Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
jajona
12. okt 2009
myslím, že dom je ozaj na nezaplatenie. my sme chválabohu sami a mm stále hovorí, že to bola najlepšia vec v živote akú sme mohli urobiť, že sme si kúpili domček. síce zatiaľ ešte celý nie je náš, lebo voľačo vlastní ešte stavebná sporiteľna 😃
jajona
12. okt 2009
riuš: díky moc. tak sa asi rozhodnem pre túto 🙂
riusik
12. okt 2009
inn, jaaaj, som mimo 🙂 ale ano, ako tepelna izolacia su super tieto penove puzzle 😉
riusik
12. okt 2009
jajo x-) len aby ti vyhovovala...
jajona
12. okt 2009
riuš: snáď hej...
brinzulka
12. okt 2009
jajo...a ak ides pod prchu...trosku odstriekas...nevydrzi do dalsieho kojenia?
brinzulka
12. okt 2009
babulky...mate nieco overene...my mame periny z peria...david ma len tenku..je mu treba nieco kupit...ze do coho sa pustit? Su dobre take periny...kde sa sklada perina z dvoch...ze v lete jedna a na zimu sa spoja?
jajona
12. okt 2009
brin: hej, aj bez odstriekania vydržím do ďalšieho kojenia, len už cítim takú bolesť, napätie a malý potom nevie ako má ťahať, lebo sa mu to leje potokom
jajona
12. okt 2009
a mliečka je dosť, tak by som aspoň niečo uskladnila. a to sa kupujú nejaké vrecká na to mliečko, či ako? sa mi niečo marí...
brinzulka
12. okt 2009
http://www.avent.sk/products/produkt-2/
jajo..nieco taketo...ale mozno mat vselico...my sme kupili v DM cez baby bonus taketo dva pohariky+2lyzicky...skus pozriet na MMB...da sa najst lacnejsie
jajona
12. okt 2009
😉 díky brin, pokukám 😉
lucim
12. okt 2009
dobry den vsetkym prajem 🙂
to je ale pocasie .... len som skocila na postu a bola som cela mokra, :-|
to aby len clovek vylozil nohy, cucal cajik a kukal do krbu - tusim idem zalozit ohen ...
traktor
12. okt 2009
my mame periny s peria....
lucia32
12. okt 2009
my sme alergikuš, periny bez peria :-p 😃
monr
12. okt 2009
ahojte, hlásim, že zimné veci vybraté z perináka, ešte pretriediť, pretriedená Kikina skriňa a teraz kojím
lucim
12. okt 2009
my& mame antialergicke periny. - paplony.
monr
12. okt 2009
milujem takéto počasie 😃
monr
12. okt 2009
všetky sadíte? 😃 😃 😃
brinzulka
12. okt 2009
nee...cakame kuriera...uz posadene
monr
12. okt 2009
brin, aj k nám má prísť. mm si niečo objednal, tak čakám
monr
12. okt 2009
ináč mne sa ešte malá nepretáča
monr
12. okt 2009
no ešte trošku potapetujem, pôjdem uspať drobca a urobiť si obed
monr
12. okt 2009
tak sa majte žienky, idem využiť, že som taká aktívna 😉
lucim
12. okt 2009
mooooon pod ku nam a tu bud tiez aktivna, mne sa nic nechce 🙂

brin dnes som bola za kuriera ja 🙂 ale mam domace oblecko na seba a krpcekovi prisli veci z aukcie 🙂
lucia32
12. okt 2009
ja čakám na hraciu deku, dúfam, že dnes dorazí...sa mi baba ospravedlnila, že boli chorí...
My už veselo v krbe topíme...Naty sa pozerá do ohna, sa jej to páči a môže ležať s holou ritulou, to má najradšej...
lucim
12. okt 2009
aj my uz kurievame v krbe, len sa mi nechce dnes zakladat. 🙂
riusik
12. okt 2009
ze by ohnik v strede obyvacky? 😃 😃 toto mi chyba, ale pozerala som take tie image krbiky do bytov... akvizivcia zatrhnuta mojim P, ze ved v lete balime, ale v zime by sa zislo.... aspon pre pocit a esteticno
inneska
12. okt 2009
kuk 🙂

my s erikom sa bavkáme pod perinami, bo protivno v izbe :-p a teraz zaspinkal 🙂
inneska
12. okt 2009
kde ste ?? vonku prší, tak tam nie ste...asi pod perinami ako my 😃
riusik
12. okt 2009
preventivne pisem, nech nie sme na druhej strane 😉