• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
jenn:slight_smile:) už v tom zase lítáš a tolik tě to stálo práce ta odvykačka :grinning:

...jakože se cejtím asexuálně, cecky jak vemena od krávy, postavu věstonické venuše, celulitidu, že by se tam schoval pomeranč, chlupatá jak medvěd, v kuse v šestinedělí, upocená a vyrašily mi beďary!!!!!
A padaj mi tak strašně vlasy poslední tejden, že jestli to takhle půjde dál, je ze mě do měsíce lebkoun... :angry:
7. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vypínam..lúčim sa... som rada ,že som vás tu konečne zastihla a trochem pokoňovala.....

prajem dobrú nôcku...papa
7. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj idem spraviť čaj pre maroda a idem spt zas bude nočná služba tak sa lúčim a držkajte sa pa pa a bru nocku
7. okt 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendy..to akoby si opisovala "mňa".... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aspi...čo to čítam, že vás strašia CF??? v rodine ste mali niekoho s CF????
7. okt 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa zabudla na farme :wink: , takten stan je fakt super, vrelo odporucam, tym ze je farebny, tak sa v nom matko dobre citi, obzera sa okolo, ....a kupila som donho aj lopticky, to az uz bude sediet...sa tam bude hrat...sa tak tesim :grinning:
7. okt 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne padaju vlasy asi tyzden, idem si kupit panthenol a zinok
7. okt 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendy taky se v tom poznavam :grinning:

jenn ne nikdo v rodine neni....no proste asi mame moc opatrnou doktorku :confused: dneska nam sestricka rekla ze tam posilaj vsechny deti ktere mely nejaky zanet....a my meli zanet stredniho ucha tak asi proto :sweat_smile:
ale nervy to jsou to vis :unamused:
7. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ja som ten stan vv nasom tescu nevidela ... musim niekde vbehnut do draka
7. okt 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi, klíďo i přes tejden, to mě nenapadlo, defekt z těhu, kdy jsme ještě pracovaly:slight_smile:)
Dej návrh:slight_smile:

jenn, ty se taky převtěluješ v neandrtálce? :grinning:

simi ahoj, tak přijd a já ti budu vyprávět o tom jak doma šůruju ráfky u záchodů :grinning: :grinning:

gabi, doboru...

kde máme inesku??
7. okt 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
božinky, ja som dnes taká unavená :rolling_eyes: ani ťukať sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a mne tiež desne padajú vlasy :angry: a sú všade,, minule mal erik jeden aj na ritke prilepený :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi...ti verím...
ja som si s mm dávala robiť genetické testy pred tehu....síce som ja "prenášač génu"...mm je v poriadku...takže nám nehrozí riziko CF....
moja sestra mala...
takže dúfam, že to bude okey...čo určite bude....

dobrú nôcku
7. okt 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me padaly vlasy pred tehu.....v tehu prestaly az jsem se divila....a ted je to tu zas :angry: takze pro me nic nove :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vlasy sú môj úhlavný nepriateľ číslo jedna....blééé....nenávidím ich...sú všade.....
7. okt 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladím na pc ako žaba z prachu :grinning:

jennka, dobrú :wink:

aspi..som rada, že ste to zvládli a výsledky budú tiež v poriadku :wink:
7. okt 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu nie... :pensive: :grinning:
7. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..počkejte, až vám začnou padat zuby :grinning: :grinning: :sunglasses:

...no ale už fakt vypínám.....joooo ještě se zeptám na Zrníka,ví někdo něco? často na ně myslím :pensive:
7. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn, dobrou cmuk

innes, já o vlku.... :grinning:
emča už ho měla u prtky, v ruce, na dudlíku...frůůůza!! Plná postel, barák, oblečení...když se sprchuju ucpávám odtok...kdyby mi tak padaly kila jako vlasy :angry: :angry:

luci, říkáš zinek a panthenol...panth. v jaké formě? Jako přímo na vlasy?
7. okt 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn takze ty jsi zdravy nosic? to jsou veci....podle me ani clovek nekdy nevi ze neco takoveho v sobe ma :frowning2: a co tvoje sestra? :confused:

pryc od tehle nemoci!!!
7. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chraň bůh zuby, ale mám je takový ...divný, citlivý...i dásna a tak...snad to vydrží....

zrnik nevím...taky jsem si na ně dneska vzpomněla, jak jim asi je...i na pavčíka
7. okt 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ten stanmam zo slnieckova, z tesca som mala bazen :wink: , mrkni na ich stranku,maju kopu krasnych veci, fajn ceny a velmi skoro nam to doslo
7. okt 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky na ne myslim :pensive:
spachtosky sladke sny a kojenie. :dizzy_face:

ven, prave som sa zamyslala nad tym, ze mam panthenol aj penu - od leta ... budem vtierat po kupani, snad to nebude moc mastne.
a tablety som mala na mysli. tie komplexne pripravky este nechcem uzivat, kym kojim, moze v nich byt privela nejakej zlozky.
traky uz idem kukat ... zase idem minat????? vieeeeeeeem, vianoce buduuuuuuuu :slight_smile:
7. okt 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem kúpiť to penové puzzle na zem...asi bude na vianoce pod stromčekom :grinning:

a so zubami ste mi pripomenuli, že by som sa mala objednať k zubine :rolling_eyes:
7. okt 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz tiez rozmyslam co na vianoce,a furt neviem...uvidime...lucim popozeraj, fakt su dobry, urcite si vyberies...ja uz objednavam ajn leto :grinning: :grinning:
7. okt 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in tie penove mame aj my...doteraz ich mali vizbe, najnovsie to maju na dvore :wink:
7. okt 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame tu skolku / cislice
7. okt 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem zasela :grinning:
jo vánoce, už se těším na tu atmošku a na svářáček na vánočním trhu:slight_smile:...bože před rokem jsem na vánoce byla ve 14tt!!! To mi připomíná, že v neděli slavíme!!! Páč to jsme asi počali Emmu :grinning:
7. okt 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendy co takhle Smichov? Je tam hodne obchodu a nahore hodne jidla :grinning:
a jak pojedes autem az na misto nebo MHD? jestli autem tak te nechci tahat do centra :sweat_smile: Anebo muzem do Metropole na Zlicin. Tam bys to mela jednodussi ne?
Anebo klidne na Chodov kdyz uz jsi tam byla a vis kde to je :wink:

Hlavne musime splasit ty ostatni zbloudile ovecky :angry: :grinning:
7. okt 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok