Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

malka18
13. okt 2009

no ved preto 😀
inak brééé ránko

zmurkaz
13. okt 2009

Dobré ráno

zmurkaz
13. okt 2009

Tak chvala Boju je to na druhej strane.... ja len tak.... sme trochu chorí... furt celá família....ale ide to k lepšiemu... No a mne sem tam prespí malá 7 hodín... ale dokopy noc má 9 hod... a večerné revy máme skoro stále - tak o d 20:30 - 21:15 ....

ale furt sa lúúúbimeee 😵 😵 😵 😵

malka18
13. okt 2009

ahoj zmurkaz tak hlavne aby ste sa čo najrýchlejšie uzdravili všetci...moja spí tak všeliak ale viacej spí..ale sa dosť mrví zo spánku potom jej cumel vypadáva a tak som každu chvilku hore,ale papava vždy až ráno okolo pol 6-6..a prečo ti malá večer plakáva?

brinzulka
13. okt 2009

ahojte bambule...fuka...kose odvieva...pradlo som myslela, ze nam uslo...ale to ho mm zvesil...

kuriera som vcera cakala-asi k nam netrafil...ktohovie, ci trafi dnes...ale ja na ritulke prenho sedeit nebudem...pojdem kupit kuriatko a upecieme...so zivou uhorkou a ryzou

josifek
13. okt 2009

Krásné raníčko babulenky a mrňouskové 😵 😵 😵 😵 u nás sice zima ale doma teplíčenko 😀

riusik
13. okt 2009

dobre ranko 😵
zima jak v ruskom filme 😠 normalne som sa v noci zobudila ako vonku fuciiiiiiii

lucim
13. okt 2009

dobre ranko, 🙂 kedy bola jesen? ja som si vsimla dlhsie leto a fcul zima? 😲

uz si kurime podlahou, mam bose nohy v teplucku a matko sa moze vyvalovat s holou prdelkou na zemi - na decke 🙂

josifek
13. okt 2009

Lu no to je jasné už máme jen dvě roční období léto a zimu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
i my si povalujeme kýtky v bodynečku a ponožtičkách 😀 😀 😀

zmurkaz
13. okt 2009

Malka 18 - no hovorí sa tomu že "večerný plač" - dieťa nič nebolí, ale ešte nikto nevyskúmal, prečo reve 😕 😅 😉 , že to môže byť až do 1/2 roka...

... a u nás tiež kosa - ale kúrime si 😵 😵

traktor
13. okt 2009

tak ta stranka ...to bolo z lasky...ale este tunebola taka siroka , ze? 😀 😀 😀 😝 , aj my uz kurime...tak pohoda...mm ma volno, ta normalne nezvyk , ze je doma 😅

monr
13. okt 2009

bré ránko
u nás zima, malá bodynko aj svetrík, ja tiež s dlhým rukávom tričko a na tom župan, hrúza.

lucia32
13. okt 2009

bré ránko, tak ako? u nás zima, prší...dietko po starom, akurát si začala žmužlať ručičky 😀

lusia_99
13. okt 2009

dobre ranko babulky aj u nas kosa fučíííí a normalne som uz videla aj prve snehove vlocky-asi 20 ich padlo 😀 😀 😀 deticky mi obe este spia Lucku som ani nedala do skolky taka pľuta tu je 😖
vcera sme mali nadherny den po tych minulodnovych trampotach bol Misko ako vymeneny 😵 uplne nadherne ukazkove bábatko a v noci spinkal az do 4.00 😵 😵 😵

lusia_99
13. okt 2009

a uz je starsie hore 😀

lucia32
13. okt 2009

lusia ahoj...ako to robíte, že vám deti spia???? Moja mala maximálne do 2 😝 😀 A z večerných plačov máme ranné 🙄 , začne koncertovať okolo 5, tak rozbaliť, poprdká, pokaká a je fajn...

lusia_99
13. okt 2009

lusi Misko tiez spinkal do teraz max do 2.00 asi raz sa mu podarilo do 3.00 ale az dnes si trhol rekord 😵 inak spinka do druhej a potom este papka o 5.00, ale rano o 7 je taky vyskereny 😀 nacicka sa a este do tej 9, 10 zalomí...
luci aspon ze vies co jej zabera my kakame tak raz za 3 dni 😒

monr
13. okt 2009

lu, ani mne nespí celú noc, že 12 hodín môžem snívať. najdlhší spánok v kuse mala 5 hodín, aj to bol malý zázrak, inak cez deň tak hodinku, a v noci Max. 3, ale to málokedy. cucne a spí ďalej

lucim
13. okt 2009

kocky neviem ako vam ale mne sily nejak nedostacuju, ked maly zacne vymyslat o 5 rano, ze prdiky, cvicit prebalovat, to sa taaaaak musim donutit .... ale klop klop, dlho to uz nebolo, bo matko snad uz chape, ze mama je nocny vtak a pripadne doladovanie bruska odlozi na neskor.

monr
13. okt 2009

lcui, treba spávať skôr, ja chodím najnovšie s malou okolo pol desiatej, keď skončí panelák tak ideme do postele pekne spolu.

josifek
13. okt 2009

Lu no ty jsi naše Sovička 😀 😀 😀 😀 Mě malá spinká od 19 hod do půlnoci a apotom do 7 ráno a opulnoci jen přebalíme frndu a nakojíme vše v polospánku 😀 😀 😀 Takže jsme vyspinkaní všichni 😀

lusia_99
13. okt 2009

ja Miska kupem 19.20 potom kojo a do 20.00 spi a ja potom dam do poriadku Lucku pofarmarcim pocitam konika a do 22.00 zalomim 😀

lucia32
13. okt 2009

som trošku dočítavala....
Aspinka tešíme sa s tebou, že je mala ofkej...super 😉 😉 😉

monr
13. okt 2009

celkom pekne ich máte naučené 😀
táto krpaňa moja: kúpeme okolo siedmej, pol ôsmej, potom fľašu, posedí v kresielku, aby bola vo vyvýšenej polohe, my s mm medzitým hádžeme dve tri kolá šípiek, ešte s malou pokecáme a po paneláku šup do postele. niekedy zaspí sama, inokedy dám docucnúť, napapká a spí. no a v noci keď potrebuje zamňauká, a dostane mliečko a spinká ďalej. ráno o pol siedmej sa trošku poprehadzuje, prebalím a väčšinou spí ďalej.

lucia32
13. okt 2009

My ideme väčšinou spať okolo pol 9, ak hrá na mna finty, tak maximálne do 10 😝
Vstávame okolo 1 al. 2 🙄 , ale to len zamrnčí, napapáme sa a spí dalej, neprebalijem...potom klasika o 4 a vtedy to začína, napapáme sa, neprebalujeme a opdvtedy mrnčíme....už som aj prebalovala, aj tak mrnčala, tak neviem?
Josi...tak o tom môžem len snívať 😀

monr
13. okt 2009

a kde je reiuš?

lucia32
13. okt 2009

Ktovie? Asi Petulko stále neposlúcha? 😒

monr
13. okt 2009

dúfam, že sa im to čoskoro popraví,

josifek
13. okt 2009

Lu no však se malá naučí jěště je mrňousek, nevím po kom je malá takový flegmoš a spachtoš 😀 Syn takový nebyl on byl něco mezi Petříkem od Reilly a tou tvojí křepeličkou. První pul rok docela náročný ale pak pohoda a klídek 😉 Tak se to snad Karamelce neotočí 😀

lucia32
13. okt 2009

Josi...malá je po mne, mama mi vravela, že ja som bola hrúúúza a des, od rána do noci 😝

Reilyy žije 😀 , ale Petko jej dáva riadne zabrať 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre