009

jen ja nie...ono teraz je to obdobie ked si babenka objavili rucky, nozky...pomaha im to aj na prdkanie...takze rozhodne nie.../ myslim tym rucky/

jennna
6. okt 2009

traki....ja len ked vidím, že ide búvať cez deň a na noc....inak ju nechám, nech obžúva rúčky koľko chce...

ideme kupkať...

lucia32
6. okt 2009

jenn...ja zavinujem, síce už pomenej, ale ked je nervná, tak vždy...výhoda...aj ručičky má teplé 🙂 🙂

traktor
6. okt 2009

ak spi tak v pohode...ja mam susedu co norma laj cez den...tomu hovorim ze strelena...decko sa nemoze ani hnut....ze vrajaby nemalo koliky....a fur jej reve,,,,by som jej ruky dala napevno 😠

josifek
6. okt 2009

Traky mám ti přijed pomoc ji svázat 😀 😀 😀

jennna
6. okt 2009

traki...mne sa to tiež nepáči....mi to príde také stiesňujúce...ale niekde na spektre alebo discovery som to pozerala, že bábätko sa tak cíti bezpečne....že mu to prípomína bezpečný pocit v brušku.....tak som to skúsila....a je to fajn...inak som ja už v pôrodnici prvý deň jej vyslobodila rúčky, čo tam bola zavinutá na pevno, ked mi ju doniesli

traktor
6. okt 2009

skoc 😀 😀 😀 , ...ona je pani doktorka....dolezita jak fras...lenchuda to dieta...maju chlapceka, je rovnako stary akonas matko....a kedbolo vonku este teplo, tak on mal v kociku deku, bol naobliekany, ze az...v perinke, rucky zaviazane, na tom deka a na deke...ako to povedat take ze ako tensi paplon?...normalne nahlavu...a decko jej revalo naraty...a tak je to stale...akurat teraz ho dava uz aj do fusaku...

josifek
6. okt 2009

Jennko pokud to děláš jen když je nevrlá nebo když jde spinkat nic se neděje. Můj syn byl zachumlaný do 3 let jak housenka v peřině a nakonec jsme mu ušili spacákovou deku protože když dostal normál tak nemohl spinkat 😀 A do dneška spí tak že mu koukaj jen špičky noh a vlasy 😀 😀 😀 😀 jinak je jak dlouhý salám 😵 😀 😀 😀 😀

traktor
6. okt 2009

jen u malickych babetiek ano, oni saeste velmi nehybu a tak...ale 3 mesacny loptosi 😀 😀 uz musia mat volne rucky, ved ako bysanaucili pretacat, chytat hracky do ruciciek...ako ked spinkaju to beriem ale urco nie stale

traktor
6. okt 2009

josi 😀 😀

josifek
6. okt 2009

Traky čemu se směješ 🙂

traktor
6. okt 2009

som si ho predstavila / tvojho syna/dlha salama....na jednej strane vlasy na druhej nohy.... 😀 😀 😀

josifek
6. okt 2009

No je to k smíchu i postel mu bude brzy malá tak to bude trčet i ven alespoň se bude dát lépe polechtat 😀 😀 😀

traktor
6. okt 2009

...a to je dobre, ved chlapy maju byt velky 😉

traktor
6. okt 2009

som pozerala vas mimibazar, tak tam ponukaju same dobre veci...to mozem aj ja tam drazit...ci len na slovenskom? nevies?

reilyy
6. okt 2009

josiiiiiiii, jA od teba kupim hrazdickuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 🙂 jaku mas?

lucim
6. okt 2009

ahojteeeeeee

jenn este si tu? ja som zacala od vcera matka zavinovat, straaaaasne sa cez den metal a moc chcel spinkat, tak ma napadlo, ze ho tie rucky rusia, a v tom momente sa skludnil a zaspinkal. odvtedy som to este 3x urobila, na noc nie, to spal v posteli. fakt nam to funguje, aj rei som o tom pisala. lebo som nechapala, ze ako novorodenec to nepotreboval , zavinku odzaciatku pouzivame len ako podlozku a teraz je z neho husenicka, zamotok. vykluva sa mi z neho motyl. 😵
kociciky, nie je v tom cely den, len ten cas, kym sa vyspinka. aj teraz tak je. 🙂

vsetky teraz kupete?

babyzuzana
6. okt 2009

ahojte babuliatka, my sme boli dnes na poradni, skoro som sokla, moj david nema ani 3 mesiace a ma 6530 g!

lucim
6. okt 2009

jeeej to sa mi tu paci , ako funguje posun veci, hrazdicka najde stastneho uzivatela. 🙂

babyzuzana
6. okt 2009

ozik, to sme boli na ockovani, takze sa maznam s mojou laskou cely den
teraz som ho skusila dat do posielky a asi tam dlho nebude 😒 inak zatial ziadne nejake zle priznaky KLOP KLOP KLOP

josifek
6. okt 2009

Reily má podobnou jako má Lucim 😉

jennna
6. okt 2009

lucim...presne to isté....doteraz to nepotrebovala a sa jej to páči...a zavinovačka je len ako podložka a prenášatko na nočné krmenie.... 😀

babyzuz.... 😕 😕 😕 😝 ...tak to je riadny pucko....ako to robíš...Dianka má ledva 5kilo.... 😀

traktor
6. okt 2009

inac ta prva latka ockovacia skoro vzdy prebehne lepsie ako ta druha davka....neviem preco to tak je...

lucim
6. okt 2009

cau zuzi 😵 je to riadny chlap , ten davidko 🙂
a zelam vam, aby to ockovanie nemalo reakciu, natrapis sa s nim aj tak dost.

josifek
6. okt 2009

babyzuz jů ta má krásnou váhu
Jenka my máme také jen 5120g 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre