• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
rei a po UM je to uz lepsie, ci placka stale?
17. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ked ho kojis vecer/ no teda cez noc/ tak aj vtedy ti place? a je normalne hore....
17. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čííím to je číííííííím to je ............. :confounded: :confounded: :confounded: to už mi hrabe z toho nevyspatia... :grinning: oči mám jak veverička p...u :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po dopiti UM zaspal do minuty....spi uz skoro 2 hod
cez noc zaspi po kojeni, za hodinu je zase hore a mnauci
17. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vyskusaj cez den UM a v noci ho osal kojenim ...uvidis...a ked tonepojde ...mozes sana to vy....t , ja som za kojenie ale nie za kazdu cenu...teraz je najkrajsie obdobie, mali by sme si drobcekou uzit, ...a nie bt nevyspate, vycerpane...som citala aj nazory anag...no , pomoze vela to je pravda....ale ked to nejde...a trva to uz dlho...uzivajte si :slight_smile:
17. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a si myslim ze aj keby to neslo,3 mesiace si mudala krasny zaklad, vydrzala si a odteraz uz to budelen o spokojnom babetku a spokojnej mamine...ved uz len trosinku a su tu prikrmy.... :wink:
17. okt 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si malú užívam aj napriek tomu že som nevyspatá..
a teraz cakam ktora kojo mamina sa do mna pusti za take super rady ..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ines uklidní se jedině u prsu, můžu na něj dělat opičky,mít ho na rukách otáčet si ho hore dole, ale furt řev, až jak má koztu v puse je klid.. No k té noci, v noci usne při kojení, ale tak za hodku a půl až dvě je zas vzhůru, to já fakt neznám, do dvou měsíců mi přespal 7 celých nocí!! Takže jsem ted z toho taková vyjevená.. Do toho MM stále v čechách, doma dva debilní psy, ještě 2 hloupočké štěnátka a já lítám mezi kojením a hadrem..
17. okt 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malka, a tebe mala place alebo len nechce spat?
17. okt 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chvala tomu na hore že len nechce spať....už by ma asi odviezli keby do toho aj revala
17. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uspávala som :slight_smile: a spíme...neviem dokedy :grinning:

traky...ja som tiež za to, že hlavne aby bola spokojnosť na oboch stranách...načo sa zbytočne trápiť a trápiť bábätko....ja by som tiež skúsila UM, keby som už nevedala kam z konopí...by som sa čo najdlhšie snažila kombinovať s MM...a čo chvíla začnú príkrmy, tak už bude zase lepšie :slight_smile: ja s tebou súhlasím :slight_smile: :wink:
17. okt 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mifi..ani dudlík nezaberá?? žeby si si ho chytila na ruky ako na kojo a dala mu dudlík...
17. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reiuš..ty si nedávala nutriton?? či len ten gastrotuss?? či je normal, že aj tak vygrckáva...ale menej ako bez neho :sweat_smile:
17. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ja niééééé...písala som ako sme to mali s kojo, teraz na UM je to o 50% lepšie, nie je to síce tvoj spachtošík Maťko, ale už je to moja zlatá Natalinka, ktorá sa aj usmeje, aj pomrnčí...ale je to iné, ja tiež nie som za kojenie za každú cenu...mať bábätko ako tvoj malý, tak ako vraví Rei kojím do 15 rokov...
17. okt 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mať problémy s kojením a mať problémové dieťa, sú 2 odlišné veci...
17. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ja budem hoc aj do prechodu ked bude chciet...aby som nemala mrchy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in dala si len jednu davku, este ti moze grckat...a malka ked je mala len nespavec...no mas akcne zive striebro...nezostava ine en sas tym zmierit...hlavne je ze papa, a neplace...ostatne je v nej...uzi si ju :grinning: :wink:
17. okt 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia a hlavne ze je spokojna, nemusi uz tolko spat uz nie e drobcek, zacina z nej by slecna....ja cakam len kedy sa moj z toho zobudi a pride na to ze uz je velky chlapcek... :grinning: .
17. okt 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ines, Vojtíšek i pře svůj věk nejni blbej.. :grinning: Dudlík jo, ale v případě že je klid a mír .. ale jakmile je hlad, nezabere ani dudlík, ani nic.. můžu s ním fakt dělat co chci, ale marné.. Ted už mi zas začíná poknandávat ve vajíčku, jsem ráda že jsem si stihla ještě vytřít, ale ještě na mě čeká umýt záchod, tak dítě dej mi prosím 5 minut :grinning:
17. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak...to ti verím...sme si odvykli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem daco robit...baby makaju a ja sa hrajkam napocitaci...sa hambim... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak 20 minút spánku musí stačiť :grinning: sme hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inn, davala asi 2 dni, efekt trochu, ale nic moc
traky..to neni hanba, to je dômyselné zadelenie práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja som myslela, že ten nutriton funguje tak , že hned zahustí to mliečko a nevygrcne ho...ale aspoň že nevygrckal všetko ako obvykle :slight_smile:
17. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei..no uvidím, čo u nás...

aj ja by som mala čosi robiť...mäsko na rezne už čaká, aj kúpelka pýta umyť..a dať prať pre zmenu naše oblečko...ale sa mi nechceeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.nosime.sk/kategoria558-detske_ciapky, este som nasla toto, niekto kedysi davno zhanal / zas neviem kto :grinning: / len ta cena sa mi zda velka...a uz tu fakt nie som....mozno.... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. okt 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky... tak to ja vás musím ťahať z druhej strany?? ale no toto...

malka - o tom nespánku by sme si my dve mohli pokecať... ale ver mi že aj keby ti Silvinka aj zaspala na celú noc aj tak sa nevyspíš.. naša sýkorka dnes v noci /síce po štrajku pri zaspávaní... zalolmila až pred 22:00/ spala do druhej a potom sa zobudila na papanie o 5 !! no a od 6 bola normálka čulá a bdelá - pripravená pod hrazdu... a aj tak som sa nevyspala.. jednoducho už mi tých pár hodín v noci asi stačí k životu..

ale ani ona moc nenarieka.. našťastie.. a hovorím si stále - hlavne že je zdravá... a vždy si pri tom spomeniem na zrníka našeho :frowning2: :frowning2: a poviem si aké mám šťastie, veď len nespíme...
17. okt 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy, krasne si to napisala, veru dnes je velke stastie ked mame krasne , zdrave deti...nech revu, nech nespia len nech su zdrave...a na zrnika aj ja casto myslim, verim a drzim im prsty ze uz su ako tak v poriadku....
17. okt 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy: ahoj ved ja som rada že len nespí..by som sa asi zbláznila keby aj plakávala a ešte keby bola aj chorá alebo neviem čo..no je to dobré ako to je a ten spánok sa časom vyladí..už aby to bolo :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok