• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
juuuj bambule ale vtedy bolo mlieka a mlieka aspon u mna teda ... si pamatam v porodnici mne sa maly nevedel prisat a prsia mi islo roztrhnut ... zato spolubyvajucej mamicky mala by bola papala a ona nemala dost mlieka ... uz vtedy som tam zato revala :slight_smile: mliecko som odsavala a odovzdavala pre ine deticky :slight_smile: a po prichode domov sme aj namrazili takze to nam teraz faaaakt mooooc pomohlo :slight_smile:
10. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi...som priamo z BB...poznáš tu niekoho??? ak budeš mať cestu, môžme dať stretko....
10. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto sa pytam moja ja mam polovicku od vas z bb a drahy sa chysta odniest auto znamemu automechanikovi tak ak by sme sli s nim ze by sme kukli na teba a princeznicku dianku :slight_smile:
10. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj..to bybolo super gabi.... a pár mechanikov tu poznám.... tak mi daj vedieť a niečo dohodneme... môžme sa stretnúť v Europke.... k nám ťa teraz nezavolám, lebo my vo veľkom prerábame, nemali by ste sa kde zložiť... :grinning:
10. okt 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ozi, dlouho jsem tě neviděla :dizzy_face: :dizzy_face:

Já si caro dělám jak traky - půl vody, půl teplého mléka, meltu si dělám stejně:slight_smile:
Traky kde skončím, to jako na míse? :grinning: To jo, budu jak průtokáč...pitnej režim je pitnej režim :grinning:

souhlasím s jenn, kojení je teď už o něčem jiném, obě si to užíváme, furt se oťapkáváme, koukáme si z očí do očí nebo se navzájem hladíme... :dizzy_face:

Dneska jsem zjistila jak rozesmát emuš: foukám jí na holou prťku :grinning: :grinning: Je to moje kočička :astonished: :astonished:

Jinak emča hází šavle po každým kojo, v mezi čase taky, umí se docela slušně ohodit, mě taky + nábytek, podlahu, koberec :sweat_smile: Má to poslední 2 tejdny, předtím fakt jen "ublinkávala"...nevím čím to je..
10. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pohode moja posli mi prosim do ip telefonik na seba a ak sa bude chylit k vyletu do BB dala by som vediet :slight_smile: no on auto nosi na Stare hory jednemu chalaniskovi
10. okt 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven hej presne t som myslela :grinning: :grinning: :grinning: ...mi nejak blbne net...zeby tym pocasim :sweat_smile:
10. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn, tak jste se dali do předělávání? A jak jste to vymysleli?

..jinak ještě 2 tejdny a končí mi druhé šestinedělí :sunglasses:
10. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi..toto je super... http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3341926&vReferer=%2Fphotos%2Fzaba2707

vendy...presne...aj Dianka nejak šabluje čoraz viacej posledne...hlavne ked sebou mykoce a hádže...a to robí stále...bo sa raduje zo života.... posledne nejak viac "periem"... :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to sme ho fotili u nasich doma ja v stese aby maly nespadol a moja mama mi hovori chod z tadial prec podlozime to teniskou a ked nahodou spadne tak neboj spadne do kricka ... ja som myslela ze z nej umrem :slight_smile:
10. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, musím dávat pozor jak jí vezmu nebo posadím..i když ona blije i v leže, protože zvedá nožičky až k hlavě:slight_smile: Je to malá divoška, hází sebou jak kapr na suchu...a pak blije...kdo to má furt prát? Kolikrát i 3 bodíčka ze den...a prostěradlo to samý..ještě že tam mám tu nepromokavnou podložku, jinak by byla za chvíli matrace na vyhození:slight_smile:

traky, tady taky chčije a chčije
10. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som bola ja jani :slight_smile:
10. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky a co když bude takhle spát do rána? :grinning:
10. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki...mne sa to tiež dva krát stalo, že zaspala podvečer...a ťahala do rána.... :grinning:
10. okt 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi.. :wink:
10. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj traki tak sa pekne vytesuj ze tak dlho buuuva poklad
10. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supis jennka
10. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven tak to mame jednoduche, nemusime zajtra obliekat, len ho vynesiem von a mozme ist na prechadzku :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
ofsajd...doprdele :sweat_smile:
10. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki...ani ho neprebaluj...bude mu teplejšie... :grinning:
nic bambulky idem kukat na ten fucik prajem vam krasny vecer skvelu urodu na farmach a pokladikom krasne snicky a nicim neruseny dlllllhy spanok az do rana :slight_smile: cmukame vas pa zajtra
ahooojte....moje maličkeeee spinuškaju...adamka zmohol kašel a kupkanie,tak mi zaspal pri papani...
boli ste v lidli????mali tam zase vypredaje...kamoška mi vravela že zase pančuchy,supravky,župany...ale neviem dokedy...
traky :grinning: :grinning: :grinning:
jenn to je vaše úroda??? grandiózní tekvica :grinning:
10. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa krásne Gabika...aj Filipkovi krásne sníčky..
10. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme papapapa
10. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj voski...

vendy nieee... to je žabkine bejby...
a my prerábame už tretí rok....ako v spomalenom filme a furt všetko rozbúrané...takže asi tak.... :angry:
10. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do sprchy, potom este pozbierat urodu, tak zatim papa :wink:
10. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn, super fotky zo stretka!!! Moc vám to sluší kočky, hlavně tandem-kojo:slight_smile:) Jééé, ká vás chci taky vidět....fnuk
10. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok