Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
16. okt 2009

😀 😀 😀 😀 jsem tě vzpomínala Ines 😀 😀 😀 😀

ani3012
16. okt 2009

josi,lebo mne sa podarilo malého Peťka hodiť na FB. Si vieš predstaviť reili. 😠
Ale už som ho zmazala a keby sem traky nedala fotky Matejka,tak na to,že mi reili poslaa avízo ani nepídem,teda prišla by som ale až neskôr.

inneska
16. okt 2009

no krásne fotečky 😵 😵 😵 a traky, gratulka matejkovi k 4 mesiačikooom 😵 😵 😵 😵

samy...takisto perfiš videjko a sýkorka 100 bodová 😉

josi...aj karamelku chválim/včera si tiež tuším dávala nejaké fotos/ 😉 ako vždy..fe 😉 šanda

inneska
16. okt 2009

traky..to videjko z FB hod aj sem, tam mi to neprehráva ... 🙂

inneska
16. okt 2009

a jasan že aj peťulko je mňamky 😀

josi..som vedela, že budeš vedieť, že som to bola ja 😀 😀

josifek
16. okt 2009

Matějkovi všecičko nejkrásnější k 4 měsícůmmmmm a pusinku posíláme 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ani no já na fb nejsem a ani nebudu nechci neboť je to nespolehlivé kvůli udajům 😉
Takže jsem nové foto Matějka neviděla 😀 ale určo jsou supr
In díky jen jsem tam hodila foto jak má kombinézku z MMB 😀 😀 😀 😀

traktor
16. okt 2009

in dakujemeeee 😵 😵 😵

traktor
16. okt 2009

josi dakujemeeee 😀 😵 😵 😵

josifek
16. okt 2009

Jaj moje dítko zase usnulo to není možné vydržela vzhůru 25 minut ☹ to jsem zvědava kdy se probudí 😨

inneska
16. okt 2009

traky...nemáš to videjko aj na youtube? bo ani teraz mi to neprehráva bo je to na FB...

inneska
16. okt 2009

už mám upečené rebierka a teraz sa mi pečie tvarohový závin 😝 😝

ani3012
16. okt 2009

josi,facebook vie len toľko,koľko mu povolíš. A net je inak celý o súkromí. By sme sa divili,ako by si nás mohol niekto poskladať.Ako puzzle. Podľa stránok navštívených,podľa registrácii,zapojenia do súťaže....Raz bola o tom aj reportáž,ale to ja som ešte net nemala.

traktor
16. okt 2009

nemam neskor pridam... 😉 , josi u nas totez, dnes si uz asi vycerpal normu...uz som ho vyfotila tak chrape.....

josifek
16. okt 2009

Inesko šikula já dneska mám výpečky špenát a bramborový knedlík 😉 a hovězí vývar s kapaním 😉 a buchtu jsem udělala makovník jedeme večer na chalupu tak ať náme něco mňam 😉

ani3012
16. okt 2009
josifek
16. okt 2009

Manžel je programator a říká že FB je největší svinstvo pro lidi a počítače no a za další stačí mi koník 😀 😀 😀 na víc čas ani nemám 😀 😀 😀

ani3012
16. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=8FG7-pGe0FM

a ešte jedna poučná.Je to hlavne pre deti

ani3012
16. okt 2009
inneska
16. okt 2009

hm, poučné 🙂

ale erik sa na tom smial 😀 sedí mi na nohách a hladí do monitoru 😀

ani3012
16. okt 2009

aj desatoro internetu som našla. Chcete ich ? 😨

ani3012
16. okt 2009

a Eriček je ešte malunký ! Až bude vedieť klikať myškou 😀

ani3012
16. okt 2009

10. internetových prikázaní

Nespustíš software od neznámeho, či neovereného blížneho svojho!
Nespúšťajte pripojené programy v e-mailoch od ľudí, ktorých nepoznáte a nesťahujte programy z neznámych a neoverených serverov.

Nepoužiješ hesla jednoduchého!
Nepoužívajte jednoduché a ľahko uhádnuteľné heslá. Pri tvorbe hesla používajte čísla a špeciálne znaky!

Nevystavíš heslo svoje riziku prezradenia!
Chráňte svoje heslá - nezapisujte ich, neposielajte ich nekryptovanou poštou, neposkytujte ich iným ľuďom, neukladajte si ich počítači ani v jeho okolí. Vypnite ukladanie hesla PRED prihlasovaním sa do verejne prístupného počítača!

Antivírový softvér budeš používať a pravidelne ho aktualizuješ!
Antivírový softvér by mal patriť k základnému softvérovému vybaveniu každého počítača. Vzhľadom na komplexnosť služieb, ktoré najnovšie antivírové programy ponúkajú, je tento druh zabezpečenia najvýhodnejší.

Anti-spyware softvér použiješ!
V posledných rokoch sa na internete objavilo nové riziko - spyware a adware. Sú to programy, ktoré buď sledujú vašu aktivitu na počítači, Internetovú komunikáciu a údaje o nej (v horšom prípade aj s vašimi prístupovými heslami) odosielajú výrobcovi softvéru alebo vám priamo na obrazovke zobrazujú nevyžiadanú reklamu.

Firewall použiješ!
Ak je váš počítač zvyčajne pripojený na internet počas dlhšej doby (DSL, káblové pripojenie a pod.) je vystavený stále vyššiemu riziku napadnutia z internetu. Ako najpraktickejším riešením pre ochranu počítača sa teda ukázalo blokovanie všetkých nechcených dát prichádzajúcich z internetu špeciálnou "ohňovou stenou" - firewallom.

Vždy aktualizovaný budeš!
Tak ako treba autá opravovať a doplňovať im tekutiny - aktualizovať ich - je nutné aktualizovať aj váš softvér. Či už je to samotný operačný systém (Windows má pomerne dobre funkčný systém Windows Update), váš antivírový softvér (sťahovanie aktuálnych vírusových databáz), alebo váš antispyware softvér či antivírus

Najvyššie dostupné zabezpečenie pri všetkých príležitostiach používať budeš!
Internetové prehliadače a e-mailové programy poskytujú niekoľko možností zabezpečenia. Je dobré sa s týmito možnosťami oboznámiť a používať najvyššie možné zabezpečenie.

Nenecháš sa ľahko obalamutiť!
Premýšľajte čo robíte, majte oči otvorené - phishing, social engineering. Mnoho útočníkov a internetových podvodníkov zneužíva vo svoj prospech nepozornosť užívateľa. Už mnohokrát sa stalo, že ľudia zadali svoje číslo kreditnej karty a iné informácie nutné pre realizáciu platby na falošných webstránkach imitujúcich veľké internetové spoločnosti či firemné stránky .

Svoj e-mail ako oko v hlave chrániť budeš!
Ľudia vám bežne na počkanie neprezradia adresu svojho bydliska - je to osobná informácia a nemusí ju vedieť každý. Podobne by ste mali pristupovať aj k vašej e-mailovej adrese. Je jedno či ju používate na súkromné, alebo pracovné účely, dostávať denne desiatky reklamných e-mailov je otravné a zdržujúce
úplné znenie nájdete na stránke www.kry-sa.sk

inneska
16. okt 2009

máme od včera oblúbenú hračku 😀 jena zjedenie

https://www.youtube.com/watch?v=M53XcNBm7MU
mifinka
16. okt 2009

hoj babky 😀
ines, toto je kouzelné jak všechno ožírají že? mám taky doma papkáče všeho plyšového 😀
bože dnes byla noc, nevím co se stalo, normálně vojtíšek usne nejpozději v 10 a vydrží aspon do 4, včera na mě čumákoval do půl 12, pak byl vzhůru o půl 2, ve 4 a v7, krásné vyspání, tohle nikdy nedělal, snad mu to nezůstane. a to má zítra 3 měsíce, čekala jsem že už bude jen líp 😅

inneska
16. okt 2009

mifi...sme sa ti včera sťažovali, že nám detičky nechcú spať..aj erik zaspal pred pol 12, inak chodí o 20 😅

mifinka
16. okt 2009

Kurna tak že by to viselo ve vzduchu? jinak jako nevím.. křenil se na mě, strašně vykládal, smál se nahlas, ale jako zabrat ani houby.. A myslím že usnul i díky tomu že jak jsem ho dala do postýlky tak jsem ho nechala chvilku vyřvat .. ojoj jsem já to matka.. 😒

traktor
16. okt 2009

a sme sa boli vonku prejst, je nadherne teplucko, sveti slniecko....no konecne 🙂

ani3012
16. okt 2009

a my máme ešte zimu. Ako obliekaš malého ?

inneska
16. okt 2009

my ideme teraz von...len sem tam padne kvapka, ale to neva...už musíme, neboli sme od utorka vonku 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre