• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Traky my máme 68 a velké moc ale neva zahnu nohavky i rukavky a supr :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a som dnes predala 2 kociky..tak uz mame len 2 :grinning: :grinning: , vyhrala somna aukcii ciapku s rukavicami :grinning: , co som mala matten chodak, tak dnes mi ho ta pani zrusila, ze ho uz predala :angry: , aj jedna tapama na bazariku zvozila ze som ta co prihadzujem a ze je to trestne...tapajedna...o danu vec som mala zaujem ale vyplinam prave pred ukoncenim elektriku.... :sweat_smile: ..tak takyto bol dnes den :slight_smile:
14. okt 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj a este, muz mal dostat 12vyplatu a este furt nic...ze do 31 je este daleko :sweat_smile: , ale ja som dnes dostala matersku, tak sme boli v tescu na nakup :grinning:
14. okt 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky kašly na ně však je to jen technika a nemůžeš nic nadělat a co může být ráda že prodala za lepší peníz.Ty už prodaváš kočárky :confused: :confused: :confused: :confused:
14. okt 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi vy na 74 nemate este vek :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde je noční směna se nějak vypařila či co :confused: ta farma je ale chytlavá :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi mala som 2 sportove naviac...nevyuzijem tak som predala...ostal mi ten zeleny sportovy a 1 kombinovany, ten mam v zalohe na taketo chladne dni :slight_smile:
14. okt 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky a ani ve věku my 74 nebudeme mít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mala bude asi mrňousek ale neva alespoň to bude sladká holčinka.Prostě Karamelka :grinning:
14. okt 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, vidíš, ja som tu bundičku ešte ani neskúšala :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím zajtra...a ja farmím ešte aj za švagra aj švagrinú..mi písala, že pozberaj nám úrodu, že sú od obeda bez elektriky..že tam u nich povyvracalo stromy na elektrické drôty..

tak tá ťapa si ako dovolila ho predať, ked ho slúbila tebe?? :angry: a druhá je ešte väčšia...ťapa :angry: :angry:
14. okt 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha my máme jeden a pak je na chalupě chcicco golfky polohovatelné ale ty až za dlouho :grinning:
14. okt 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..co este ani ta farma mi nechce ist...no superden...uz len cakam kedy mi v polke pisanie vybuchne pocitac :grinning: :grinning: :grinning: ...ale nie srandujem, je novy nema narok na vybuch :grinning: :grinning: , ale prud nam uz v priebehu 3 hodin vypadol asi 7 x
14. okt 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám len jeden kočík, čo v ňom teraz vozím :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko ty golfky jsou poděděné po Vojtíškovi po synovci má 4 ročky tak proč kupovat nové né :wink: možná je někdy užijem jinak máme svůj kočárek se kterým jsme moc spokojeni :grinning:
14. okt 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zase dnes výnimočne farma fachčí bez problémov :wink:

zaregistrovali ste ráno spraávu od voskovky?? :sweat_smile:
no tolko dni cakam, ze fajn postarka mi donesie a dnes buf sprava , ze predala... :confounded: , no a tadruha,somjej napisala, ze ci madaky problem...bo mi napisala ze kedsom dohadzovacka, tak ma zahlasi a zrusia mi konto...no chapes to? normalneo nieco aukciusa ked tivypne elektrika tak si este ako zlocinec....
josi...šak jasne, ked je po kom dediť...u nás zatial nieje po kom..tak si potom nejaký kúpime s eričkom :slight_smile:
14. okt 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, tak im drzim prsty, nech je vsetko ok...chudak maly, vecne ma nejaky problem...urco s toho vyrastie a len s usmevom budu spominat ako dal mamke zabrat.... :wink:
14. okt 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska né něco nové z nemocky
14. okt 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj zrnik sa tu minule mihla, tak tiez verim ze je s matejkom vsetko ok...velmi na nich myslim...
14. okt 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zrník se ukázal ale nic neřekla a na Matějka myslíme snad je už na tom lépe
14. okt 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nic babulky jdu okoupati vodu a pak hají dobrou nocinečku všem malým sladkou pusinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1395424, taktotosme dnes vydrazili...tak sme disney od hlavy az po paty... :grinning:
14. okt 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru josi :wink:
14. okt 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja buvat :grinning: , aj tak tu uz asi kazdy spinka, tak dobru noc vsetkym mamkam, tatkom, a hlavne babatkam... :dizzy_face:
14. okt 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...hned ráno som písala, mi volala z nemocky :slight_smile: sú tam kôli tomu, že je adamko moc zhlienený a v noci sa jej až skoro dusil...tak inhalujú a čakajú na výsledky :slight_smile: a dobrú nocinku, aj od nás puska pre vás :wink:
14. okt 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..superné, maťko je celý tigrový :grinning: tigrík jeden :wink: a aj tebe dobrú nocku....ja musím ešte počkať, budem zbierať jahody o pol hodku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přejeme dobré raníííííčko i když se nám schovalo sluníčko. :dizzy_face:
15. okt 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevas josi :slight_smile: u nas snezi a fuka, normalna zimna metelica :confused: no nechapem

nozicky asi nebolia, vpichy su cervene 2 cm v priemere, mame teplotku v ritulke 38,1
15. okt 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
príjemné ráničko prajú innes a eričko :dizzy_face: :dizzy_face:

u nás zatial nesneží...ale fučí a prší...bŕŕ...chcela by som ísť do lekárne, ale asi nem pojdeme :sweat_smile:

rei...aj si robila nejakú ´prevenciu´?? :slight_smile:
15. okt 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo...pocasie take ako u´innes
15. okt 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok