Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
13. okt 2009

mifi..hej hexa, do stehienok sme dostali 😅 tak šup šup robiť albumík, nech sa pokocháme vojtíškom 😉

mifinka
13. okt 2009

traky, chceš mít říct že skoro 4 měsíční mimčo ti ještě furt jen spí? já bych taky kolikrát chtěla.. Ale Vojtíšek je jak živé stříbro, furt se pachtí jak ryba na suchu, v leže někam utíká, je to komediant.. Včera jsem přišla na to jak ho donutit smát se nahlas, srandy kopec 😀
to je zvláštní že všem hexa do nožičky a my nad prdelku.. Ale karamelka od Josifka dostane taky tam,to mě uklidnuje 😀 😎

kochanski
13. okt 2009

tak se taky přidávám s troškou do mlýna🙂

.....................jmeno....... den narozeni.... porodni miry............miry ve 3 mesicich

ani3012.........♥ Evička ♥.........28.5............1700g/43cm..............3960g/51cm
lada82...........♥ Betynka ♥........9.6. ..........2770g/48cm..............5630g/59cm
traktor..........♥ Matej ♥...........16.6...........3200g/50cm..............7520g/67cm
lucim............ ♥ Matej ♥..........19.6...........3370g/49cm..............7470g/66cm
Aďka12.........♥Alexandra♥.....22.6.............226Og/47cm.............6170g/63cm
nina41........... Riško .............26.6............3050g/50cm..............????????
Susy................Maxim.............27.6............3520g/50cm.............7500g/68cm
samayka........♥ Eluška ♥..........27.6...........3050g/50cm..............6450g/63cm
jennna..........♥ Dianka ♥..........27.6...........3320g/53cm..............4750g/65cm
simonito........♥ Amálka ♥.........27.6...........3150g/48cm..............6460g/59cm
majkas..........♥Tamarka ♥........28.6...........4030g/53cm..............6290g/61cm
aspine..........♥ Markétka ♥.......29.6...........3390g/50cm..............4860g/58cm
vendulacky....♥ Emma ♥............3.7...........3270g/50cm..............5500g/62 cm
janulkavalova..♥ Jakub ♥ ...........3.7...........4600g/52cm..............7000g/68cm
ozi................♥ Alexandra ♥.......6.7...........2900g/50cm..............5050g/62cm
zmurka..........♥ Zuzanka ♥.........8.7...........3160g/49cm.............????????
inneska.........♥ Erik ♥................9.7...........5120g/56cm..............7500g/66cm
voskovka.........Adamko.............10.7..........3940g/51cm.............7200g/68cm
babyzuzana....♥ David ♥...........12.7...........3000g/48cm..............????????
beju................Júlia..............13.7..............4150g/51cm...............6000g/61cm
jajona............♥ Matúško ♥.......23.7...........3400g/51cm..............???????
lucia32..........♥ Natálka ♥.........25.7...........3700g/50cm..............???????
josifek..........♥ Simonka ♥........27.7...........2950g/47cm............. ????????
brinzulka.......♥ Andrej ♥..........29.7............4220g/52cm.............????????
lusia_99.........Miško................1.8..............3550g/53cm............?????????
kochanski......♥ Zuzanka♥.........9.7.............3520g/51cm.............5980g/62cm

koukám, že to vypadá, jak kdyby každá pediatrička studovala jinou školu 😅 . Nám řekla ta naše, že kdyby se udělal nějaký flek, tak chladit a pokud by to zduřelo, tak později rozmasírovávat. Ale naštěstí není po vpichu ani vidu ani slechu 😉 .
já zas řešila očkování proti tomu pneumo a dalším moribundusům. Naše doki řekla, že prevenar se může už teď akorát se musí počkat asi 2 týdny po tomhle povinném očkování a píchá se pak asi 4x. A synflorix se může prý až od půl roku a třeba reilly to zas řekla obráceně, tak si vyberte 😅

teda dneska je počasí 😖 . Momentálně padají kroupy...co u Vás?

jo a skočil na mě nějaký bacil, hajzl 😠 . Tak doufám, že mě to brzo přejde a nestihnu nakazit Zuzinku 😒

simonito
13. okt 2009

Čau Kochi....no my už máme naočkovanou první dávku Synflorixu...pícháme společně s hexa 😕 tak ti nevím, to jsou mi informace.Šimonovi sme dávali Prevenar ale až po roce...a to byly dvě dávky,jinak se píchají 4.

...no jinak u nás sněžííííííí....Šimon chce stavět sněhuláky 😎 kurňa už je to tu zase 🙄

mifinka
13. okt 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

konečně máme albumaaaaaaa 😀 😀
simonito nejsi zas tak daleko ode mě a tu je zatím akorát černo a fučí vítr... já taky chci proti pneumokokům, ale asi až v půl roce, ted ho nechcu trápit, v roce mi přijde pozdě, ten půl rok je si myslím ideální.. třeba to příští rok už bude cvakat stát ... haha 😠 😠 každopádně nebýt te bububu reklamy tak bych o tom ani nevěděla.. a s pověstí jakou má naše nemocnice nechcu riskovat...

reilyy
13. okt 2009

😀 vidno kto pri kom blizko byva 😀 kochiiii aj u nas krupy 😉
simoooo, takze 4 vakciny synflorixu??????????mamma mia, ja som myslela ze len jednaaaaa, bobatenko moje malicke ☹ a ideme pichat zajtra, tiez s hexa...

josifek
13. okt 2009

Ahojky musela jsem do práce 😉 ale jsem zpět 😀
Mifi jojo dostane příští týden v úterý 😀
Majkas je tam plocha na malování ale není zas až tak velká ale dá se celá židle přisunout ke stolu 😉

mifinka
13. okt 2009

nene reily, tak je to podle věku, když je mimi malé tak 4, od toho půl orku myslím 3nebo 2 a od roka bud 2 nebo 1, to nevím přesně. Každopádně je pěkně nefér že na slovensku to je mezi základnáma vakcínama a tdy za to vyvalíš takovej peníz 😠 a pak že zdraví dětí především.

mifinka
13. okt 2009

Josi servus 😉 anetka dneska pobavila, si dneska bráchu spletla s MM, až se na něj pořádně podívala říká ježiš Pavle to seš ty? 😀 pobavila, brácha má dloihý vlasy a můj je nakrátko 😀

reilyy
13. okt 2009

mifi, ak mas ochotnu doktorku tak sa da vybavit aby si ani ty neplatila za pneumokoka 😉

traktor
13. okt 2009

poslusne hlasim detispratane do posteli, uz je tu tichucko a mamka moze konovat 😀 😀 😀 , a mifi ano , prespi skoro cely den v noci sa budi o 1 nakojim a spi dalej....cakam kedy to nanho tiez pride.... 😀 😀

traktor
13. okt 2009

pneumokok je povinny, a neplati sa nie? 😅

josifek
13. okt 2009

Mif to je fajn že jste se v tom hnusném počasí pobavili, my tam byli po půl druhé jen převážit minule nešla váha 😀 😀 😀 😀
Reill a jak?

mifinka
13. okt 2009

jO REILY? tož to mi porad jak.. Na to jsem zvědav.. Já akorát četla že se dá zaplatit pokud dítě má na záněty středního ucha náběhy, je furt nemocné, předčasné narozené, anebo je ze sociálně slabší rodiny..
Traky, štastná to žena, mě takhle spal maximálněprvní 3 týdny, ted ho přes den uspat je celkem makačka, ale v noci spí od začátku TUKY TUKY NA DREVO krááásně

josifek
13. okt 2009

Mifi malý je feši mrňous 😀

mifinka
13. okt 2009

Houby, by jsme se musely potkat Josi, mi odcházeli 13.45, a váha na nás taky nějak blba.. Ukázala 4x jiný číslo ale 2x stejný tak platí to a hotovo 🙂
jj traky, na SK to máte ZDARMAAAA

reilyy
13. okt 2009

mif, do ip

josifek
13. okt 2009

NOmy přišly asi tak nějak byla tam jen maminka co mluvila polsky 😉

josifek
13. okt 2009

Reilly Já chci takéééééé 😀

mifinka
13. okt 2009

Tak to jsi musela přijít po půl, anebooooo jim jdou špatně hodiny, já se na mobil nedívala, to brácha koukal na hodiny co maj na stěně.. A tak polská mamina byla hned po nás, takže jsme se musely minout... A dík, malej je k sežřáníííííí, celej tatka no 😎

josifek
13. okt 2009

a kde je mamka na fotkách?????????? asi jo museli jsme se minout 😀

mifinka
13. okt 2009

mamka se fotáku stále vyhýbá 🙂 i když už je přes 20 kilo porodních dole, ještě furt to nějak nejni onooooo... 😅 a taky když tatka fotí tak samý capiny, že z mamky jde vidět maximálně koza 😀

samayka
13. okt 2009

ahojte cicušky

mifi - parádne fotky.. na tú jednu kde vám bojové plemeno ide zožrať dieťa som musela zavolať drahého.. my si od hava držíme zatial odstup, ale nedarí sa nám 🙂)))) máme takého malého pouličného chlpáča a nestíham vyťahovať chlpy z elušíkových pacičiek...

ozaj - eluš dnes trhla rekord - spala cez deň 1 hod a 50 minút!!! to na jeden šup prespala cez deň naposledy tuším v pôrodnici... a nepapala 4 hodiny!!! žeby hlad podporoval spánok?? prestanem ju kojiť???

hathor1231
13. okt 2009

caute maminky a babuska.
chcem len zapriat krasne 3mesiaciky kazdemu drobcovi 😀 tak aby ste posluchali a robili len radooost 😀
babeny,krasne vam rastu 😀

mifinka
13. okt 2009

Samyyy 🙂 naši pochopili že pusinky zatím dávat nemůžou, ale jinak jsou kámoši šílenííí, ale je pravda že s těma chlupama je to boj no.. Ale co, aspon nebudu mít skleníkové dítě 🙂 i když musím přiznat že když jsme malého přivezli z porodnice, tak jsem měla strach že mi ho sežerou jak se olizovali 😀

josifek
13. okt 2009

No nic my pujdeme vařit ,tak se odmlčíme 😉 Mějte se fajnděvčátka a přeji příjemnou nocku 😉

jennna
13. okt 2009

ahojky..prišla som vás mrknúť..

čo máte nové? ako sa máte???

Dianôčka dnes nejak horšie zaspávala....ale už spinká... júj ja na to niesom zvyknutá... boli sme von na tom vetre..tak hádam niečo nechytila!!!!

aspine
13. okt 2009

my uz spinkame 😵
dneska jsme se snazily prevracet 😀 porad se nozickou odrazela tak jsem ji vzdycky trochu pomohla a jakou pak mela radost 😵

lucia dekuju 😵 jsme stastni ze to dobre dopadlo 😵

my jeste zadny ockovani nemame 😅 jsme nemeli jeste zahojeny raminko 😒 doufam ze az dostaneme vcelicku tak zadny osklivy reakce mit nebudem 😝

kochi hura ze se ukazes 😉 jak to tak vypada tak na srazik zustaneme asi s vendy samy 😒 lucka se jeste neozvala 😕

lucia32
13. okt 2009

máme nejaké čudné srdiečka...zdravím vospolok...

lucia32
13. okt 2009

sa tu ondím s Nataly...nechce zaspať potvorka 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre