• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
ja 10 a jest mi chuti jak v tehu....este vydrzim chudnut nemienit za nic...ved o chvilku su tu vianoce...tak az potom... :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei ti poviem....už ma začínajú aj ľudia spoznávať.... :grinning: :grinning: :grinning:

josi...máš krásnu rodinu!!!!
7. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme teraz na tom vo väčšine všetky narovnako... :wink:
7. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky já také né ale až začne malá lozit tak to pujde samo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Prý radiátorové :grinning: :grinning: :grinning: u nás se říkalo že chudá jako žebřiňák :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
amozno aj pre tu moju pestru stravu- zhltnem vsetko co mna nezje :grinning: :grinning: :grinning: - tak matko je bezproblemovy a vecne spi :slight_smile: ....a ja som stastna.....nekukam do zrkadla, ked nemusim.... :grinning:
Jennka děkujeme :dizzy_face:
Traky to jsme na tom stejně také jím na co mám chuť už jsme měli i vepřo knedlo zelo a fazolovou poolívku a malá se jen pořádně posrala druhý den :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som do roka pri vsetkych zisla na svoju vahu...no sa aj hovori 9 mesiacou kymvynosis a9 mesiacou kym sa da telo doporiadku :wink:
7. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki...včera som niekde čítala na "nete"...že pozor na priberanie v tehotenstve, lebo sú to kilá, ktrých sa už nikdy nezbavíte!!! tak to je asi poriadna hlúposť...
mám kamošky, čo po deťoch ostali vychrtlejšie ako za tínedžerských liet....
7. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej modelka Doležalová má malou Miu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teď je to nějak populární :wink: a já používám Martina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
som pridala matka ako teraz si, a nejdu mi otocit fotky to preco? :sweat_smile:
7. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéémine....ja som dnes bez rozmyslu zjedla tri obrovské vyprážané karfioly....tak to som zvedavá??? moje zlatíčko...inak ako kakáme dva krát denne..tak už toľko neprdkáme... :grinning:
7. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky andílek jen popusinkovat :grinning:
jennn ja som pri patkovi tak schudla, sa ma kazdy pytal ci som chora, a pritom som normalne jedla, kojila a kg isli neskutocne dole....
Jennka to je dobře malá si udělala režim :wink:
7. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani matko uz tolko neprdka ako ked bol mensi...uz su velky uz vedia co si mozu a co nie dovolit :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki... :grinning: :grinning: :grinning: .. malý je krásny...

ked spinkajú s otvorenými ústočkami...tak sú na "zožratie"!!!!
7. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj traki dik za info tak to mam este kopu casu do marca na to chudnutie :slight_smile: a maly zlato spinka :slight_smile:
7. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pošlite ma niekto do sprchy.... len sa donútiť....
7. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem :slight_smile: ,
7. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj my sme prdkali ako divi po hruskach, cela rodinka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a chvalim nas - dnes matko kakal 2x! sam a s usmevom. :grinning:
7. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn a dik za tu kocku, dobre sa to pocuva, teda cita :slight_smile: sak v tvari som rovnaka a zvysok sa skryje za kocik :grinning:

no my sme dneska kakali s pomocou teplomera po 6 dnoch... ale prdikov sme mali neskutocne vela takze nejako sa ani nekrutila ...

idem aj ja spat, nacerpat energy lebo zajtra prvykrat gazdujeme a nocujeme s tamarkou same, mm id en akciu z roboty a vracaju sa az v piatok. tak drzte paluchy :wink:

dobru nocku vsetkym
7. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennn nechod...ani zajtra, ani popo.....spina s teba sama zleti....ale uz aj ze ides...kto to kedy videl...len konikovat a .....uz si v tej sprche? :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prišla som vas pozdraviť mám chorú staršiu dcerku tak dúfam, že drobec to nechytí...

ja mám ešte 3 kg naviac ale pohodka som spokojná... :wink:
Jennka hybaj kupat vodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kuknite chlapi mají odzvoněno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: konečně rovnoprávnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.super.cz/sex-a-vztahy/sex/35014-konec-kondomu-svetlo-sveta-spatri-muzska-antikoncepce.html
inak....my fakt kakáme na povel....ja jej poviem "kakaj" a ona začne tlačiť...žeby to bolo prvé slovo, ktorému rozumie,???? :grinning:
majkas dobru...tak budete mat damsku jazdu, tak si to uzite :wink:
7. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Gabi a malé přejeme zdravíčko v brzké době :wink:
Náš Maxik si stále papá ručičku a slintá ako bulldoček.Pozerala som mu do pusky a už má náznak dvoch dolnych žúbkov.Nie su ešte prerezané,no uvidíme do kedy.Asi má privela vápnika... :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok