Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
15. okt 2009

Dobrou jennka i Diance pusinku 😀 😵
A my jdeme také já jdu jěště naložit masíčko a pak do spršky a do hajan Papap sluníčka a kdepak jste nechali LUCIMMMMMMMM 😀
dOBROU NOCINKU VŠEM A POSÍLÁME MALÍM POHLAZENÍČKO 😉

traktor
15. okt 2009

dobru jennn aj josi 🙂 😵

lucim
15. okt 2009

aaaale tu som, len krpcek ma este den apieklasom na noc sezamovo syrove tycinky 🙂

rei super video 🙂

zmurkaz
15. okt 2009

ahoj ahoj ahoj 😵 😵 😵
Som tu len na skok - dnes sme boli na očkovaní.... malá má 37,3 a je plakacia.... 😢 ... tak som jej šupsla polovičku paralenu..... a zajtra k nám má prísť návšteva - tak neviem, či sa mám tešiť, alebo byť nešťastná 😨 😅

... no a naša váha je 5 970 g 😵 😵 😵

zmurkaz
15. okt 2009

no a ozaj - Rei - malý je kráááááásnyyyyy 😵 😵 😵 😵

lucim
15. okt 2009

zmurka pekneeeeeeeeeeeeee 🙂 a zuzinku to do zajtra urcite prejde.

zmurkaz
15. okt 2009

no zatiaľ je furt na rukách a stále ju kontrolujem -... a musím utekať 😠 - sa už budí

lucim
15. okt 2009

som kojila a ukladala na spanok .. je tu este niekto?

inneska
15. okt 2009

ja som tu....krpec furtom nespí....takto dlho hore ešte nebol....sa mi škerí do ksichtu 😀

lucim
15. okt 2009

inn to maju nejak prepojene, aj moj este nespi, uzje v posteli, ale este mrnka ... je nieco vo vzduchu?

inneska
15. okt 2009

no musela som prebaliť, zakakaný až za ušami 😀 ale aj tak to na spánok nevyzerá 😝 asi sa to šíri netom 😀 😀

lucim
15. okt 2009

inn sorrryyyyyy, sa vykecavam inde s kamoskou, co sa teraz svadbila, pllllno zazitkov ma..... a ja nejak nestiham ... a este s jednou, tam som butlava vrba v cerstvom vztahuuu aaach jo. 😉

inneska
15. okt 2009

lu...to niiiič, ani ja som tu nebola...až teraz erik zaspal 😅

inneska
15. okt 2009

konečne idem do postele....dobrú noc všetkým prajem...papa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

josifek
16. okt 2009

Krásné sluníčkové ale studené raníčko přejeme 😵 😵 😵 😵

lucia32
16. okt 2009

Bré ránko, u nás v noci napadol sneh 😲

brinzulka
16. okt 2009

servuste ...tu nicoho bieleho...
idem na rtg zubu...svorka pride strazit...treba to tu skulturnit...

josifek
16. okt 2009

Ahojky holky u nás bílo jen na autech a střechách,ale venku je prý velká kosa jak mi psal syn 😀

josifek
16. okt 2009

Brin bezproblemové vyšetření 😉
Luci no však co vytáhni saně 😀

samayka
16. okt 2009

bré ránko...

ku včerajšiemu odhaleniu že "nespánok" s šíri netom... nemohli by ste netom poslať konečne aj nespavcom spánok???

neviem, ale asi som odhalila zdroj toho nášho nepokoja... ona asi nevydrží hajať dlho na jednom mieste v jednej polohe. teraz keď sa začína cez deň pretáčať, vrtí sa aj v noci - ale vrtí sa tak šikovno že sa pri tom nezobudí. doteraz vždy len nervózne vrtela rukami a nohami až som vstala, pomojkala ju a šupla na opačnú stranu... teraz sa vrtela sama a celkom dobre pri tom hajala... síce sme boli od 3 do 4 hore - pocikaná, vyškerená, zobudená.. ale potom ešte zatuhla. do 7:20. začína to vyzerať nádejne 🙂)))

včera sme boli cvičiť- bolo to strááášne milé a podarené. bolo 8 bábetiek. tá naša drnda tam púlila oči na každé bábo a venovala sa všetkému možnému len nie mne, ale tá kočka čo to tam vedie hovorila že to je super, že sa musí pokukať a poobzerať. že to tak má byť. a potom sa začala zapájať až sa tak unavila že mi zaspala v náručí skôr ako som ju naložila do autosedačky 🙂)))

malka18
16. okt 2009

ahojteee 🙂

malka18
16. okt 2009

samayka: ahoj..moja začala zle spávať teda sa čoraz viacej a viacej v noci mrví a budí sa často ja neviem čo mám už robiť..stále spi v zavinovačke zo zaviazanými rukami inak mi spať nechce a ked ju chcem rozviazať okamžite je hore..no čo mám robiť mi poradte niekdo... 😒

riusik
16. okt 2009

dobre ranko...

samy: posielam spanok, chytaj 😉
cvicenie muselo by super, ja som chodila s tomaskom, ale to uz bol vacsi...

josifek
16. okt 2009

Samy i my posíláme trochu spánku snad si pak užiji Víc Karamelku 😀 😀 😀 😀 Málka tak ji nechej zabalenou když je ji tak dobře.Ona si řekne až se jí to nebude líbit 😉

malka18
16. okt 2009

josifek: ved ja ju tak nechávam ved by mi potom už vobec nespala to boli len niake pokusy...lenže mne príde že sa jej to ale vôbec nepáči ked sa stále mrví...ja neviem čo mám robiť

josifek
16. okt 2009

Neuděláš nic ona si prostě musí najít zpusob jak spinkat, naše má ráda zakrytou hlavičku třeba plínkou a to od očiček a jednou ručkou ji drží.Oni jsou prostě samouci a neboj i Silvinka si najde způsob spinkání 😀

samayka
16. okt 2009

ja som tú našu sýkorku skúšala baliť, tak ako mi lucim a jennka poradili. aby sa nebudila vlastnými rukami a tými bláznivými pohybmi... do 5 minút sa vymotala s každého zaviazania.. malý koprfíld...

rius - spánok som chytila!! tera hajá, ale ako 🙂)))))))))) plienočku mojkaciu si vytiahla na hlavu a chrní pod ňou 🙂))

len keby sa jej aj v noci tak darilo. napríklad minulú noc sme boli hore od tretej každú polhodinu... som bola rozbitá jak cigánske hračky... no hrúza...

josi -to sa mi ani veriť nechce že deti vedia tolko spať... to čo píšeš je pre mňa hotové "science fiction" - neskutočné a vymyslené...

samayka
16. okt 2009

ozaj - pozerávate "v mene zákona" ???

dnes bude diel ktorý sa kúúúúsoček natáčal u nás v obývačke 🙂))))))))))) asi jeden dialóg taký celkom malinký.. a boli u nás asi 3 hodiny kvôli tomu 🙂))

malka18
16. okt 2009

no a plienočku musíme mať aj my na hlave...my musime mať všetko

josifek
16. okt 2009

Samy my jsme rádi když je vzhůru ale ona je opravdový spachtoš 😀 😀 😀 😀 asi to má po manželovi on prý byl takový když byl maličký 😀 😀 😀 a je takový pořád 😀 😀 😀 😀 Já byla připravená na dítko jako má Reily takový podobný byl syn ale ono je to opačné 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a v půl roce se může vše otočit a pak se budu třeba divit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre