Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
10. okt 2009

lucim 😵 😵 😵 😵 aj ja si ho niekedy necham pri sebe, je to uzasny pcit ked sa k tebe tuli take telicko a tak krasne vonia 😵 😵 😵 😵 , inac spinkava v postilke...to ked ho tam dam to je ako zacarovane,...stoci sa na bok , zavrie ocka a spi...ked sme boli v 1 mesiaci na ultrazvuk mozgu/ pre zle triple v tehu - ale vsetko je ok/ tak nam dokyna vravela ze ho mam otacat na druhu stranu, lebo ultrazvuk ukazal ze pravu stranu ma viac zlezanu....noa teraz si to vymenil spava na lavej a hoc ho otocim, aj tak sa sam prevali na lvu a zaspi....o mesiac mame kontrolny ultrazvuk, ze ci uz sa mu to vyrovnalo, tak som zvedava co povie

lucim
10. okt 2009

tak som matyska neosalila , uz sme tu obaja, dal mi jednoznacne najavo, ze este nie je cas 🙂

traky, jasne ze bude vsetko v porisadku, je sikovny ako vevericka 🙂

jennna
10. okt 2009

ahojky....

som čítala o tých "šprutoch"...
lusia, gabi...aj my sme si tým prešli a vlastne prechádzame, čo sa týka častého papania...mali sme aj laktačnú krízu.....malá fňukala na cicíku, tie mäkké a prázdne....tiež som stresovala a obávala sa....
ja som vyskúšala homeopatiká....a už je opäť všetko v poriadku.....takže podľa seba môžem odporučiť....

adka12
autor
10. okt 2009

Ahojky dievčatá 😵
Tak čo tu nové? Ja som dnes dostala vínko od brášku z Prahy a som dostala takú slinu, že som si ho aj pekne otvorila a popíjam. A samozrejme sama ako nejaká alkáčka 😀 lebo mm je v práci 😠

lucim
10. okt 2009

jenn ahojky, adka nazdravicko 🙂

adka12
autor
10. okt 2009

Dakujem lucim, vám tu asi robím chute, som aj zabudla, že vy ešte takéto veci nemôžete 😅
Ale ja si dám aj za vás 😀

traktor
10. okt 2009

aj ja si popijam......vodu 😀 😀 😀 😝

adka12
autor
10. okt 2009

Traky tak aj tebe nazdravíčko 😀

traktor
10. okt 2009

tak aby ta muz rano nenasiel pod stolom 😀 😀 😀

traktor
10. okt 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....uz sa nam nieco mrvi v kociku 😀 😀 😀 😀 ....uz ideeeeeeeeeeeem 😵

jennna
10. okt 2009

ahoj adka....kedy dáme rande??? nikdy sa tu s tebou nejdem stretnúť!!! s lenicckou sme už boli dva krát...

adka12
autor
10. okt 2009

príde o desiatej a mne stačí pohárik, viac nevypijem, to ja mám len veľké očí 😀

lucim
10. okt 2009

ja si popijam liter

cara 🙂

vendulacky
10. okt 2009

Tak naše malá už taky spí, ale byl to boj...už druhej večer mi při večerním kojení střídavě pije a tlačí a heká...i když dneska už kadila, tak rr, vyšlo pár prdů, trochu se vykakala, dala jsem čípek, docvakla se a už spí...dneska jsem jedla jídlo ze včera-kuřecí maso s hořčicovou omáčkou..bylo to na cibulce, ale tu jsem ve větší míře vyndala. je teda fakt, že na celkem malou porci tam byla velká cibule, tak asi stačil ten vývar co byl v omáčce. Uvidíme zítra...

Jdu farmařit...

traky, mně emuš přes den ještě nikdy 4 hoďky nedala, hezkyyyy
Musíš si tyhle zvířátka adoptovat přes hlavní stránku, kde jsou info o ribbonech a tak...dneska tam byly myslím 2 červený krávy, včera černá ovečka, klikni pod tím na adopt ....

traktor
10. okt 2009

no tak kukol a zavrel naspet oci... 😀 😀 😀

traktor
10. okt 2009

a caro mam aj ja rada zalievam pol na pol - voda +mlieko...na ranajky k chlebiku, mnamky mnam

adka12
autor
10. okt 2009

Ahoj Jennka, no neviem, kedy sa stretneme, chodievam s alex do parku pod pamatník často, ale akurát dnes sme si predali byt a musím zháňat nový a vybavovať hypo, takže budeme mať asi frmol teraz.
Lucim liter Cara? No ja by som po takejto maxi dávke asi skončila na WC 😝

vendulacky
10. okt 2009

Já jsem si po dlouhé době otevřela pivíčko, přivezla jsem si z ČR plzeň🙂 Ale kouří se mi tu i s kojo čaje, tak všechno po pořádku🙂

traktor
10. okt 2009

a ven vies kde potom skoncis? 😀 😀 😀 😀

ozi
10. okt 2009

Ahojte, hurá konečne sa to tu rozbehlo

lucim, v tabuľke už sme

malá my zaspala na prsníku, ani negrgla, musím ju prebrať, lebo keď negrgne, tak bude do hodiny hore aj s veľkým krikom 😝

ozi
10. okt 2009

preberám ju ale ani ňou nehne 😝

adka12
autor
10. okt 2009

Ozi však ona sa zobudí, nechaj ju 😉

traktor
10. okt 2009

tak ju nechaj spinkat 😵

traktor
10. okt 2009

nas matko ked zaspi tak ho nebudim, a kedsa potom zobudi a dvihnem ho tak to stoji zato ...odgrgne si ako stary chlap.. 😀

ozi
10. okt 2009

lenže to sa potom nechce utíšiť, už mám odskúšané, lebo hltavo pije

lucim
10. okt 2009

no sak ja to caro popijam , nelejem do seba naraz .... a tiez pol na pol .... a na wc dojdem 🙂

traktor
10. okt 2009

lucim to je dobre ze dojdes... 😀 😀 😀 😝

traktor
10. okt 2009

a mam pocit zeaj mne karo robi dobre a je dobrena mliecko...to bude tym pitnym rezimom 😀

ozi
10. okt 2009

lucim, traki a ako zarábate karo?

traktor
10. okt 2009

...a tahame 5 hodinu 😵 ....to akoze dnes uz ani nevstane? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre