Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
8. okt 2009

inn ty si sikulkaaaaaa, veeelka pochvala. 🙂

majka to je super hracka. 🙂

mia si aukciovy profik. 😀

vendulacky
8. okt 2009

ahojky prdelky,
tak jsem vás trochu početla...

nenormálně je mi líto samay, mě by normálně trefilo...nic proti našim pokladům, ale čeho je moc... 😅 Vždyt holka od porodu skoro nespí, fůůů
A já si stěžuju!!! Beru zpět, co jsem si kdy stěžovala🙂) Emuš je zlatíčko, po kojo mezi 19-20 jí hodím do postýlky a v podstatě hned usne a spinká tak do 2....možná 3x se mi stalo, že jsme houpali do 23, ale většinou naší vinou, že jsme přišli odněkud pozdě a ona se byhajala v autě a pak byla "vyspaná"...

riuš, ty to máš teď taky doma akční..krční páteř to je prevít, taky znám...snažím se cvičit jogu, ta mi pomáhá, ale emuš je čím dál těžší...
Jinak náš fífa měl období kdy nekakal, moc mu pomáhaly vývary z vloček, přidávaly jsme je do jídla, mlíčka, všude a upravilo se...

alex, super fotky 😀

josifek
8. okt 2009

Majkas supr 😉
Inesko šikovnice 😉
Alex ty jsi hračička 😉 😉 😉 😉
Dobrou nocinku ženštiny pusinky mrňátkům 😵 😵 😵 😵 😵

vendulacky
8. okt 2009

To jsou volové na tý Primě, píseň od Dalibora Jandy "Kde jsi" na upoutávku k filmu Predátor 😀 😀

josifek
8. okt 2009

Lu no jen tam nesmím často by sem musela dokoupiti skříně 😀 😀 😀

majkas
8. okt 2009

aj ja sa lucim, idem hajat sama v postielke, fnuk ☹ 🙂

vendulacky
8. okt 2009

Jo a už mi nestačí vychlastat po večerech půl litr Melty, dneska jsem si udělala litr 😀

josifek
8. okt 2009

Vendy my jsme se s manžou smály už na začátku týdne 😀

alexarisko
8. okt 2009

xixi no prosim Lulu aj takto sa da https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

josifek
8. okt 2009

Inesko a málem bych zapoměla Malému Eričkovi k zítřejšímu čtvrtročku 😉

vendulacky
8. okt 2009

josi, ty už zas jdeš...já přijdu a ty odcházíš, mám si to brát osobně ?😀 😀 😀

josifek
8. okt 2009

Vendy to né 😔 😔 😔 to by mi bylo líto ale zítra zase makám od 6 tak musím někdy schrupnout 😀 😀 😀 Navařeno a vyžehleno mám tak jen robotu spláchnout a pak šupky na chalupu okopávat 😉

lucim
8. okt 2009

alex dobreeee, to beriem, ale aj tie nohy scem. 🙂

vendulacky
8. okt 2009

Tak dobrou, já budu zítra taky okopávat...na farmě 😀

josifek
8. okt 2009

Vendy jojo na klavesnici by mi to také šlo 🙂 Kukám že jste měli křtiny jako my vítání občánků 🙂 🙂 🙂

babyzuzana
8. okt 2009

pred 10 minutami som vytiahla deku zo suflika..................

babyzuzana
8. okt 2009

a nic, nepomaha to 😠

lucim
8. okt 2009

zuz uz vidim davidka, ako na twba kuka, zeci nie si sisi 😖 😉
dudlik si zastrcila?

babyzuzana
8. okt 2009

ano, pomooooooooc a to som si uz naivne myslela, ze sa zmenil 😢 😢
parkrat sa stalo ze zaspal "normalne"
ja chcem tiez na nocnych pracovat obidvoma rukami!!!! 😉

vendulacky
8. okt 2009

babyzuz, davídek maminku zkouší? špuntík jeden...

lucim
8. okt 2009

zuz este nema 3 mesiace, vydrrrrrz 😵

wydata
8. okt 2009

no nazdarek babenky, prisla som sa pochvalit svojim stastickom, kamaratke co sme ju chodili stale okukavat do nemocky a otravovala pripominekami akoze : uuuz??? (prenasala) sa dnes o 20:42 narodila malinka Petuska je zdrava a krana vazi 3600 a meria 54 cm...jeeeej,juuuuj,jooooj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

apropo vidimm ze krstit nas bude viacej tuto nedelu cooo 🙂 o par pohankov bude menej na tomto svete 😝
my sa krstime v Dome sv. Martina o 12:45, ak sa niekto bude potulovat v blizkosti v ramci prochadzky kludne dojdite kuk ako nas p.kaplan vykupe vo svetenej vode 😉

dnes sme mali ale aj neprijemnu skusenost...po dlhoooom case sme dneska 3 krat trubickovali 😢
a co je este horsie asi nam praskla nejaka minicievka alebo co levo malinkej vyslo zo zadocku kuscok ruzoveho hovienka...hned som volala kamaratke - sestricke..upokojila ma a teraz cakame ci to je len jednorazove alebo ako... ☹

vendulacky
8. okt 2009

ani3012.........♥ Evička ♥........28.5...........1700g/43cm.............3960g/51cm
traktor..........♥Matej♥...........16.6...........3200g/50cm.............7520g/67cm
lucim.............♥ Matej ♥........19.6...........3370g/49cm.............7470g/66cm
samayka........♥ Eluška ♥........27.6...........3050g/50cm.............6450g/63cm
jennna.........♥Dianka♥..........27.6.............3320g/53cm.............4750g/65cm
simonito........♥Amálka♥.........27.6...........3150g/48cm..............6460g/59cm
majkas..........♥Tamarka♥.......28.6............4030g/53cm..............6290g/61cm
vendulacky....♥ Emma ♥..........3.7...........3270g/50cm..............5500g/ 62 cm
janulkavalova..♥ Jakub♥ ..........3.7...........4600g/52cm..............7000g/68cm
ozi................♥Alexandra♥.......6.7...........2900g/50cm..............5050g/62cm
zmurka..........♥ Zuzanka ♥.......8.7...........3160g/49cm.............????????
inneska.........♥ Erik ♥..............9.7...........5120g/56cm.............????????
babyzuzana....♥ David ♥.........12.7...........3000g/48cm..............????????
lucia32..........♥Natálka♥..........25.7..........3700g/50cm..............???????
josifek..........♥Simonka♥........27.7...........2950g/47cm............. ????????
brinzulka.......♥Andrej♥..........29.7............4220g/52cm.............????????

lucim
8. okt 2009

jeee je sranda pozorovat ako nam tie deti rozne priberaju a rastu, to by chcelo nejaky graf 😀 😀 😀

cau wyd, kde si bola stratena???? kamoske gratulujeme.

alexarisko
8. okt 2009

Puska Zuzkaaaaaaaaaaaaa co s tym nasim kocikovanim?

inneska
8. okt 2009

tak som na 3x zberala úrodu a kopala hriadky 😠 ma skoro švihlo 🙄 bavlna nasadená na 3 dni, v nedelu večer ked sa vrátime,tak zozberám 🙂

aleeex...to foto je geniálneeeeee 🙂

josi...a dakujeme za gratulku 😉

wyd...aj odomňa gratulka k malej peťke 😉

lu...ja nem grafy, ak vieš, tak sprav 😉 a dnes ma tie výživky bavili...tuším zoženiem ovocíčko a ešte spravím 😵jablčka ešte budú, tak s niečím skombiovať,alebo spravím len čistú jablkovú 🙂

inneska
8. okt 2009

a idem si lahnúť, som unavko...tak papa na nedelnej nočnej 😉 zajtra ráno sa ešte rozlúčim 😉 dobruuuuuuuuuuuu 🙂

babyzuzana
8. okt 2009

alex nenahnevas sa ked to zrusim? alebo ono aj by som mohla ale tu v BA, zase ten Aupark? a az poobede...

alexarisko
8. okt 2009

Zuzik, sak ja som aj myslela ze Blava, poobede moze byt

babyzuzana
8. okt 2009

oooki, tak dohoda, volame si co kde ako kedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre