Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
8. okt 2009

dak.za srdiecka

http://www.rod.sk/dentalna-hygiena-listerine/
a taketo...farbi to zvysky jedla...ze si asi potom idu hned umyt zuba...pre vacsie deti

brinzulka
8. okt 2009

a ze v zahranici maju kefky, co svietia..ked si umyva zuby

babyzuzana
8. okt 2009

cuus, si ma prisla zachranit, ze tu nik neni? huraaaaaaaaaa

alexarisko
8. okt 2009

puskaaa, no ako ideme doriesit to plavanie?

babyzuzana
8. okt 2009

pozerala som ti kurzy a neskusime sa votret na ten, co uz je po termine prihlasok???
ten zacina tusim ku koncu oktobra
zavolam tam?

babyzuzana
8. okt 2009

inak asi pred pol hodkou som na teba intenzivne myslela, ze ked vyleziem zo sprchy, ze ti nesmiem zabudnut napisat, ci nejdeme kocikovat zajtra

alexarisko
8. okt 2009

pockaj puska ak myslis tie co zacinaju bud 26 alebo 27. 10 tak tam je zapis mozny az do 16.10

alexarisko
8. okt 2009

zajtra? hat mozme mozme a citis sa uz dobre zlatino?

simonito
8. okt 2009

ÁÁÁÁ Alex...soráč že vám vstupuju do dialogu 😎 ...mám otázečku...je možné,že jsem tě viděla v tv?????Při sledování superstar???? 😅

babyzuzana
8. okt 2009

jasne, mne bolo len par dni zle
oki, tak podme na ten bud 26.10 alebo 27.10
zavolam a nahlasim nas

babyzuzana
8. okt 2009

nevidelaaaa, uz sa to tu piisalo 😉

simonito
8. okt 2009

...no tak nic 😎 Alex máš někde dvojče 😀

alexarisko
8. okt 2009

Zuzik a kery stes, mne je to z hladiska tych dni jedno tak ty vyber, cmuk

Simik 😀 nechapem, povedzte mi kery to bol dil nech kuknem v archive ze jaka bestia sa to za mna vydava

josifek
8. okt 2009

Ahojky už jsem zpět z města , unás hic jak v létě hrůzy 😝 😝 😝 Zase jsem šla kol obchůdku a koupila malé dva chlupaté overalky na chladné dníčky a oteplené gaťky k bundičce a takového mazlíka hadrového 😀 😀 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

babyzuzana
8. okt 2009

alex kukem dni a dohodneme sa, teraz musim letiet, paaaa

josifek
8. okt 2009

Juj Zase tady máme 4 cukety dneska udělám na zítra dám receptík kdyby někdo chtěl udělat si mňamku 😉
POTŘEBNÉ PŘÍSADY NA CUKETOVÝ PEKÁČ:

0,5 kg nastrouhané cukety (já strouhám na jemno), 25 dkg salámu nakrájeného na kostičky (kupuju obyčejný kuřecí cca 60 Kč/kg), 1 hrnek hrubé mouky, 1/2 hrnku oleje, 1 prášek do pečiva, 1 cibule, 3 stroužky česneku, 3 vajíčka, sůl, pepř, majoránka, 10 dkg cihly (v původním receptu je nastrouhat do těsta, já ji ale sypu navrch, je to tak chutnější)

A ješte kdo má rád zelíčko 😉
POTŘEBNÉ PŘÍSADYna Zelný prejt:

250g hlávkového zelí 200g měkkého salámu 2 vejce, 1-2 housky, 1,5dl mléka 1 menší cibuli, sůl česnek, majoránku, mletý pepř, zázvor, nové koření, 1 lžička sádla(oleje) strouhanku

POSTUP PŘÍPRAVY

Zelí očistíme,nakrájíme na drobné nudličky a spaříme vroucí vodou.
Necháme okapat, vsypeme do mísy, přidáme najemno nakrájený salám, housku namočenou v mléce, vejce, nadrobno nakrájenou cibuli, sůl česnek a ostatní koření dobře promícháme.
Zapékací mísu nebo pekáček vytřeme sádlem (olejem) , vysypeme strouhankou, rozložíme připravenou směs a v troubě dokřupava zapečeme.
Podáváme s brambory nebo jen tak samotné. 😝 😝 😝 😝 😝

alexarisko
8. okt 2009

zuzik pa, dufam ze vecer tu budes, mam pre teba prekvapko 😀

zuzinaaa
8. okt 2009

caute baby vidim ,že tu vznikla nowáá laska alex & babyzuzana tak nech vám to dlho vydržíí 😉 😀 zlate ste Maiklaa haja a ja tu vyžieram gumenych medvedikov včera sme mal poradnu mame 5720g 63,5 cm . Mangel mi zajtra odchadza do čiech na celí wikend tak prvy krát fičíím sama uff ja si dam tiež nejaky velnes wikend v Pieštanoch čoskoro večer som jak prevesená handra cez vanu 😀 😀 😀

lada82
8. okt 2009

ahoj holky, uz jsem tu dlouho nebyla... moc Vas zdravim

mame se dobre, Betka se rehta, toci se na boky, krasne pase hribatka, ma pres 6 kilo, vyrusta mi ze 68 velikosti...
prestavam kojit, uz jsme skoro jen na UM

dodelala jsem skolu - huraaaa!

mame za sebou dokonce tyden na dovolene v Alpach s obema detmi, tak uz se to u nas vse celkem uklidnilo

zitra jsou Betce 4 mesice!

josifek
8. okt 2009

Ahojky Laduš no to je dost že se někdy ukážeš 😀 😀 😀 😀 Gratuji ke škole a malá je kouzelná 😀

josifek
8. okt 2009

Kde jste celý den kde jste 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 zase okopávaté, zahradničky asi si Vás najmu na naší zahradu třeba porýt záhonky 😀

wydata
8. okt 2009

😉 ajojte 🙂
tak po stopedesiat tisic rokof sa ozyva aj Lucy & Naty 🙂))
vcera sme boli v poradni a na prvom ockovani :(
mame 5721 g a 62 cm takze od narodenia je to o 2631 g viac a o 13 cm viac ako sme sa narodili no a sme o liter slziciek lahsi, taaaak strasne sme plackali...obe... 😢
rotavirusy v pohode spapkala s mensimi obtiazami - zapchali jej nosik - to som sa musela otocit chrbtom bo uz som odpadavala no a ked jej usmievajucej sa kvetinke zapichli do toho drobneho stehienka tu brutus ihlu uz sme kricali obe...som si ju chmatla a stiskala az bola zelena 😉 😅 😅
moje male slniecko...a teraz je chudatko opuchnuta na stehienku a nabud. tyzden mame pneumokoky zasa ☹ meeeeeemeeeeemeeeeee 😢 😢 😢
takze tak to s nami vyzera...
uzivame si slnecne dniky, 😎 pj 😎 ave spinuskame na balkoniku a mamina veselo nakupuje na mma vecicky na zimku...
v nedelu sa krstime,mame peknucky datumcek, ze 11.10.09
😝
no a kamoska za ktoru sme chodili na kramare dnes rodi na antolskej - bude mala Petusenka, jupiii 😀 😀 😀

josifek
8. okt 2009

Ahojky Wyd že se ukážete děvčátka, šup se zapsat do tabulenky 😉 .Malá je krasavice a daatum na křtiny máte krásný 😉

samayka
8. okt 2009

jeeej aj my krstíme v nedeluuuu .. a ten dátum, až teraz ni to došlo aký krásny vycháza 🙂)))

josifek
8. okt 2009

Samay si to krásně užijte 😉 my měli vítání občánků 20.9.2009 😀

alexarisko
8. okt 2009

Baby nezozerete ale aj my krstime v nedelu 😀

samayka
8. okt 2009

alex - no paráááda... to sa tam hore budú riadne obracať keď im v nedelu taký andelíčkovia pribudnú do stavu kresťanského 😀 a my dve si môžeme tajne želať aby na nás kostol nepadol 🙂)))

alexarisko
8. okt 2009

samy patris do mojich radov pohanskych dablic? 😀

josifek
8. okt 2009

No teda to je krása to budete na sebe vzájemně mysleti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre