Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
17. okt 2009

keď sme boli tehulky, zakladali sa tu kluby... založíme klub malka???

kto sa pridá do klubu nespáčov - zdravých a šťastných a nezabíjajúcich čas spinkaním???

mifinka
17. okt 2009

Samy kliiido můžu už ted i já 😀 náš krásný spánek je asi v čudu, tak už je asi dost chytrý, jak tu kdosi psal na utišenou 😀

traktor
17. okt 2009

ahojte, zakladate klub? radsej nie ostaneme s josi same..... 😀 😉

samayka
17. okt 2009

traky - vy si založte svoj vlastný 🙂)) ty budeš predseda a josi podpredseda.... a po mesiaci sa môžete striedať 😀 😀 klub spáčov 🙂))

mifinka
17. okt 2009

Samy neboj, počkej tak za měsíc, my budem mít hodné miminka co spinkají v noci a Josi a Traky se to otočí 🙂 i když přiznám se že kdyby mi malý tak spal tak mám strach že mu něco je 😅

traktor
17. okt 2009

mifi on pri spani chrape, nepotrebujem ani monitor...pocujem ho... 😀 😀 , boli sme aj na krvi ci je vsetko ok, tak je ...no je to lenivec proste.... 🙂

babyzuzana
17. okt 2009

ahojte, ja budem no. 1 bezkonkurencne v klube nespacov, som si ista, ze mojho Davida nik neprekona.....

si predstavte, ze som tu nebola snad 2 dni tusim 😉

josifek
17. okt 2009

Ahojky děvčata zdravím z chalupy 😵
3lohnula jsem manžovi noťas a tak si chvíly budu koňovat 😀 😀 😀 😀
Traky Tak já beru náš klub spáčů 😀 😀 😀 a jěště vememe Riusko tam se také krásně spinká 😀 😀 😀 😀
Mifi monitor samozřejmě máme a malá je uplně ok jen je prostě pohodový spachtoš 🙂 🙂 🙂 🙂 Jedno ubrečené a ukňourané dítko jsem už vychovala 😀 😀 😀 Karamelku mám za odměnu 😀 😀 😀 😀

josifek
17. okt 2009

Šlohnula 😀 😀 😀 😀 zase překlep 😀 😀 😀 😀

mifinka
17. okt 2009

No já nevím, já jsem monitor nechtěla.. Prvně jsem si přečetla o falešných poplaších, a to by mě asi kleplo kdyby to začlo řvát.. A pak mě na něj MM přemouval.. I jsem skoro povolila, ale byly v porodnici, já ho nezapínala ale kočka vedle mě jo.. No a když mě nezbudilo její dítko, tak monitor který zapomněla vypnout 😀 takže jsme ho rezolutně zamítla.

alexarisko
17. okt 2009

Laskaaaaaa, si este tu????

josifek
17. okt 2009

Mifi my ho máme a já jsem žádný planý poplach neměla a můžu říct že jsem spokojená, jednjavascript:addEmoticon('😀','vBody')u podložku doma a jednu na chalupě a jen krabičku převážíme 🙂 🙂 🙂
Alex vítej Láska zu asi není 😀 😀

alexarisko
17. okt 2009

ahojky miuska, kua stale ju nevim zachytit, trdlo moje a zachvilu uz pojdeme plavat

mifinka
17. okt 2009

josi kde že to vlastně máte tu chalupu? já byla fčil ze psama a teda je tu kosaaaaa jak blááázen. až mám prstíky omrzlé 😀
Alex vítej, tobě patří ode mě velká poklona, tobě malá dělá od narození to co mě Vojtíšek poslední 3 dny, a teda už bych byla asi dávno v nějakém uzavřeném pavilonku 😀

josifek
17. okt 2009

Alexičko no já ji tu poslední dobou vidím pomálu jen se vždy mihne jak stín 😀
Mifi jenom v horním těrlicku ale je to na samotě je tam príma 😀 😀 a vemku je fakt kosa 😒

mifinka
17. okt 2009

no tuž, tak to se vydáváte na dalekou cestu 😀 😀

babyzuzana
17. okt 2009

uz som tu

josifek
17. okt 2009

Mifi my se tam chceme jednou přestěhovat, je to zděná chalupa a my ji dali dohromady, takže vypadneme z města 😀 😀 a je to sice blízko ale je tam klid od všeho 😀

mifinka
17. okt 2009

Jo zuz a alex v čudu 😀 to jo josi, my chcem stavět, ale za 3 roky co jsme se rozhodli jsme se ještě nedohodli kde koupíme pozemek... 😠 ve stavbě není problém, MM má stavební firmu 😀 on chce taky těrlicko a bludovice a tam ty prdelkovice, já prostě chci do Petřvaldu.. Hihi, asi se jen tak neshodem.. ještě šenov je ucházející, ale musel by se najít šikovný pozemek kde nerostě satelit a není to hned u cesty..

alexarisko
17. okt 2009

no hura puska, tak ako? ja som cera zaplatila, tak snad secko ok, uz sa tesim a sa musim pochvalit mala posledne 4 noci spala asi hodku vseho vsudy 🙂 a cez den tiez nic, heh a nepomaha ani prso

mifinka
17. okt 2009

aleeex 😀 velká gratulace. Babo řekni mi jak to zvládáš? ? ty i přikrmuješ UM ?

babyzuzana
17. okt 2009

kua ked mna to uz nebavi klepat jednou rukou 😀 preto som tu pomenej 😎
jaa som to este nezaplatila, ale pozor! od stredysa to chystan uhradit kazdy den 😉
a ani nevies ako sa tesim!!

babyzuzana
17. okt 2009

preboha preco hodinu???

josifek
17. okt 2009

Mifi no jo nejlepší je polosamota, a je klídek 😀 Malému jěště jednou vše nej ke čtvrt ročku 😵 😵 😵 😵 😵

babyzuzana
17. okt 2009

moj chlap povedal, ze těrlicko a bludovice celkom fajn 😉 ale my sa tiez nikdy nedohodneme kde budeme 😀

alexarisko
17. okt 2009

trdielko, a kedy si poslala tu prihlasku? bo odvtedy do troch dni to treba, cmuk

A zeny co sa tyka mojej malej, musia to byt zuby a musi ju to strasne bolet, celu noc fungujeme tak ze zaspi tak na 5, 10 minut a zase krik akokeby ju to na chvilku prestalo bolet a v tej sekunde je mrtva ale hned sa zase zobudi, prso mi s nervami odtlaca a mam pocit ze keby mohla strci si popri rukach aj nohu do huby.

A MIFI prikrmujem inak by to neslo, tak dve flasky denne jej priblizne dam.

babyzuzana
17. okt 2009

hej? hihi, no comment, to som cela ja 😎 ked mi dnes o 11 dieta zaspi slubujem, ze poslem prihlasku a rovno aj zaplatim 😵

alexarisko
17. okt 2009

ja uz len cakam kedy skolabujem, rozmyslam ako dlho ludske telo vydrzi bez spanku

mifinka
17. okt 2009

Zuz a ty máš chlapisko tu odsud? Tak se nastěhujte sem, alex sem bude za tebou jezdit a tak se všici uvidíme 😀
Josi děkujeeeem, zatím jsme neslavili, akorát sem dneska měla jedovatý a depkovací den, zítra napravím, čestný pinoýr 😀
Alex já taky koukala jestli se mu zuby netlačí, ale prd.. Mi teda přijde že jeden tam vyhazuje špičku, ale podle omaku nic...
A ano, nečekaně... spí půl hodiny a už na mě řve z ložnice... 😠

josifek
17. okt 2009

Baby zuz to my se schodli hned místo bylo kouzelné ale chalupa polorozpadlá 😀 😀 😀 😀 😀 už je krásná a je nám tam fajn 😀 😀 😀
Baby kdyby někdo měl chuť na gulášek dneska jsem dělala a byl mňam 😉
GULÁŠEK S HOUBAMI:

Ingredience:
500 g hovězí kližky, 300 g cibule, 2 stroužky česneku, 2 lžíce hladké mouky,
1/2 l vývaru (stačí z kostky bujónu), sůl, mletý pepř, mletá paprika,
200 g mražených nebo nakládaných hub, 2 lžíce sterilované červené papriky (proužky)
3 lžíce kečupu (rajčatového protlaku), pár kapek worcesteru, 3 lžíce oleje (sádla)
Postup
Nejdříve oloupeme cibuli a na oleji nebo sádle ji osmahneme dozlatova. Přidáme na větší kostky nakrájené hovězí maso (kližka je nejlepší, ale lze použít i jiné) a také osmahneme
po všech stranách. Osolíme, opepříme, posypeme paprikou, zamícháme, přidáme mouku
a za stálého míchání necháme trochu opražit. Potom postupně zaléváme vývarem, mícháme, přidáme kečup, worcester a prolisovaný česnek.
Dusíme zvolna pod pokličkou až je maso měkké. Občas mícháme a v případě potřeby přiléváme vývar. Teprve ke konci přidáme houby a sterilovanou červenou papriku.
Společně necháme podusit už jen pár minut. Podáváme s rýží, knedlíky všeho druhu,
ale i s bramboráčky. Doplníme zeleninovým salátem dle chuti a možností.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre