• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
traky: my tiež bývame na dedine

a krásne vecičky. kde to hľadáte??? ja keď niečo mrkám, tak tam nikdy nič poriadne neni :angry:
11. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stolicku mame aj my, zdedili sme od kamosov. :slight_smile:
11. okt 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3389529&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F, tak tento kocik sme vydrazili na bazariku, aj s postovnym ma vysiel na 35 eur, a je uplne ako novy, oni ho asivobec nepouzivali,matko sa v nom uz veselo kocikuje :wink:
11. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajo no to chce trochu štěstí :grinning: :grinning: :grinning:
Lu to je nejlepší dědit zbytečné kupovat nové,když to dítko zachvíly nepotřebuje :wink:
11. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim aj mi mame tu zahradnu hojdacku, nedam na nu dopustit, tiez som ju vela vyuzivala, mamka sa hojda, matko sa hojda, lepsie ako koliska :wink:
11. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky supr :grinning: my golfky zatím nééééé až bude codit a pořádně sedět :wink: v tom jsem staromodní,ale je krásný zeleňoučký :wink:
11. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi: veď to

traky: ten kočík. no comment

už spinkáme!!! :dizzy_face:
11. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia jo jo, zajtra mi drahy ide zase ku kamoske po vecicky z ktorych uz jej maly vyrastol. volala mi , ze cim skor, nech to vynosi. :slight_smile:

traky ja uz viem, aky kocik budem chciet ... zeby som ho poriesila k vianociam? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ked matko sa uz do hlbokeho nezmestil, nozky mal akurat, fusak by som tam nestrepala ani nahodou, ....no mame chlapa :grinning:
zdravime babatka, co chodia spavat najskor po 22hej ...
11. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim akykocik chces...prezrad
11. okt 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky beru já jen že my máme sporťák na kočárku a když předělám je jak hluboký,tak se malá vejde v pohodě :wink:
11. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj brin, nase babatko uz spi davno.....ci aj mna pocitas za babatko? :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luc to máš perfektoš my musíme koupit jěště že je mmb :grinning: :grinning: :grinning:
Ahojky Brin :wink:
11. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky taky ako ma ta moja kamoska co mi posiela veci ... tiez presla k sportaku ... ja tym ze budem denne jazdit do mestecka, tak chcem nieco, co je spratnejsie a nesklada sa z 2 casti, ale da sa dat do lahu. skusim najst...

brin cauuuuuuuuu, my sme dnes vynimka, inak o 8. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky: my tiež ideme celkom dobrým tempom. tiež asi budeme patriť v 3. mesiacoch k 7 kilovým :stuck_out_tongue_closed_eyes:

brin: no my sme mali včera horor pri zaspávaní a dnes celkom v pohodičke
11. okt 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, ja som hlavne chcela nieco lahe, ja rada chodimdo mesta busom/ soferak nemam nemestim sa na cestu :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: /, a hoc mame auto radsej busom, si prechodim vsetky obchody, naco brat mm zo sebou :wink: , tak aby som si ho sama zdvihla...a musim povedat , ze tento je fakt skvely, lahky, matko ma dost miesta, ma dost kapsiciek, na cajik, drobnost....a zatu cenu...no nekup to :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servuste...ono..nase tak po 22hej...ked sme vcera prisli znaveni z oslavy..tak chlapci zalahli o 20tej ani TV nepozerali...a maly-som dufala, ze sa uspime...na a de...o 23tej siel buuuuuuuuuuuvat

servuste
traktor...sikula :slight_smile:
my mame x-lander..teraz vana...snad -dufam...este mesiac a potom sportak...cerveno cierny a dvaja chlapci...
11. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky jasně beru každý má jiný názor a než my budeme mít 7 kg to si hodně počkáme :grinning: :grinning: :grinning: nějak se ji váha zastavila ale pije hodně :wink: prý nezoufat malá je fajn říkal dokyn :slight_smile:
11. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo to su chlapi....jamamniekedy pocit, ze ma chce celu zjest...no ale to by mu trosku trvalo...ja som velka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky: my to máme vymenené: on priberá, ja chudnem :unamused:
11. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi bud spokojna, je to mala princezna, musisi držat liniu.... :wink:
11. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jajo i já bych chtěla něco zhubnout ale zatím nic :grinning:
Traky no nevím my a modelka no nevím já nikdy nebyla štipka hold české děvče krev a mléko :grinning: :grinning: :grinning: ale jiank je malá spokojená nepláče spinká tak jídla má dost :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo-a vadi Ti to?
11. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo, ja som tak chudla pri patkovi kedsom ho kojila....normalne sa ma kazdy pytal ci nie som chora....teraz pri mtkovaje to uplne ine som ja dom ...ale taky statny :wink: , len si davaj pozor ked tak chudnes, abysi nebola anemicka, papaj vela vitaminkou....
11. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej polka pismenok sa mi niekde stratila :sweat_smile:
11. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky nasla som ... http://www.poruke.sk/produkt/sportove/sportovy_detsky_kocik_moon_buggy_fit_3_wheels___.aspx
a je aj 4kolesovy a aj na bazare som tusim videla
11. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz pri matkovi som jak dom ale taky štastny :wink:
11. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok