Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
7. okt 2009

Traky no už se těším mladý říkal že bude smět všechno co bude chtít 😀 😀 😀 😀 hahahaha už ho vidím až mu veme letadýlko 😀 😀 😀 😀

lucim
7. okt 2009

jennka ty si krasne schudla . a dianka je kuzelna, pozuje ako modelka. 😉 aj s lenickou ste super.

reilyy
7. okt 2009

wawka je lucia32

traktor
7. okt 2009

lucim aj ja som schudla...................na vlasoch 😀 😀 - mne sa tie kila drzia, sa normalne nespoznavam v zrkadle....ze to je kto...aj maly na mna obcas tak divne kuka 😀 😀 😀 .

josifek
7. okt 2009

4auves Reilly 😉

reilyy
7. okt 2009

jj, jenn ma uz svoj ksichtik 🙂 🙂 🙂 a mala je rozkosna spagetka 🙂
simoooo, malinka ma chutne licka 😀 joj by som sa do nich zakusila 😉

jennna
7. okt 2009

😉 ďakujeme vám dievčatá!!!

chcem sa opýtať...tie čo kojíte,??? už ste dostali krámoše???? ja presne po troch mesiacoch.... 😝

traktor
7. okt 2009

aaaaaaa farmarky sa schadzaju....cakame kym nam porastie uroda? 😀 😀

inneska
7. okt 2009

josi...videla som fotečky, sú supiš dvojka..tvoje zlatíčko 😉 😉

jenn...dianka je fakt modelka, a je ozaj dlhá 😀

majka...ja som si ju pridala, aj ked neviem, kto to je...ale odporučila mi ju rei, tak jej verím 🙂

lucim
7. okt 2009

traky sa na to vy... pre maleho si naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj . 🙂 vidis, dobry napad, schudneme, ked sa dame ostrihat. 🙂

mia 😀

reilyy
7. okt 2009

josiiiii 🙂 maly zaspal vies jak? ruky roztiahnute, a pol rite vytocena nabok 😅 nohy oprete o mna 🙂 idem ho ulozit, snad sa nezobudi

traktor
7. okt 2009

jennn ja nie.....kojit budem co najdlhsie aby ani neprisli...ze vydrzim do menopauzy? 😀 😀 😀 no opytam sa mateja, ci bybol ochotny vydrzat... 😀 😀

reilyy
7. okt 2009

hehe, sa tesim vasej dovere 😀 wawka je lucia32 este raz ohlasujem, bude ficat na farme tak ze nebudeme stihat brat prachy za ribonny 😀

trakyyyy, ten test nefunguje, ja retard len na 16 percent???to ma chcu urazit ci jak?? 😀

majkas
7. okt 2009

diky rei 🙂

jenn mala je rozkosna a taka mala kocka jak mamka 🙂

josi tak mas doma dva krasne poklady 🙂 inac to musi byt super aj pre synatora taka mala segra, tolko sa uz teraz nauci popri nej ze ked bude mat raz svoje tak to bude mat super lahke

jennna
7. okt 2009

traki....ved kojoším aj ja každé dve hodky...a v noci mávam pauzu tak 7hodín najviac...a predsa prišli...
ale nevadí..... aspoň sa ešte trochen "odvodním".... 😀

josifek
7. okt 2009

Reilly no není zlatíčko 😉 a takové fajné kreace hazí 😀 😀 😀 😀
Traky také se budu smát 😀 😀 😀

reilyy
7. okt 2009

az teraz som si vsimla josi o akej bodke si hovorila ze mala ma na hlavicke 🙂 strasne sa podobaju na seba 😉 chutne deti mas 🙂 🙂 a ked bude aj mala taka sikovna jak dominik tak to bude uuuuzasne 😎

jennna
7. okt 2009

báááby...ja sa už tak teším na naše spoločné ďaľšie stretkooooo!!!! nech už je leto....

majkas
7. okt 2009

mna tiez este obchadzaju a dufam ze este dlho budu 🙂

josifek
7. okt 2009

Jennka já je mám také a v pohodě 😉 hned po 6 nedělí jako u syna 😀 😀 😀 ale kila mám také navíc 😀 😀 😀 ty se drží ale nějak moc je nehoním raději mléčko pro Karamelku je přednější
Majkas Mladý umí vše koupe ,přebaluje i obléká jojo má školu 😀

lucim
7. okt 2009

jennka ja uz som mala 2x. 😒 🙂

josifek
7. okt 2009

Reilly doktor říkal že to do roka zmizí 😉 A děkuji snad jo nebo bude šibal a bude semnou mávat 😀 😀 😀 😀

reilyy
7. okt 2009

josi, byt tak o 15 rokov mladsia tak sa drzim tvojho syna 😉 sak to bude z neho chlap-poklad 😵

jennna
7. okt 2009

ale nepostrehla som, že by Dianke to "krámové" mliečko nejak nechutilo....ona sa ľúbi dudkať... 😅

čo sa týka kilečiek....tak už mám dole 22... 😀 😀 😀 .... ale ešte musím zamakať na sebe... 😀

josifek
7. okt 2009

Reilly jojo to bude snad bude mít hodnou ženštinu však si ji proklepnu a co nebude umět bude se muset naučiti 😉

majkas
7. okt 2009

ja mam 5 tehulkovkych a 3 mamickovske nove 😠 ale jak josi pise hlavne ze je mliecko, ked uz nebude tak aj kila nejako zmasakrujeme 😎

reilyy
7. okt 2009

ja furt 8kg plus.....

reilyy
7. okt 2009

jenn, to musi byt odlahcenie tela dat dolu 22, co? 😅

jennna
7. okt 2009

majka....ako si ťa ja pamätám...určite si kočka!!!! a bábätká majú rady mäkkučké maminky..nie "radiátorové".. 😀

josifek
7. okt 2009

Reily já také 😀 😀 😀 😀 a to bylo 6 a dvě jsem jěště nabrala 😀 😀 😀 😀 ale hlavu si nelámu kupila jsem větší rifle a až shodím dám tetině 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre