Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
traktor
11. okt 2009
ano je pekny a tiez bol na aukcii, treba pozriet 😉
josifek
11. okt 2009
Luc ten je pěkný 🙂
jajona
11. okt 2009
brin: aj áno. som pomaly kosť a koža. riť žiadna, už ma nemá mm ani za čo chytiť :-N

traky: nooo. želiezko mi zvyklo chýbať a akurát som minule myslela, že kúpim zase kalibrum. ozaj, teraz keby mi zobrali krv, že koľko železa, tak to nejako aj skresluje keď kojím?
traktor
11. okt 2009
ak ti chybalo doteraz zelezo a teraz kojis, budes ho mat este menej, mne davali aktiferin, a matkovi dali teraz maltofer, asi to ma cez to mliecko odo mna? nviem....
josifek
11. okt 2009
Traky to by byla teplákovka pro Maťka 😃
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4084997
jajona
11. okt 2009
ja už idem... nech si pospím aspoň hodinku, dve - neviem, dokedy potiahne

majte sa.

brú nocku
traktor
11. okt 2009
krasne x-) x-) , ja uz na cesky radsej ani nepozeram, ma potom len zbytocne drazdi...a nemozem to mat...
traktor
11. okt 2009
dobru jajo 🙂
josifek
11. okt 2009
Dobrou jajo
No jo hold je to těžké a kdyby měli povolení tak by vydělali víc 🙂 a měli prodamých víc věcí 😃
lucim
11. okt 2009
peknucke 🙂
jajo dobru noc. 🙂
traktor
11. okt 2009
no je to veru skoda, no co uz...aj u nas su pekne veci...len to trosku trvakym ich objavim 😃 😃
traktor
11. okt 2009
jej a my budeme tento tyzden uz 4 mesacny x-) x-) x-) , ako to leti....
josifek
11. okt 2009
trak 😃 😃 😃 😃
No nic děvčátka jdu hají ráno jedu do rachoty tu bandu srovnat a malá jede semnou 😃 😃 😃
Už se na ni všichni těší 😃 😃 😃
josifek
11. okt 2009
Traky jojo letí 🙂
lucim
11. okt 2009
mia tak zajtra cest praci a teraz pokojnu noc.
traky to tak letiiiiiiiiiiii 🙂
traktor
11. okt 2009
josi dobru, idem aj ja , sprchen, hajen.... 😃 😃 , papa a zajtra nech ste vsetkynastupene...je pondelok,bude tu zivo 😃 😉
brinzulka
11. okt 2009
som sa stratila...ten kocik...z druhej strany...Lucim...ma spoluziacka-spokojna je...s nim...zbali a ide
lucim
11. okt 2009
dieta mi este stal nespi, v leze vresk, po sto rokoch som vytiakla satku

brin, dik za referenciu. asi bude na vianoce

traky dobruuu
monr
12. okt 2009
dobré ránko všetkým
monr
12. okt 2009
my sme mali krásny pohodový víkendík, oddych doma, varenie, pečenie, upratovanie a leňošenie. 😃
monr
12. okt 2009
a dneska sa chystám vybrať pre všetkých zimné veci, hlásia poriadnu kosu, tak nech nepomrzneme 😉
lucia32
12. okt 2009
brééé ránko... 🙂
monr
12. okt 2009
ahoj lu
brinzulka
12. okt 2009
dobre raaaaanko..
cakam kuriera...prinesie jedny lyze...do 50tky...snad bude aj vybava pre celu rodinu a dufam, ze aj nejaka lyzovacka za nami...som naposledy bola 5rokov dozadu...predtym rok, co rok...moj mm ma este ani nevidel lyzovat a vrestat na svahu 😃 😃
brinzulka
12. okt 2009
joooj...zima ide a nam nekuuuuuuuuuuuuuuuuuuuria....asi budeme piect a trubu otvarat...tulit sa k sebe...rano som sa zobudila oblozena detmi-celkom prijemne...ak jeden nema nohy ako zaba, ktore Vam kladie na brucho
inneska
12. okt 2009
dobré ránko všetkým 😉

včera sme sa vrátili z víkendu od svokry, taká som bola rada, že sme doma 🙂 erik mi tam nechcel večer spať(až okolo 22h zaspával), ale včera poobede pospal v kočíku 2,5hodky....ale krásne sa mi tam pretáčal, sa mi pregúlal z jedného oknca gauča na druhý 😃 aj teraz sa mi tu za chrbtom točí..takže už ho v žiadnom prípade nemôžem nechať len tak niekde položeného(a už to vie aj s velkými plienkami) 🙂

a leje ako z krhly ]-( dnes som chcela ísť na poradňu 8-( uvidím, či neprestane...
lucia32
12. okt 2009
ahojky kočandy...trošku som dočítavala, čo ste riešili včera....
My to už máme so spaním trolinku lepšie, prebalujeme až ráno o 6...prvé budenie okolo 2, potom 4 a 6...to o 4 by mohla herečka vynechať, ale nechcéééé 😃 :-p
riusik
12. okt 2009
dobre rnko prajem aj ja 🙂

inn: erik je sikulka 😉

brin: hamburger? 😃 aj ja som mala to starsie usate nalepene na mna od pol stvrtej....
riusik
12. okt 2009
poprovokujem? alexandra spi od deviatej.....