• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
keď sme boli tehulky, zakladali sa tu kluby... založíme klub malka???

kto sa pridá do klubu nespáčov - zdravých a šťastných a nezabíjajúcich čas spinkaním???
17. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samy kliiido můžu už ted i já :grinning: náš krásný spánek je asi v čudu, tak už je asi dost chytrý, jak tu kdosi psal na utišenou :grinning:
17. okt 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zakladate klub? radsej nie ostaneme s josi same..... :grinning: :wink:
17. okt 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky - vy si založte svoj vlastný :slight_smile:)) ty budeš predseda a josi podpredseda.... a po mesiaci sa môžete striedať :grinning: :grinning: klub spáčov :slight_smile:))
17. okt 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samy neboj, počkej tak za měsíc, my budem mít hodné miminka co spinkají v noci a Josi a Traky se to otočí :slight_smile: i když přiznám se že kdyby mi malý tak spal tak mám strach že mu něco je :sweat_smile:
17. okt 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mifi on pri spani chrape, nepotrebujem ani monitor...pocujem ho... :grinning: :grinning: , boli sme aj na krvi ci je vsetko ok, tak je ...no je to lenivec proste.... :slight_smile:
17. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja budem no. 1 bezkonkurencne v klube nespacov, som si ista, ze mojho Davida nik neprekona.....

si predstavte, ze som tu nebola snad 2 dni tusim :wink:
17. okt 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky děvčata zdravím z chalupy :dizzy_face:
3lohnula jsem manžovi noťas a tak si chvíly budu koňovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Traky Tak já beru náš klub spáčů :grinning: :grinning: :grinning: a jěště vememe Riusko tam se také krásně spinká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mifi monitor samozřejmě máme a malá je uplně ok jen je prostě pohodový spachtoš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jedno ubrečené a ukňourané dítko jsem už vychovala :grinning: :grinning: :grinning: Karamelku mám za odměnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šlohnula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zase překlep :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já nevím, já jsem monitor nechtěla.. Prvně jsem si přečetla o falešných poplaších, a to by mě asi kleplo kdyby to začlo řvát.. A pak mě na něj MM přemouval.. I jsem skoro povolila, ale byly v porodnici, já ho nezapínala ale kočka vedle mě jo.. No a když mě nezbudilo její dítko, tak monitor který zapomněla vypnout :grinning: takže jsme ho rezolutně zamítla.
17. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laskaaaaaa, si este tu????
17. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mifi my ho máme a já jsem žádný planý poplach neměla a můžu říct že jsem spokojená, jednjavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')u podložku doma a jednu na chalupě a jen krabičku převážíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Alex vítej Láska zu asi není :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky miuska, kua stale ju nevim zachytit, trdlo moje a zachvilu uz pojdeme plavat
17. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi kde že to vlastně máte tu chalupu? já byla fčil ze psama a teda je tu kosaaaaa jak blááázen. až mám prstíky omrzlé :grinning:
Alex vítej, tobě patří ode mě velká poklona, tobě malá dělá od narození to co mě Vojtíšek poslední 3 dny, a teda už bych byla asi dávno v nějakém uzavřeném pavilonku :grinning:
17. okt 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alexičko no já ji tu poslední dobou vidím pomálu jen se vždy mihne jak stín :grinning:
Mifi jenom v horním těrlicku ale je to na samotě je tam príma :grinning: :grinning: a vemku je fakt kosa :unamused:
17. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tuž, tak to se vydáváte na dalekou cestu :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu
17. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mifi my se tam chceme jednou přestěhovat, je to zděná chalupa a my ji dali dohromady, takže vypadneme z města :grinning: :grinning: a je to sice blízko ale je tam klid od všeho :grinning:
17. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo zuz a alex v čudu :grinning: to jo josi, my chcem stavět, ale za 3 roky co jsme se rozhodli jsme se ještě nedohodli kde koupíme pozemek... :angry: ve stavbě není problém, MM má stavební firmu :grinning: on chce taky těrlicko a bludovice a tam ty prdelkovice, já prostě chci do Petřvaldu.. Hihi, asi se jen tak neshodem.. ještě šenov je ucházející, ale musel by se najít šikovný pozemek kde nerostě satelit a není to hned u cesty..
17. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hura puska, tak ako? ja som cera zaplatila, tak snad secko ok, uz sa tesim a sa musim pochvalit mala posledne 4 noci spala asi hodku vseho vsudy :slight_smile: a cez den tiez nic, heh a nepomaha ani prso
17. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aleeex :grinning: velká gratulace. Babo řekni mi jak to zvládáš? ? ty i přikrmuješ UM ?
17. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua ked mna to uz nebavi klepat jednou rukou :grinning: preto som tu pomenej :sunglasses:
jaa som to este nezaplatila, ale pozor! od stredysa to chystan uhradit kazdy den :wink:
a ani nevies ako sa tesim!!
17. okt 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboha preco hodinu???
17. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mifi no jo nejlepší je polosamota, a je klídek :grinning: Malému jěště jednou vše nej ke čtvrt ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj chlap povedal, ze těrlicko a bludovice celkom fajn :wink: ale my sa tiez nikdy nedohodneme kde budeme :grinning:
17. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trdielko, a kedy si poslala tu prihlasku? bo odvtedy do troch dni to treba, cmuk

A zeny co sa tyka mojej malej, musia to byt zuby a musi ju to strasne bolet, celu noc fungujeme tak ze zaspi tak na 5, 10 minut a zase krik akokeby ju to na chvilku prestalo bolet a v tej sekunde je mrtva ale hned sa zase zobudi, prso mi s nervami odtlaca a mam pocit ze keby mohla strci si popri rukach aj nohu do huby.

A MIFI prikrmujem inak by to neslo, tak dve flasky denne jej priblizne dam.
17. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? hihi, no comment, to som cela ja :sunglasses: ked mi dnes o 11 dieta zaspi slubujem, ze poslem prihlasku a rovno aj zaplatim :dizzy_face:
17. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz len cakam kedy skolabujem, rozmyslam ako dlho ludske telo vydrzi bez spanku
17. okt 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuz a ty máš chlapisko tu odsud? Tak se nastěhujte sem, alex sem bude za tebou jezdit a tak se všici uvidíme :grinning:
Josi děkujeeeem, zatím jsme neslavili, akorát sem dneska měla jedovatý a depkovací den, zítra napravím, čestný pinoýr :grinning:
Alex já taky koukala jestli se mu zuby netlačí, ale prd.. Mi teda přijde že jeden tam vyhazuje špičku, ale podle omaku nic...
A ano, nečekaně... spí půl hodiny a už na mě řve z ložnice... :angry:
17. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby zuz to my se schodli hned místo bylo kouzelné ale chalupa polorozpadlá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už je krásná a je nám tam fajn :grinning: :grinning: :grinning:
Baby kdyby někdo měl chuť na gulášek dneska jsem dělala a byl mňam :wink:
GULÁŠEK S HOUBAMI:

Ingredience:
500 g hovězí kližky, 300 g cibule, 2 stroužky česneku, 2 lžíce hladké mouky,
1/2 l vývaru (stačí z kostky bujónu), sůl, mletý pepř, mletá paprika,
200 g mražených nebo nakládaných hub, 2 lžíce sterilované červené papriky (proužky)
3 lžíce kečupu (rajčatového protlaku), pár kapek worcesteru, 3 lžíce oleje (sádla)
Postup
Nejdříve oloupeme cibuli a na oleji nebo sádle ji osmahneme dozlatova. Přidáme na větší kostky nakrájené hovězí maso (kližka je nejlepší, ale lze použít i jiné) a také osmahneme
po všech stranách. Osolíme, opepříme, posypeme paprikou, zamícháme, přidáme mouku
a za stálého míchání necháme trochu opražit. Potom postupně zaléváme vývarem, mícháme, přidáme kečup, worcester a prolisovaný česnek.
Dusíme zvolna pod pokličkou až je maso měkké. Občas mícháme a v případě potřeby přiléváme vývar. Teprve ke konci přidáme houby a sterilovanou červenou papriku.
Společně necháme podusit už jen pár minut. Podáváme s rýží, knedlíky všeho druhu,
ale i s bramboráčky. Doplníme zeleninovým salátem dle chuti a možností.
17. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok