Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
10. okt 2009

juuuj bambule ale vtedy bolo mlieka a mlieka aspon u mna teda ... si pamatam v porodnici mne sa maly nevedel prisat a prsia mi islo roztrhnut ... zato spolubyvajucej mamicky mala by bola papala a ona nemala dost mlieka ... uz vtedy som tam zato revala 🙂 mliecko som odsavala a odovzdavala pre ine deticky 🙂 a po prichode domov sme aj namrazili takze to nam teraz faaaakt mooooc pomohlo 🙂

jennna
10. okt 2009

gabi...som priamo z BB...poznáš tu niekoho??? ak budeš mať cestu, môžme dať stretko....

zaba2707
10. okt 2009

preto sa pytam moja ja mam polovicku od vas z bb a drahy sa chysta odniest auto znamemu automechanikovi tak ak by sme sli s nim ze by sme kukli na teba a princeznicku dianku 🙂

jennna
10. okt 2009

jéj..to bybolo super gabi.... a pár mechanikov tu poznám.... tak mi daj vedieť a niečo dohodneme... môžme sa stretnúť v Europke.... k nám ťa teraz nezavolám, lebo my vo veľkom prerábame, nemali by ste sa kde zložiť... 😀

vendulacky
10. okt 2009

Ahoj ozi, dlouho jsem tě neviděla 😵 😵

Já si caro dělám jak traky - půl vody, půl teplého mléka, meltu si dělám stejně🙂
Traky kde skončím, to jako na míse? 😀 To jo, budu jak průtokáč...pitnej režim je pitnej režim 😀

souhlasím s jenn, kojení je teď už o něčem jiném, obě si to užíváme, furt se oťapkáváme, koukáme si z očí do očí nebo se navzájem hladíme... 😵

Dneska jsem zjistila jak rozesmát emuš: foukám jí na holou prťku 😀 😀 Je to moje kočička 😲 😲

Jinak emča hází šavle po každým kojo, v mezi čase taky, umí se docela slušně ohodit, mě taky + nábytek, podlahu, koberec 😅 Má to poslední 2 tejdny, předtím fakt jen "ublinkávala"...nevím čím to je..

zaba2707
10. okt 2009

v pohode moja posli mi prosim do ip telefonik na seba a ak sa bude chylit k vyletu do BB dala by som vediet 🙂 no on auto nosi na Stare hory jednemu chalaniskovi

traktor
10. okt 2009

ven hej presne t som myslela 😀 😀 😀 ...mi nejak blbne net...zeby tym pocasim 😅

vendulacky
10. okt 2009

jenn, tak jste se dali do předělávání? A jak jste to vymysleli?

..jinak ještě 2 tejdny a končí mi druhé šestinedělí 😎

jennna
10. okt 2009

gabi..toto je super... https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vendy...presne...aj Dianka nejak šabluje čoraz viacej posledne...hlavne ked sebou mykoce a hádže...a to robí stále...bo sa raduje zo života.... posledne nejak viac "periem"... 😀 😀 😀

traktor
10. okt 2009
zaba2707
10. okt 2009

to sme ho fotili u nasich doma ja v stese aby maly nespadol a moja mama mi hovori chod z tadial prec podlozime to teniskou a ked nahodou spadne tak neboj spadne do kricka ... ja som myslela ze z nej umrem 🙂

vendulacky
10. okt 2009

jj, musím dávat pozor jak jí vezmu nebo posadím..i když ona blije i v leže, protože zvedá nožičky až k hlavě🙂 Je to malá divoška, hází sebou jak kapr na suchu...a pak blije...kdo to má furt prát? Kolikrát i 3 bodíčka ze den...a prostěradlo to samý..ještě že tam mám tu nepromokavnou podložku, jinak by byla za chvíli matrace na vyhození🙂

traky, tady taky chčije a chčije

zaba2707
10. okt 2009

to som bola ja jani 🙂

vendulacky
10. okt 2009

traky a co když bude takhle spát do rána? 😀

jennna
10. okt 2009

traki...mne sa to tiež dva krát stalo, že zaspala podvečer...a ťahala do rána.... 😀

jennna
10. okt 2009

gabi.. 😉

zaba2707
10. okt 2009

juuuj traki tak sa pekne vytesuj ze tak dlho buuuva poklad

zaba2707
10. okt 2009

supis jennka

traktor
10. okt 2009

ven tak to mame jednoduche, nemusime zajtra obliekat, len ho vynesiem von a mozme ist na prechadzku 😀 😀 😀 😝

vendulacky
10. okt 2009

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

vendulacky
10. okt 2009

ofsajd...doprdele 😅

jennna
10. okt 2009

traki...ani ho neprebaluj...bude mu teplejšie... 😀

zaba2707
10. okt 2009

nic bambulky idem kukat na ten fucik prajem vam krasny vecer skvelu urodu na farmach a pokladikom krasne snicky a nicim neruseny dlllllhy spanok az do rana 🙂 cmukame vas pa zajtra

voskovka
10. okt 2009

ahooojte....moje maličkeeee spinuškaju...adamka zmohol kašel a kupkanie,tak mi zaspal pri papani...
boli ste v lidli????mali tam zase vypredaje...kamoška mi vravela že zase pančuchy,supravky,župany...ale neviem dokedy...

vendulacky
10. okt 2009

traky 😀 😀 😀
jenn to je vaše úroda??? grandiózní tekvica 😀

jennna
10. okt 2009

majte sa krásne Gabika...aj Filipkovi krásne sníčky..

zaba2707
10. okt 2009

dakujeme papapapa

jennna
10. okt 2009

ahoj voski...

vendy nieee... to je žabkine bejby...
a my prerábame už tretí rok....ako v spomalenom filme a furt všetko rozbúrané...takže asi tak.... 😠

traktor
10. okt 2009

idem do sprchy, potom este pozbierat urodu, tak zatim papa 😉

vendulacky
10. okt 2009

jenn, super fotky zo stretka!!! Moc vám to sluší kočky, hlavně tandem-kojo🙂) Jééé, ká vás chci taky vidět....fnuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre