Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
15. okt 2009

dnes Dianka kakušila tri krát.... 😀

ale každým dňom je nejaká citlivejšia..... plačlivejšia... vyžadovačnejšia.... žeby to bolo tým, že začína viac používať "rozumček"??? 🙂

môj mm mi kúpil "stepper"... ktovie prečo???? 😀 ... no tak som už tri dni po pol hodinke pocvičila... 😀 ... že dokedy ma to bude baviť, že???

hmmm...pozerali ste dnes správy??? viete čo ma rozhodilo.... "bábätko v igelitke"... ja to nechápem!!!!! a najviac ma vytočilo, že matke hrozí za tento skutok.. že tri roky...a pár minút na to bola reportáž o tom, ako chlapík ukradol bezpečnostnú kameru....a že mu za tento skutok hrozia dva roky!!! pochopíte to???? to čo máme za zákony a súdnictvo???? 😠 😠 😠

josifek
15. okt 2009

Jennka já se tu nad tím rozčilovala dopoledne 😒 😒 😒 😒 😒

josifek
15. okt 2009

Dianka si prostě chce mazlit a být u maminky je jí tam dobře 😀

jennna
15. okt 2009

josi... ja to proste nepochopím!!! ozaj ...sú aj v ČR "hniezda záchrany"??? či nie???? tak prečo to maličké nedala tam....ale v tejto zime ho takto pohodila.... ja by som ju vyhodila nahú na južný pol..... 😠

jennna
15. okt 2009

no...len z nej nechcem mať "maznáka" malého krpatého....

josifek
15. okt 2009

jj baby boxy máme a v praze je určitě a já psala že bych ji zabalila do igelitu a pohodila na skládku a nechala chcípnout mrchu jednu 😠 😠 😠 😠 😠

josifek
15. okt 2009

Jennka neboj to jí přejde prostě zkouší 😀

jennna
15. okt 2009

josi...tak tak...

josifek
15. okt 2009

Naše Karamelka zas prospala celý den byla vzhůru jen 3 hodiny za celý den 😀 😀 😀

jennna
15. okt 2009

inak josi...si mi pripomenula.....

aj Dianka začala viacej spávať....doteraz s tým mala problém...a teraz by len búvala.... začala som ju dávať na obed do postieľky...a potiahne aj tri hodiny.... ale dnes pýtala tri krát papať po hodine..... hmmm

josifek
15. okt 2009

My také spinkáme jen v postýlce 😀

inneska
15. okt 2009

stále nespíme....

erik spáva v postielke len v noci..cez deň akosi ee...je mi pohodlnejšie si ho nechať vedla seba v posteli 🙂

josi...mne erik dnes pospal 3 hodky a zvyšok hore...presne naopak ako u vás 😀 😀

riusik
15. okt 2009

aj alexandra stale spi..........teda aj papa 😉 a este sa zamilovane pozera na opicu 😀

riusik
15. okt 2009

alexandra zaspala o druhej v kociku, ked sme vysli von a budila som ju o siestej....

josifek
15. okt 2009

Riusko my tak samo a o pul 8 už zase chní 😀 😀 😀
Inesko no vida opaky malé 😀

jennna
15. okt 2009

pýtajú vám detičky aj po hodinke častejšie???? pritom mliečko mám....to viem...

dnes som skúsila novú "kojaciu polohu"..... ja v sede...Dianka obkročmo na nohe/stehne tváričkou ku mne/k cecíku a tak sa dudká....hrozne sa jej to páči.... len sa ešte bojím, či si veľmi nenamáha chrbátik pri tom...
baby...ona by už len sedela.....

riusik
15. okt 2009

ja som sa snazila alexandru udrzat hore dlhsie, ale vypomstilo sa mi to - zaspala pod hrazdou. tak som ju musela zasa zobudit, ze haloooo slecna, ide sa spat 😀 😝

jenn: moja zatial nepyta, ale ona je kus mladsia od dianky...

reilyy
15. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=dsm7gVFeIYU

😀 😀 😀 😀 to je magooooor

inneska
15. okt 2009

jennka....hej, aj erik občas pýta aj po hodinke...niekedy po troch...juj, tak to musíme takú polohu vyskúšať 😀

josifek
15. okt 2009

Reilyyy no tak je sladký Petříček a jak si pěkně hraje s hrazdičkou šikulka 😀

josifek
15. okt 2009

Jennka malá jak kdy někdy jí dvakrát za sebou a pak spí 5 hodin v kuse ale většinou jí skoro pravidelně po 3 hoďkách a usne u toho 😀

traktor
15. okt 2009

ahojte 😉

inneska
15. okt 2009

rei 😀 😀 😀 😀

traktor
15. okt 2009

rei petko je krasny...aaaaaaaale co ti budem hovorit , ved ty to vies 😀 😀 😵 😵 😵

riusik
15. okt 2009

rei: pekne mi rastie ten tvoj petrik 🙂 a tie ocka krasne velke 😵

riusik
15. okt 2009

trak 😵 😵

traktor
15. okt 2009

jennn aj nas matko / ked je teda hore 😀 😀 😀 / tak chce len sediet, kyve saa ked sa zaprie tak by sa aj postavil...ale vsetko z mierou....no rozkaž drobcovci, ze ma este cas, ze teraz moze len lezkat.... 😀

jennna
15. okt 2009

rei..nejde mi player na youtube...škoda

traki....aj moja malá len do sedu a tak bohovsky mykoce hlavinkou pri tom...a ja ju stále bozkávam...dostane minimálne milon pusiniek odo mňa zakaždým

traktor
15. okt 2009

o pusach mi ani nehovor...sa cudujem ze ma este moze zniest 😀 😀 😀 , no a potom este miluje ked je pred zrkadlom/ zeby buduci herec? 😀 / a potom nad postielkou ma taky mesiacik a slniecko...tak to je prenho najuzasnejsia vec na svete...to ho ani kojit nemozem na posteli ked na to vidi, lebo to potom prebieha tak ze 2 x potiahne otoci hlavu vyrehni sa , 2x potiahne ortoci sa, vrehni sa....keby som mala estejednu ruku tak to natocim.... 😀

jennna
15. okt 2009

pred zrkadlom sme po každom papaní a "úúúúúúú" -kame a škeríme sa na seba...

dobrú nocku dievčatá...posielam pusinky bábätkám..papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre