• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Teda Reily Petřík to zvládá suprově :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
U nás jen sněží a prší dohromadya zima asi je ale my venku nebyli,ale odpoledne na chvilku budu muset bléééééé asnad přestane alespoň sněžit
15. okt 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte u nas prsi a je hnusneeee....fuj fuj fuj
15. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trakyy to je za trest pro zlobivé děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, vcera som dala nurofen ked sa mi zdala hlavka horuca, nechcela som ho trapit rozbalovanim a strkanim tepllomera do zadocku.na nozkach nemal do vecera ani naznak vpichu, zacervenanie az dnes rano.tak som dala obkladiky
15. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reilly já mám takový malý teploměrek za 30 kč je na čelíčko, jen přiložíš a chvilku podržíš a ono se ti orientačně ukáže teplota dítěte :wink:
http://vybereme.cz/r/teplomer-celovy
15. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi aj ja mam taky isty... :slight_smile: a potom este jeden, to bol ku kozmetike bubchen v tej miny tasticke :wink:
15. okt 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky je moc fajn na orientační měření :grinning:
15. okt 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: na orientacne heeeej, ale ja scem presne :wink: teraz je uz novy teplomer, len sa dotknes nim cela a za sekundu ti ukaze teplotu
15. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reily my máme v šuplíku ušní ale není zatím moc přesný malá ma malinké ouška, ale jinak je moc fajn.Jinak do zadečku digitální rychlo teploměr :grinning:
15. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu....
Baby, ktoré máte zvlhčovač vzduchu, písnite mi do IP, aký a ako ste s ním spokojné...vďaka
15. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v porodnici mali taky, ze sa ani dotknut nemuseli..... rei, ty ako dr chces asi take nejake delo, co? :grinning:

inak dobre ranko prajem :dizzy_face:

alexandra ma soplik. ja neviem, co mam robit, napriek tomu, ze mam uz jedno dieta, s tymto skusenost nemam. tomas mal prvy soplik, ked nastupil do skolky.... idem vytiahnut tu odsavacku na vysavac. naozaj jej tym neublizim??
15. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riusko ta odsavačka je suprovní doporučuji :dizzy_face: :dizzy_face:
15. okt 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné dopoledne kočky a kotata..
bože mě z toho počasí klepne.. A já bych tááák potřebovala vypadnout :frowning2: už na mě doma všechno padá, třeba hlavu provětrat ale včera jsem i přes čepici, šálu, rukavice, zimní boty i bundu tak vymrzla, že se mi tam vůbec nechce. To je naprd. Bud at je pořádná zima a nebo zas babí léto. Ten nahoře nám dává pěkně zabrat :angry:
15. okt 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi: nemusim sa teda bat? normalne na vysavac, asi na najslabsie, vsak? tak nejak tazko dycha, idem jej teda skusit odsat...inak je pokojna ako stale... a dava sa nieco do nosteka takym malinkym detom?
rius, neublizis, len vedelo smrkaj, v tej odsavacke je diera ktora reguluje silu odsavania :wink: nakvapkaj libenar do nosteka a vysaj vysavacovou odsavackou, my sme takto fungovali 2 tyzdne, n icoho sa neboj
a kludne daj na plny vykon vysavac, ja to tak robim...maly najprv protestuje, obcas sa pritom zakucka ale po vypnuti sa furt z toho rehni :slight_smile:
15. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riusik, já jsem nněkde dostala nosní kapky libenar pro děti od 0 měsíců, je to v ampulkách a když se Vojtíškovi jednou hýbali snoplíky v nose tak jsem 2x´kapla a byl klid..
15. okt 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reilly já jsem s ní také spokojená i když malá rýmu nemá tak ji občas nosík pročistím,u ní nebrečí jinak u každé odsavačky řve jak tur :grinning: :grinning: a my stíkáme Mar
15. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky za rady babenky moje, idem na to :wink:
Překlepy Stříkáme
Mifinko no to jsi mě nepotěšila odpoledne musím ven :angry:
15. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius, a ked nemas libenar tak akukolvek nosnu vodu, mar alebo tie morske vody co sa predavaju, libenar je len malinko slany roztok
15. okt 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tz brďo Reilly to je nadílka :fearful:
15. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei, u vís se to aspon drží, tady se ten sníh hedn rozplajzne bud na mě a nebo na zemi ve srajdu. JJ, josi, byla jsem včera v bance a bille, a přesto že to mám kousek a řádně jsem se vyoblíkla, tak jsme ten vítr ale hodně sprostě proklínala.. Fuj fuj.
Já nevím, MAR jsem zkoušela když mě navšívila rýma v těhotenství a jako nic no.. žaden účinek :grinning:
15. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam doma este stary ortutovy teplomer - rychlobezku- viem ze uz to nie jein, ale nebyvame chory tak som nic ine nekupovala....uvidime...
15. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsem ještě ve stresu, počaí na prd a MM čeká zítra cesta od prahy po D1..l bože at se nám tatka vrátí celej :cry:
15. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som chcela is tnes do mesta, ze na prechadzku len tak...ale prsi...no na porazenie...
15. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky, ty jsi žena pokroku :slight_smile: :slight_smile: vzhledem k tomu že se neumím změřit obyč teploměrem, tak jsem si koupila digital, a ted ho směle aplikuju i na Vojtíška.. Teda jednou.. stále víc věřím svým rukám.. taky by mě nebylo přijemný kdyby mi někdo něco furt strkal do řiti :grinning: :grinning:
15. okt 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok