Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
10. okt 2009

ahoj traki...mala by som ísť aj ja....

stále pozerám v "spoločných termínoch" či tam už náhodou nie je téma "júlovky/červencovky 2010...

sa na ne normálne teším...
nám už takto pred rokom asi téma fungovala, nie???

vendulacky
10. okt 2009

aha, takže to jsou zabky fotky zo stretka..🙂

já nevím, ale já jsem zjistila // 25.10.

jennna
10. okt 2009

vendulka... čí album to pozeráš... si ma nejak dnes pletieš... ja som na tom stretku, kde je kojo tandem nebola... 😕 aj ked mi je to ľúto!!!!

vendulacky
10. okt 2009

jen, už mi je to jasný, hodila jsi ten link, tak jsem myslela, že je to tvoje album 😉

jennna
10. okt 2009

ja okolo 1. novembra... z krvi na gynde...ale tušák bol oveľa skôr....

voskovka
10. okt 2009

ja som zistila 10teho novembra,ked nedošli kramiky... na druhy den test a 2čiaročky...

vendulacky
10. okt 2009

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL, alelujaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

voskovka
10. okt 2009

ok.idem sa sprchnuť a hajde do postele,aby som si aspon chvilku zdriemla... 😵

jennna
10. okt 2009

brú noc vosky!!!

traktor
10. okt 2009

ja som zistila tehu skoro v 4 mesiaci 😀 😀 😀 , som isla na preventivnu... 😀 😀 😝

ozi
10. okt 2009

sme to posr......, prehrali sme 😢

riusik
10. okt 2009

ceskemu bratovi sme teda nepomohli... 😖

vendulacky
10. okt 2009

☹ ☹ ☹ ☹ tak holt do afriky nepojedem, měli zabrat hned ze začátku.. 😝

lucim
10. okt 2009

bude kvoli tomu zajtra chlieb drahsi? 😝

lucia32
10. okt 2009

sa nezbláznime, že? 😀
Ja tu straším s malou, ešte farmárčime 😝
Nataly spí, synáčik spí a tata kukenzi TV...ale už ideme i my...

ozi
10. okt 2009

no ja idem 😔 , majte sa

babyzuzana
10. okt 2009

ahojte kecalky
tiez som musela trpiet ten futbal, ale este viac trpel moj chlap ked musel sledovat slovakov, lebo novu nemame a tam davali cechov 😉

jennnka ale tie vase fotky s tekvicou fakt nemaju chybu 😀 😀 😀 😝 😝 😝

babyzuzana
10. okt 2009

inak k tomu kojeniu, tiez som na zaciatku nechapala co na tom kto moze vidiet, povazovala som kojenie za superkravinu, dokonca som si hovorila, ze ja budem odsavat moje mlieko a david bude pit z flase....
a teraz? spravim vsetko pre to aby som kojila co najdlhsie, milujem tie jeho ocka ako na mna skulia ked papka 😵

babyzuzana
10. okt 2009

hm, vy ste rozy
kde ste vsetky?
idem haji asi, mam nove vankuse, take mojkacie, tak idem vyskusat ako sa na nich spinka

kochanski
10. okt 2009

ahoj lásky moje 😀 . Už se mi po Vás stýskalo 🙂 . Jak se mají Vaše jůlovčátka? Naše zrzka roste jako z vody. Už má 6 kilo, 62 cm takže konečně byla spokojená i doktorka. A ve čtvrtek absolvovala menší teror v podobě očkování a píchání naušniček....za to už je teď už na 100% holčička 😉 . U mě je to teď s časem na štíru. Před měsícem jsme měly dost krizovku s krmením a já byla donucena začít přikrmovat suplementorem...dost vopruz. Navíc naše čury už nějak nehodla spát ve statickém kočárku, takže pokud chci aby spala, tak musím jezdit pěkně na výlety = super strávený celý den, ale zároveň 0 volného času na net a podobné "zbytečnosti". Už začínám mít absťák. Musím zatlačit na drahouše, aby mi konečně objednal ten noťas. Jinak teď už jsme s krmením zas v pohodě a já už 14 dní zase plně kojím, jen si večer před spaním odstříkávám a tím kdyžtak přikrmím přes den a Zuzi to maximálně stačí...jupí 🙂 .

holky budete dávat dětičkám prevenar, sunflorex nebo pneumokoka? Já stále váhám, ale prevenar už jsem vyškrtla, tak uvidíme, co nakonec mrňouskovi necháme.

no nic, budu muset končit, abych nevzbudila manžu...hihi, tajně mu okupuju pc zatímco spí 😀

tak papa cmuk, cmuk, cmuk a zase brzy (alespoň doufám) nashle

traktor
11. okt 2009

dobre uprsane ranko 😉 , takze matko nakoniec prespal 12 hodin, zobudil sa o 3 , prezliekli sme, prebalili, nakojili/ jedol tak akoby to bolo jeho posledne jedlo v zivote 😀 😀 a tak ho to zmohlo , ze hned zaspal a zobudil sa rano pred siedmou a to riadnou palbou do plienocky/ vcera som jedla prvy krat fazulovu polievku- zeby tym? 😀 😀 😀

riusik
11. okt 2009

dobre ranko...tak sme sa krasne vyspali, do deviatej ja, tomasko a alexandra 😵 P este v posteli, k tej imobilnosti sa mu pridala aj teplota, kasel a velka slabost, tipujem to na zapal pluc, ale pechori sa, ze nie, nie, ale sak uvidime...zajtra snad navstivi lekara...

mimochodom, trak, aj alexandra potiahla 12-ku...mame to spachtoskov 😀

my sme boli vcera na grilovacke. pocasie sice nie dvakrat vhodne na tuto cinnost, ale bolo super. chata uplne dokonala, komu bola velka zima, mohol sa zohrait vovnutri, kde bolo az prilis teplo. sediet sa dalo vonku pod strechou, v altanku, krasne prostredie, deti sa vyblaznili, tomas cely cas vonku. viac sice prsalo ako nie, ale deti objavili caro hrania futbalu v gumacikoch a prsiplastoch 😉

riusik
11. okt 2009

lucka, mas pravdu, chlieb nebude ani lacnejsi ani drahsi, ale mna fakt zaujimalo, ako to dopadne, nepozerala som to aktvne, nastastie ani moj P nie je jeden z tych, co sleduju kazdy zapas s flasou piva v ruke a vykrikuje pritom rozne "mudrosti"... vcera to su islo, ale sme sa rozpravali a riesili veci najma okolo deti... mal ist do ny buduci tyzden, tak som sa tesila, ze nakupi, ale sa mu to posunulo na neskor, tak budem musiet vyrazit do obchodov zasa... tomasovi potrebujem zimne bundy, gate... kupim aj tu, ale uz som mala vybrate, ze co kupi tam ☹

voskovka
11. okt 2009

dobree ranko....mne maly spinkal od 11stej do 4,30...som sa sama budila že či je ok... 😕
nadranom ho zase chytili zachvaty,kašlal ako keby mal tuberu...
ale už je to lepšie so soplikmi....

josifek
11. okt 2009

Krásné obídkové odpoledne přejeme 😀 😵

lucim
11. okt 2009

tak dnes nas ja taham z druhej strany?
co robite takto v nedelu? prechadzky?navstevy? obchodaky?

ja som urobila obed a muffiny a cakam, kedy sa drahy a krpcek zobudia s poobedneho spanku.

kochiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii holka, ze saaj ukazes .... a som rada za tvoje spravicky. 😉

rius tak to ste mali fajn sobotu. 😉 a snad saP rychlo vylieci.

samayka
11. okt 2009

krstili smeeeee!!!

už som doma..

samayka
11. okt 2009

a pozerali sme velkú pardubickú, eluš fandila 🙂) vyhral môj favorit 🙂))))

a musím ju pochváliť - v kostole ani nemukla až sa farár na nej smial... začal ju mazať a ona na neho okále modré vygúlala a keď ju oblieval tak na neho žmurkla 🙂)) heeerečka naša. zlatá bola 🙂

samayka
11. okt 2009

vendulka - ja mám 25.10 narodeniny... môj drahý v ten deň klakol na kolienko a zsnúbili sme sa 🙂)) no a ja som 27.10. našla // 🙂))))))))))))))

blíži sa to, že?

malka18
11. okt 2009

čo skapal pes..... 😀 ved tu normál nikdo nechodí no normálne čumíííííííím 😕 😕 😕 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre