• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Majka dobrou nocinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennn skus ine slovo... :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi..to je super!!! to by som musela ale môjmu mm pichať tajne v noci... :grinning:

tak viete čo??? on ma stále otravuje, aby sme si urobili druhé bejby čo najskôr...no je normálny???? :angry:
7. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Susy :wink: naše také slinttá a strká do pusiny ručičky nebo štěrchátko ale zuby nevidno :grinning:
7. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susy aj nas matko slinta nenormalne, nestiham prezliekat....dasienka su take zeby to aj mohli byt zubky...ale nebudu....tak to mal aj patko a este dlho dlho nemal zubky...
7. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jenka no proč né pokud jsi ok a on bude víc starat já bych to brala hold u nás nene :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka hoj....gabi hoj...susy hoj.... :wink:

pridávame sa do "klubu buldočekov".... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava ktore babulko tu bude mat ako prve prvy zubok....potom poprosim zdokumentovat :grinning:
7. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky jak to bude jak u syna tak budeme poslední :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mladý měl první zub v 15 měsících :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi niéé...ja sa nato necítim....ani fyzicky ani psychicky....ja mám traumu z tehotenstva.....
ked bude mať Dianka okolo dvoch rôčkov, začneme na tom pracovať....
aj tak nemáme v poriadku bývanie...a ja takto žiť v jednej izbe s dvomi deťmi nechcem...aspoň ho mám čím "vydierať" :grinning: ..že kým nebude bývanie dokončené...tak nech nesníva....
7. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som hned nechcela po sebe / ja uz nechcem teraz vobec :grinning: / , si myslim ze si potom mamka to prve tak neuzije, ...a ani nemysliet keby boli v tehu dake komplikacie....aleto je len moj nazor....jennn ked sa na to citis, :dizzy_face: ...ci len tvojmmsa na to citi? :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi dievcata may zubky normalne, ako ine deti...patko mal zubky neskor...skoro na 8 mesiac a vysiel mu jeden hore a jeden dole :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki... :grinning:

presne tak...najprv sa chcem na to cítiť!!! potom...chcem si užiť Dianku a o nič ju neukracovať....a ked už bude samostatnejšia ...aby som druhé bejbinko neukracovala..to si chcem tiež vychutnať...nooo
7. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já bych se cítila ale nepujde to hold 2 císaře zasebou a nebudu zbytečně riskovat, a věk už dost vysoký :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jennka optimální rozdíl je tři ročky ale musím říct že i 14 a půl je supr dva jedináčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď zbadáte prvý zúbok v puse babatka máte mu vraj niečo malé kupiť vraj ako bolestné aby sa mu tie ďalšie zubky prerezávali ľahšie u nás to fungovalo

Sarke vyšiel prvý zub presne na ukončených 5 mesiacou :grinning:
a ja sa aj citim.....ale uz ich mame dost...mm sa citi ...ale na nieco ine..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hmm..mám jednu známu, ktorá si v 34zmyslela, že chce bejby...a už 4roky sa snaží chúďa....prajem jej, aby sa jej to ešte zadarilo....
7. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susyyyyyyyyy teba som nevidela od stretka. :slight_smile:

my sme tiez buldocek, skusa si do pusinky narvat obe rucky naraz a ked sa mu zadari, pricucava sa aj na moju ruku. zubky som este nevidela.
7. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi ja malemu kupujem furt daco...len tie zubky to este asi nepochopili :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jennka jo to jo přeji ji aby měla já v 35letech Karamelku a jsem šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked dianku ťahám do sedu....tak sa mi "zahryzne" do ruky.... :grinning:
7. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...už sem zase tu...a dík maminky teda náš syslík alias Málinka děkuje :sweat_smile:

Jenn....dianka je hvězdička :dizzy_face: :dizzy_face:

...a všechna naše miminka jsou k nakousnutí :slight_smile:

Dnes měla Malča první pořádný záchvat smíchu :grinning: :grinning: :grinning: to bylo úžasné...samo,že se přidal i Šimon-když sme si ho nevšímali a cvrnkli sme si do gatí celá rodinka :sunglasses:

..no k menses..já ještě nee.....u Šimona to bylo až po roce kojení....mohlo by to klidně být i ted,bych se nezlobila :wink:
..a kila?já ještě na původná váze nejsem.....ale cvičím a děcka se mnou cvičí a tak si myslím, že o vánocích už bych mohla být spokojená :sunglasses:
ja v33 mateja a tiez som stastna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...byl u mě duch svatý a řekl mi, že na koňovi se rozbíhá diskuse:slight_smile:

zdravím všechny :astonished:
traky skus kupiť rovno byt,alebo auto chi chi :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven to je dobre ze ta navstivil :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendulka...my sme sa tu konečne stretli po troch mesiacoch.... :grinning:
simi...aj ja stále rozosmievam malú....ale rehoce sa bez zvuku zatiaľ...a ja som potom ako "depko"... :grinning:
No nic jdu teda okoupat vodu a udělati hají belí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ráno jdu vařit slepičkovou polívčičku, a telecí na smetaně a knedlíky kynuté :wink: a pak musím do města zatím papap a sladké sníčky všem babulky moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Robátkům boštěk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok