Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
21. aug 2009

Sisa: no 60 nie je nejak veľa...ale ak je spokojná, tak jej asi stačí...
Rei: tak zlaté? Vy budete kočkoši...ja som nakoniec z 2.ruky objednala, chudatenko moje malé šetrím na nej 😀
Ale je zánovné...Síce cyklamenové, budeme svietiť, ale mala som možnosť držať Hoppedizku v ruke, na viazanie nebolo času a aj segra si pochvaľuje...bolo ešte jedno čo by mi šlo viac ku kočiaru, ale len 4 metrové a drahšie 🙄
Hlavne, aby sa chcela nosiť a bola tam spokojná...poprípade ak sa jej zapáči objednáme aj nové....

reilyy
21. aug 2009

rius, mozes kludne opakovat 🙂 jednak je ovela lacnejsie a predsa je to indio, mercedes 😝 a jednak zlata je neutral farba, ked som si predstavila svoje oblecko, aj svetlejsie farby sa mi viac pacia, aj ked ta zelena bola velmi pekna....
ja som si objednala c.6, to je 4,7 metra, chcem sa pokusit neskor nosit krpca aj v ruksaku, tak myslim za na to potrebujem dost latky.hej, mam 180cm, nosim oblecko 40-42, na vsetky uvazy odporucali na danu velkost c.6

reilyy
21. aug 2009

cyklamenova sa mi paci 🙂

malka, ja som kupila HIPP fenyklovy, pise sa tam od 1.tyzdna, ale mozes hocaky ked ti v lekarni povedia ze je aj pre novorodencov....bo niektore caje su od 4.mesiaca a vyssie

lucia32
21. aug 2009

Chcela som sa pochvaliť, že malá už spí 2 hodiny a čo som to začala písať...rev...ma na čele škrabanec ako Harry poter 😀 som ju zavila len do pleny...

reilyy
21. aug 2009

😀 😀 😀 moj sa dnes tiez tak dorezal nechtami ze som mu ich strihala.....aj to len 4 prsty sa mi podarilo aj to na jednej ruke...tak je jak ciganik,dakde pekny prstek, dakde rinavy necht 😝

lucia32
21. aug 2009

rei, ten link čo si dávala na indio...tak tam neboli až také drahé...aj ked prepočet na € niečo navýši...

ani3012
21. aug 2009

no ja neviem ale podľa toho čo píšu aj na obale,tak sa používa na zníženie symptómov spojená s týmto ochorením.
Nezabráni grckaniu ale zmierni pálenie záhy,kašel,zápal hltanu...je to tak písane na krabičke. Aby Evka negrckala,tak jej pridávam do mlieka nutriton.Ten mlieko trochu zahustí a horšie sa blinka

reilyy
21. aug 2009

lu, no, podla toho ktory vzor a jaka latka, boli tam aj lacne, jak to moje zlate za 1990 a boli tam aj cez 4 tisic

lucia32
21. aug 2009

moja ma tiež špinu za nechtom...z čoho? do pieskoviska ešte nechodí 😀

riusik
21. aug 2009

rei: tak tak, tiez som mrkala na limitovane edicie, ale u nas nist 😠 jedine, ze by som ta zneuzila......

reilyy
21. aug 2009

na obale pise antirefluxny sirup, ale mas pravdu, zmiernuje zahu, ale jednak v zaludku vytvori gel ktory zahusti mlieko tak by sa nemalo babatko pogrcat, aspon nie tak velmi.ja mam aj nutriton, to tiez zahustuje, len kym som odstriekala mlieko ta ma boleli cecky aj ruky tak som to vzdala...uz nepije ani nutriton ani gastrotuss

lucia32
21. aug 2009

My to máme do mesta 2o minút peško, tak v šatke behať nebudem...len tu po doma a po dvore...na to mi stačí...
papáme a prdkáme, sveta nám žiť 😀

reilyy
21. aug 2009

objednat ti a poslat? aj to by slo
uvidim co mi odpisu, bo ked som klikla na objednavky tak sa tam mas bud dotelefonovat alebo im napisat mail.tak som napisala mail a zatial ziadna odpoved 😕

reilyy
21. aug 2009

lu 😀 ja sa tiez divim odkial nabral spinu pod nechtami, to stiha za den nazbierat 😅

ani3012
21. aug 2009

rei a už neblinkáte?

ani3012
21. aug 2009

vy špinupod nechtami a my medzi prstami.Maminka sa pýtala,že kedy sa naposledy kúpala 😠

lucia32
21. aug 2009

reily...žeby hribiky z nosa? 😀 😀 😀

reilyy
21. aug 2009

ani neblinkame, som nejak zacala kojit ze len z 1 prsa furt, potom odgrgneme, obcas si ublinkneme ale negrciame uz a este ho ponosim polhodku v mierne zvysenej polohe, aj na vankusi spi....ale asi hlavne pomohlo ze sa nepreziera z 2 cecikov naraz

riusik
21. aug 2009

rei: tak som to myslela, ale este dobre popozeram tu, aby som ta zbytocne neotravovala... ale dakujem 😵

reilyy
21. aug 2009

ani aj medzi prstami ma chuchvalce spiniek 😅
lu 😀 nemozneeee, vysavam mu kazdy susnik

lucia32
21. aug 2009

škrabká maminku a tá nemá čas sa ospršiť, tak je špinavko a už máme špinu na svete 😀

ani3012
21. aug 2009

tak to je dobre.Evička ani tak neblinka ale vracia sa jej to z pažeráka naspäť do žalúdka.Keď to prejde,tak strašne plače.A je jedno kedy naposledy papala.

lucia32
21. aug 2009

aj my vysávame šušníky, najprv som si to nevedela predstaviť...ale je to super vec...

ani3012
21. aug 2009

tak to som rada 😀
ani nevieš,ako som sa zahanbila 😅

lucia32
21. aug 2009

môj malý šušník čaká na odgrg 😀

lucia32
21. aug 2009

ani...mamy vedia byť občas taktné 😝 😕 , aj moja minule niečo podobné vypotila 😀

ani3012
21. aug 2009

luci a čím odsávaš? Ja mám doma nadstavec na vysávač.Zatiaľ som ho nemusela použiť ale tu takú obyčajnú áno aj to nie na soplíky ale na grcky.Išlo jej to totiž aj do nosíka

sisaha
21. aug 2009

no, mame za sebou druhu varku gastrotussu, tentoraz pred jedenim a zo striekacky. ani nemala cas protestovat a druhu varku mlieka. klasika 60 ml. predtym ked sa doblila tak som jej nutila 90 ml, tolko som to do nej tlacila az bolo vsetko vonku.

lucia32
21. aug 2009

ani, ja to normálne len nasuniem do hadice a odsávam...akú máš odsávačku..

ani3012
21. aug 2009

to som chcela vedieť.Tiež tu na vysávač 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre