• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
a nic si s toho nerob ked nieco nechapes, niekedy ani ja sama nechapem co napisem, najme ked pouzijem ten taky nas domacky vyraz..... :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz si dam take fuuuuuuuuj ao vcera...uz som baaaaaars mudra.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rei kde sidopismi tam fuuuuj ako vcera...a este jedna len uz neviem zas ktora...ta pamet, ta pamet.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Traky mne sa zachadzali dvaja od plaču kubko aj maťko,nepomahalo ani fuknutie do tvare,kubko sa mi tak zachadzal čo dostaval skoro krče,aj teraz ked plače zmodrie v tvari,ale dycha,ked som povedala doktorke na kardiologii ,tak povedala,že to ,že je chory na srdiečko nema na to vplyv.
16. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nina, ano su take deti co takto placu, a nie je to choroba, proste len tak placu, ale vyrastu s toho / nastastie u nas je opacny problem?nie radost- neplaceme skoro vobec :slight_smile: /
16. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a risko ma co zo srdiecom?
16. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riško ma šelest,maťkovi gratulujeme k 4mesiačikom :dizzy_face:
16. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :grinning: :grinning: :grinning: ale včera som tá druhá ja nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes: tuším lucka32 :wink:
16. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska ako robiš tu smotanovu tortu???
16. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in beriem aj od teba...a este cakam na rei... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , a selest s toho vyrastie, mala ho i moja sesterka a teraz aj svagrinin syn, chodia raz za rok myslim na kontrolu...
16. okt 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kubko ma taky čo už sa mu môže len zhoršiť,
16. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..nechápem skrz čo si mi písala ten tvoj posledný príspevok :confused:

nina...do formy naukladáš piškoty, na to ovocie podla chuiti, ja dávam broskyne, jahody, mandarinky, na to kyslá smotana s vanilkovým cukrom, znova piškoty, ovocie, smotana..a takto vrstvíš po vrch formy...ja tie vrstvy robím hrubšie, tak mi výjdu 2(piškoty, ovocie, smotana)...ja robím z 2 balíkov piškot a 4 kyslé smotany...a piškoty ešte popolievam ovocnou šťavou :slight_smile: snád si pochopila :grinning:
16. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj tak nech len je vsetko ok, drzim prsty...malo toho mas tak este toto.... :frowning2:
16. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in ona asi myslela malku...aj ja som si to vsimla...
16. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jas to robim a je to supe....a ked chces o jednej smotany daj kakao a mas dvojfarebnu..../ a mozes dat len jeden druh ovocia.....
16. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja davam aj tak ze kazdemu do misky od kompotu...nech ma kazdy svoje/ este dobre ze mame tolko kompotiek :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som pomalá, ťukám jedným prstom..erik zase nespí :rolling_eyes: spal mi od 17 do 19, tak teraz buntoší :sweat_smile:
16. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vacsinou robim nie tortu, ale pohare :slight_smile:
ahojte
trak :grinning: :grinning:
sem tam aj ja robím do pohárov :slight_smile:
16. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, šak akurát 6 do sady :grinning:
16. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rius...ja kompotky mame take vecsie...ze mensi lavorik? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a mame 3 sety, pre istotu.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in 6 to by bolo len pod jeden zub...ja kupim 10 kyslych smotan a 2 velke tesco piskoty...nas je vela a mame to ako jednohubku :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam velkeeeeeeee pohare :wink: a aj akoze tiramisu robim tak
16. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nam by trebalo velke pohare....zeby zavaraninove?..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teda robievam do formy, len pre nás 2 :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...tie 4 litrové :grinning:

ale ja tiež mať4 deti..tak robím do velkého vandlíka :grinning:
16. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in vyskusaj...4 deti...uvidis...ako ti to pojde..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. okt 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj traky...........ano ja som tá druhá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn: ty ides mat styri deti? tak dufam, ze minimalne druhe je uz na ceste :wink:
16. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok