• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ahoj mon, tak príjemné srandovanie :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn ďakujem, ešte som drobca nevidela, akurát rozmýšľam, či má rok aj štvrť alebo 2 aj štvrť. :pensive:
14. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásný i když upršeno-zasněženo :dizzy_face: :grinning:
14. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee, u nas neprsi, nesnezi, len je chladno :slight_smile:
14. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte u nas riadne sneži , :slight_smile:
neviete dokedy hnisa to očkovanie na pliecku??
14. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sobotu som bola u svojej obvodnej doktorky,do januara musim vydržať aby mi dali lieky na štitnu žlazu :angry:
14. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nina. aj nám to stále hnisá..a neviem dokedy bude :frowning2: :unamused:
14. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina a to z jakeho dovodu? :confused:
14. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso, aj u nas snezi :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: co sa zblaznilo pocasie?????? v oktobri????? :confused:
14. okt 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tiez vytiahnem fusak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ciapka vcera dorazila ale je velkaaaaaaaaaaaaaaa :sweat_smile:
14. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo rei???
14. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave sa zamyslam, ze ako obliekat - jesenny overal a deka? ci uz fusak? asi zalozim fusak do kocika a budem davat oblecko podla stupnov

nina :confused:
14. okt 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina co máš se štítnou žlázou?
čusík Reilly :grinning:
Lu my máme jeden polofusak jako kombinézka zatím využíváme a do něj dávám Karamelce bodynko punčošky a na fusak deku :wink:
14. okt 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, ze preco musis cakat do januara na tabletky :confused:

helou kocky :slight_smile: ideme sa konecne ockovat :slight_smile: normalna chumelica tu jeeeeeee :confused: ja fusak urcite, sak snezi jak najate :sweat_smile:
14. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reilly u nás je to tak napul k nám to dojde večer :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rEILLY AŤ TO pEŤULKA ZVÁDNE BEZ PLÁČE :wink:
14. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, nech si vrieska kolko chce, len nech nema nejake velke reakcie po :sweat_smile: som uz teraz nervozna z toho jak ho budem furt sledovat....
14. okt 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reilly já budu příští uterý malá nmá také určenou včeličku :grinning: ale jestli bude jak syn budu spokojená, on nikdy neměl žádný problém :grinning:
14. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja už mám mäsko spracované, už len do mrazáka, ale erik sa už moc ozýval, tak som musela k nemu :slight_smile:

rei...peťko chvílku poplače a bode ok, aj erik to včera zvládol :wink:
14. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no, dufam ze prvi synovia nemaju nikdy problem :grinning: ja mu uz tyzden hovorim ze dostane 2 vcelicky au au :slight_smile:
14. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn :slight_smile: erik sikulko, mne je jedno ci bude vrieskat len nech je ok, noha neopuchne a nema vysoku teplotku
14. okt 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o my sme boli včera takto v kočíku...body, flís nohavky, mikinka, overal teplý, fusakodeka a na kočíku tá vec na zapínanie :slight_smile: ale tiež už rozmýšlam nas fusakom :slight_smile:
14. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei..po očkovaníi erik spal 3 hodky, potom som mu dala nurofen a mokré vreckovky na nôžky, potom ešte raz, večer pred spaním znova nurofen a spinkal do pol 6 :slight_smile: ani teplotu nemal :sunglasses:
14. okt 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já dneska nevylezu budeme doma jen malou dám do kombinézky a nechám v ložnici u otevřeného okna prospinkat :grinning:
14. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ockovanie - ziadne preventivne opatrenia a ok :dizzy_face:

obliekanie - ja teda neviem, ja som vcera podobne ako inn obliekla malu, a musela som rozopinat, velmi jej bolo teplo, aj bola horuca.... zasa to zacina, vlastne to este neskoncilo ani pri tomasovi, ze neviem ako obliect dieta :confounded:
14. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim dnes vyliezt, minimalne pre tomasa do skolky :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme sa včera očkovali.Eva ma teraz 37,6 teploty ale to som jej nedala dnes ešte paralen .Keď ju budem prebaľovať,tak jej tam šupnem polku čipky.Tak povedala doktorka.Inak je v pohode.
Tiež budem musieť ísť s malou von,ale véééľmi nerada. Pre Patrika do škôlky.Tiež neviem,ako ju obliekať.Najlepšie bolo cez leto,nie? Zistila som,že musím dokúpiť fusak,lebo mám síce modrý po Patrikovi,ale to by sme boli ako kanárik.Máme zelený kočík,mala v rúžovom....

Nina,nám to prestalo hnisať pred štvrtým mesiacom.V 3 to vyzeralo,že to už nebude,ale nanovo to zahnisalo a teraz ma mala 4,5 mesiaca a je to dobré.

a sneh nech ešte počká,lebo nemáme čižmy. Budem musieť pokúpiť celej familii okrem malej.Ta bude väčšinou vo fusaku.
14. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosla som nakuknut, ze co nove a tak...no co sa tyka obliekania, tak vcera som ho obliekla do tenkeho overalu, na to som mu dala teplackovu supravu a potom taky teply overal, no a este bol prikryty dekou,ale aj tak som mala pocit, ze je to malo...toto pocasie je strasne, uz aby bola jar :grinning:
14. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa opytat,ake ockovania by sme mali absolvovat...ktore mam urobia na 100% a este ci davate ockovat aj nieco na viac a co...my ideme dokine na vahu o dva tyzdne a potom sa jej chcem na to opytat,ale predsa su to dva tyzdne
14. okt 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu objednavaju až na januar ,,že mi nepracuje dobre štitna žlaza ,buši mi srdce,vypadavaju mi velmi vlasy,
:frowning2:
14. okt 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok