Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

babyzuzana
6. okt 2009

jennna ved prave ze nik nechape, ja taka chuda som si naivne myslela, ze budem mat nejakeho pindu a to taky CHLAP! ale nie je tucny, proste je asi veliky, idem hodit nejake nove fotky konecne asi

jennna
6. okt 2009

zuzi...ešte stále krmiš aj v noci každé dve hodiny....a koliky ako???

traktor
6. okt 2009

jennn dianka je dama a davidko je ritier tak preto 😀

jennna
6. okt 2009

josi...ale vy ste o mesiac mladšie.... 😝

josifek
6. okt 2009

Jenko však nevadí né 😀 😀

jennna
6. okt 2009

pozeráte správy na jojke?

jennna
6. okt 2009

je tam o "výchovnej" bitke detí....a bol tam záber tej au-pairky, čo ju tajne natáčali....a ona tak surovo natriasala bábätko....bože...až ma chytili mdloby.... 😠

babyzuzana
6. okt 2009

vstavam 2-3x stale v noci 😒
musim ale povedat, ze david uz nepapa kazde dve hodiny, vychadza to asi kazde tri cez den a v noci prvy spanok tak 5 hodin, potom tri hodiny, dve ako kedy
ale mne to nevadiiii ja ho aj tak straaasne lubim!
jani my sme koliku nikdy nemali, 2x som mala pocit, ze ho boli brusko, ci co to bolo, tak sa mi vypinal, vtedy som mu dala len tak na cumlik trochu sab simplexu a bolo

lucim
6. okt 2009

traky nestras, my sme mali teplotku po prvom ockovani, nechcem horsie po dalsom

jennka presneeeee, tiez som v nejakom dokumente videla to o tesnom ovinuti, ze ako v brusku. ja si to vysvetlujem tak, ze teraz su straaasne vnimavi, maju okolo seba vela vzruchov a vela ich aj musia spracovavat, preto su nase drobuliatka zrazu nekludne pri zaspavani. fakt to mame len od vcera a funguje to, inak, uz ho zamotavam do tenuckej deky, je mi to praktickejsie a je to pevnejsie ako rychlozavinka.

zuz mne doktorka povedala, ze teraz sa rodia taketo deti, ze ich je dost, co maju vacsiu ako tabulkovu vahu. neboooj, ono sa to naberanie zmierni, hned ako zacnu lozit. 😉

jennna
6. okt 2009

zuzka....tak som rada....som myslela, že ste mali také problémy.....

Dianka už začala kakať dva krát denne.....akurát to pogrckávanie ma sem tam hnevá....ale to je vtedy, ked sa blázni...a to teda vie.... 😀

lucim
6. okt 2009

zuz matej ma take iste intervaly. 😀 mne nocne kojenie vobec nevadi, lebo mi hned zaspi a aj ja som sa uz naucila hned zaspat.

traktor
6. okt 2009

lucim uvidime...mne prislo, ze ta davka druha bola horsia, viac boli nekludny....u kazdeho je to ine u mojich deti to vsak zatial bolo rovnako...

jennna
6. okt 2009

lucimka...aj ja do dečky....takej mäkkučkej flisovanej..... 😉

lucim
6. okt 2009

jo, este k tomu zavinutiu, matko v nom nohy moze zdvihnut. 😉

traky, aspon na to budem pripravena, dobre ze si to napisala. 🙂

traktor
6. okt 2009

a s tou vahouvidite ako sa to zastavi...na rok sme zostali na 12 kg a velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dlho nam to stalo....furt boli v pohybe...ani som im nestacila....to je ako neriadena strela...alebo ako moja mama hovori...maju hlistu v riti...neobsedia na jednom mieste 😀

inneska
6. okt 2009

a aby sme nezabudli, prajeme NATÁLKAM všetkooooo naaaaaaaaaj k meninkaaaaaaaaam 😵 😵 😵 😵 cmuk cmuk cmuk 😲 😲 😲 😲

inneska
6. okt 2009

a dlho sa tu neukázala wyd 😕 😕 aj ona má natálku 🙂

josifek
6. okt 2009

u nás sice není Natálky ale přidáváme se k přání 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
6. okt 2009

tak vsetko naj naj naj 😵

babyzuzana
6. okt 2009

no ved to, som sa divila, ze sa vam este zmestia do zavinky, nam uz daaavno z nej trcia nohy 😀 😀
luci to viem, ze tebe krasne spinka v noci, mne sa pravidelne prebera aj na hodinu a viac dakedy...
vy prebalujete vzdy v noci? uz som sa zamyslala nad tym, ze ci to nie je tym...

traktor
6. okt 2009

tak o tom traseni sa teraz aj vela pise, myslim ze som to citala v dietati.../ alebo mamine?/....ze na to uz zomrelo zopar deti....a potom tam pisali aj o deckom vzdore.../ a to som napriklad nevedela/...ze ked sa dieta hadze, robi cirkus...tak netreba od neho odchadzat...ze moze stohoaz odpadnut...

traktor
6. okt 2009

janeprebalujem...raz som skusila a potom bol hore atvaril sa ze je den 🙂 , tak neprebalujem, azrano...ale ten pohlad a ten smiech , ked mu dam plienku dole ...no krasa 😀

lucia32
6. okt 2009

Innn...Natálka ďakuje, že si na ňu nezabudla 😀 , síce už spinká, ale mamka za nu tlmočí 😀 A ďakujeme aj ostatným tetám koníkovkám zas priania 😲 cmukací....
A samozrejme aj Natálke od wyd všetko najlepšie 🙂

lucim
6. okt 2009

zuzi nie, ohmatam plienku a ak nie je nacucana, taj pri 1 kojo necham.

jeeej, dnes slavia natalie? natalky natynky natusky, naste - vsetko naaaaaaaaaaaaj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

babyzuzana
6. okt 2009

traki presne to mi robi, sa bude usmievat, kukat ze "mamiii, ved je den, nechcem spaat"

traktor
6. okt 2009

ja si myslimze keby mu to vadilo, tak sa zobudi...a on tak sladko spi...ved aj ja 😀 , tak nacoho budit...ritulu makrasnu, nevypretu tak to neriesim 😉

jennna
6. okt 2009

ja v noci neprebalujem.....lebo má vždy plienku suchú...tak spí, že ani neciká...takže až po 12hodinách...ale to už je riadne našťaté... 😀

aj ja sa pridávam ku gratuláciam!!!! všetko naj NATáLKE!!!!

lucim
6. okt 2009

traky ja tak isto , pokozka ok, pouzivame dobry krem aj plienky a v noci nekaka. 😉

babyzuzana
6. okt 2009

hm, mne maly od narodenia strasne kakal (doslova sral) a prebalovala som ho velmi casto,lebo mal plne prekakane plienky... zmenilo sa to asi pred 2 tyzdnami ked som 1x prekvapivo rozbalila a bola cista plienka, odvtedy kaka nepravidelne
takze mam odvtedy taky zvyk, ze prebalujem, ale asi to zmenim teda

babyzuzana
6. okt 2009

luci co je to dobry krem?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre