Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
16. okt 2009

Jennn...slonie nôžky 😀

jennna
16. okt 2009

traki...určite máš pravdu!!! musím to zorganizovať..už len preto, že od švagrovcov dostala krásne náušničky..a stále sa na to pýtajú... 😠

jennna
16. okt 2009

glo glo glo Glooooriáááá........................ 😀

inneska
16. okt 2009

idem uspávať....ja sa vrátim, dúfam, že tu ešte niekto bude 🙂

traktor
16. okt 2009

jennn aj tak tostalo za to , mas dianku, slniecko......a potom co bolo v prvom tehu v druhom nemusi bytvobec....ja som mala kazde tehu uplne ale uplne ine....ci bolesti, ci velkost bruska, chute, samotny porod...vsetko ine....

traktor
16. okt 2009

in nepametam...a tak este raz dakujeeeeeeem 😀 😀 😀 😀

lucia32
16. okt 2009

Glooooria...som si nevedela spomenúť 😝 😀 , pozbierané a posadené...howk, ja sa lúčiť!!!! 😀

traktor
16. okt 2009

lucia dobru 😉

jennna
16. okt 2009

traky.... to druhé by som si chcela užiť...no uvidíme... ale samozrejme, že za tie krásne detičky to stojí.... len keby to netrvalo tak dlho... ale vlastne nám to ubehlo ako rýchlo, že.... pred rokom splynula bunka k bunke... a teraz kuknem na ľavo od seba... a v postieľke spinká to najkrajšie na svete.... moje dieťatko!!! 🙂

jennna
16. okt 2009

lucia... dobrú nôcku...

aj ja sa s vami lúčim....dnes ma nejak zmohlo to "dojenie".... tak idem nabrať enerdžíííí... cmukám vás .. papa

inneska
16. okt 2009

no jasné....prišla som, tak už je všetko zalezené v posteliach..či?? 🙂

a dobrú nocku tým, čo už sú v ríši snov 🙂

traktor
16. okt 2009

ja som tu , len pisem na kazdu stranu, vsade ma pozyvaju , do kazdej temy...som tusim dnes akasipopularna...ci je daco vo vzduchu, ze si na mna kazdy spomenul...zajtra po mne ani pes nestekne...mozno ano ten nas.... 😀 😀 😀 😀

traktor
16. okt 2009

a lucim mi pisala, ze tu nemoze pisat , nepusti ju to tu, tak snad sa to da do zajtra do poriadku...dnes ju teda ospravednime ale zajtra sa uz musi hlasit..... 😀 😀

ani3012
16. okt 2009

jenn to ty si potom vyzerala ako panáček michelin 😀 😀
inn, ani ja neviem k čomu som ti to písala...a už viem,to bolo jennke ale keď som napísala inn,tak som mala pred sebou už len malého Erika a nie Dianku 😅 😅 Takže to patrilo Jennke tá odpoveď.

inneska
16. okt 2009

ani...sme si to s jennkou vydiskutovali 😉

traky....ja študujem tému farmville 😉 a skús sa tu zajtra neobjaviť a uvidíš, ako sa budeme po tebe zhánať 😀

traktor
16. okt 2009

a lucim pisala ze ani zajtra tu nebude , ide k mame tak nech si trosku oddychne a uzije si to... 😉 😵

traktor
16. okt 2009

in a co si vystudovala..... 😀 , povedz aj mne nech som mudrejsia...ja somna niektore veci prisla az teraz...furt sa ucim, nviem jazyk tak skusam, verim ze kazdy dostane darcek, ze to posielam spravne...a ze vsetko je tak ako ma byt....

ani3012
16. okt 2009

Patrik je tu pri mne,že mám ísť spať 😒
tak dobrú noc a ešte hodím jeden

Dora, čerstvá mladomanželka, stretla kamarátku Maru. Tá sa jej pýta:
- Tak ako tvoj nový manžel?
- Čo ti budem hovoriť. Je mladý, krásny, bohatý a navyše aj sexuálny divoch...
- Nevrav!
- Veru, každý deň sa so mnou chce aj desať razy pomilovať!
- Nevrav! A je dobrý v posteli?
- Neviem. Ešte som mu nedala.

traktor
16. okt 2009

ani dobry 😀 a dobru noc... 😉

inneska
16. okt 2009

ani 😀 😀 😀 a dobrú 😉

traky...no musí si aj babka užiť, tak si mama lucka oddýchne trošku 🙂 a pribudla nám nová stužka...vraj za hnojenie políčok u susedov, len zatial nikto nevie, ako sa hnojí 😝

alexarisko
16. okt 2009

Caute kocky, nemota sa tu moja polovicka? musim s nou dohodnut to nase plavocenie

ani3012
16. okt 2009
traktor
16. okt 2009

in tym stuzkam ja vobec nerozumiem...to ako este vies kolko ti chyba...porad glupej babe co sa dala v zrelom veku na farmarcenie...... 😀 😀 😀 😀

traktor
16. okt 2009

ani tak vitaj, aj tyalex ale polovicku tu nemas....

alexarisko
16. okt 2009

kua a de sa mota, do ju tu videl naposledy zeny?

inneska
16. okt 2009

alex...ja posledne ked bola taká zdeptaná...tuším predvčerom?? 😕 nie som si istá 😅

traky..pri každej stužke máš na konci napísané...(nejaké číslo) to go... to znamená ten počet musíš získať, aby si dosiahla stužku...napr. druhá stužka...to posledné číslo znamená, že kolkým susedom ešte musíš pomôcť na farme 🙂

traktor
16. okt 2009

ahaaaa, tak dikes za vysvetlenie, pani ucitelka 😵 ...a idem uz haji, uz mi hlava pada a nedovidim na monitor, tak dobru nocku papa cmuk 😵

inneska
16. okt 2009

dobrúúúú noooooc 🙂 🙂 🙂

inneska
16. okt 2009

traky...a ked čosi, tak kludne písni(aj do IP, ak sa hanbíš na plochu 😀 )a ja poradím 😉

mifinka
17. okt 2009

Dobré ráno 🙂
holky čím dál tím víc přemýšlím že seknu ke kojením.. Tří měsíční koliky? blbost.. malej je jak živé stříbro, včera jsem měla na oběd řízek a bramborovou kaši, tím pádem myslím nic nadýmajícího, a večer se trápil jak blázen.. Nemluvím o tom, že mi normálně fakt přespal skoro celou noc a ted maximálně 3 hodiny v noci, když se teda vůbec uráčí jít spát někdy kolem 9.. Nevím, jestli mi slábne mlíko nebo jako co.. Každopádně mě to nebaví. Včera jsem byla venku 2 hodiny a jela jsme domů s řevem od hladu. Já nevím jetsli je to normální, ale už mi nějak dochází síly...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre