Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
17. okt 2009

Mifiiiiiiiiiiiiiii nelanar mi polovicku do kelu, s kym budem chodit kocikovat a mocit sa do bazenku ??? 🙂 my uz mame aj svadobnu fotku, to je silne puto, vid moj album 😀

monr
17. okt 2009

alex, neskúsila si jeden celý deň UM? či by to nepomohlo

josifek
17. okt 2009

ALEX nedej se ale u nás je krásně viď Mifi 😀

alexarisko
17. okt 2009

monrik nevim ci to chcem risknut, uz teraz mam dost strach ze sa mi robi nejake slabsie mlieko, neviem ze ked si ho cely den budem odsavat, ci sa nieco nepokafre a neprestanem capovat

alexarisko
17. okt 2009

Mius, ja vam verim,isla by som aj ja keby som mohla niekam na samotu

monr
17. okt 2009

myslím, že jeden deň by to nevadilo, normálne odstriekaš a odložíš, a uvidíš ako s um.

alexarisko
17. okt 2009

hm, no mozno skusim, uvidime co da neska v noci, v pondelok ideme na poradnu poriesim s nou tie zuby nejako

babyzuzana
17. okt 2009

jojo, je ostravak, alex ma tiez "cechura" takze zeby? 😀

monr
17. okt 2009

je to na tebe, prípadne porieš s dokinou. 😉

alexarisko
17. okt 2009

hehe ale ten moj sa asi uz nestem vratit s5, teda aspon ne tam odkial dosel 😀 ale tak dohodnime sa secky niekde a zalozme si niekde na samote vlastnu koloniu

josifek
17. okt 2009

Alex já mladého kojila 4 měsíce a pořád řval a pak jsem se naštvala a dala přes den UM a na noc kojila a měla jsem celou noc klid budil se jen jednou a byl spokojený s plným bříškem.Nejdřív jsem myslela že jsem špatná že nekojím plně a pak jsem viděla šťastné dítko a bylo mi vše jedno a vidíš Zdravý,chytrý a šťastný to puboš z něj 😀 😀 😀 😀

babyzuzana
17. okt 2009

hehehehe "neverbluehorse" 😀 😀 😀

josifek
17. okt 2009

Alex u nás místa na stavění dost a byli bychom na samotě všechny 😀 😀 😀 😀 A odkud je tvůj????

alexarisko
17. okt 2009

MIjka sak ja by som stela aby bola stastna ale toto su podla mna vsetko zuby a ak mam pravdu tak jej nepomoze ani to UM cely den

alexarisko
17. okt 2009

Mius moj je moravak ze Bzence taka dzedzina spada to pod Kyjov ale pekne tam je, len konec sveta nist a zase nist sa tam neda robit len pastovat chlast

jennna
17. okt 2009

ahojky....mne strášne hapruje net....

ako sa máte??? čo nové??? my sme aj dnes papkali každú hod a pol, dve.... len poobede keď zaspinkala tak na dve a pol hodinky....

mifinka
17. okt 2009

Já si myslím.. že je u nás krásně 😀 ake nuda jak praseeeee 😠 božeee, už zas ryčí, mě klepne pepka, fakt že jo, jak chrápou štěnata tak řve prdítko z postele.. no já se zítra vydám do kaufu do lékarny a koupím tu jednu dávku nutráče a jak bude klid tak to srum a jdu částěčně na UM.. dneska jsem byla už tak vydeptaná že jsem u kojení řvala jak želva.
Idu za křiklounem..

josifek
17. okt 2009

uvidíš Alex a že by tak brzo zubky.Ale snad zabere a budete děvčátka v klidu.Kdyby to šlo tak bych nějakou hoďku Karamelce šlohla a poslala dneska zase potáhla na vzduchu v kočárku na zahradě od 12.30hod až do 17.50 hod a o pul osmé už zase chrní.Kdyby to šlo pošlu vám holky nějakou hoďku 🙂

josifek
17. okt 2009

Alex joj moravák 😀 😀 😀 no tam hold nic jiného není jak vínečko 😀 😀 😀 😀 .Děduško z mamčiné strany byl od pálavy 😀 😀 😀 také vinař, ale my jsme severní moravaci 😀 😀 😀 na jihu turisty tahaj do sklípku a na severu do dolů 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alexarisko
17. okt 2009

Mius tiiiisko ti zavidime ze Zuzik aj Mifik, ja sa nevyjadrujem, kupila som jej nejaky speci gelik na tie zuby a ked jej to mazem tak ja ich tam podla mna citim, trosku sa mi zda ze aj vidim, ale to sa mi moze secko len zdat ale potom ake ine vysvetlenie toho ze niekedy je uplne v pohodicke a vecer zrazu ako keby uhodilo zacne mat taketo nervy ze ju neutisi nic a strka tie paste a slinta jak doga

josifek
17. okt 2009

Alex no uvidíš jak bude reagovat na UM možná bych přes den kojila a naopak na večer dala UM možná víc zasití.Však vyzkoušej a uvidíš a pokud jsou to zoubky tak nejlepší na to je chladivé kousatko. Musíš prostě zkoušet 😉

babyzuzana
17. okt 2009

alex co kecas? pozri ake aktivity maju ve Bzenci:

😀
😀

Bzenecké Svatomartinské slavnosti 14.11.2009
Výstava autogramů 1.10. - 13. 11. 2009
Bzenecká pouť 13. - 15.8.2010
Bzenecké vinobraní 17. - 18.9.2010

HA! a na rok dopredu 😀 😀

mifinka
17. okt 2009

Tak u nás je to jistě z hladu.. Normálně mu ted knouralo v břichu, necelou hodinu od posledníhp jídla.. To fakt není normální.. Mi říkejte že mi tak ze dne na den jde mlíko do ř..i ............. Alex já ani nezávidím, kdyby mi malej furt tak spal tak s ním ani nepokecám 😀 i když, s plnou pusou se blbě mluví a je fakt že ted jak furt prsuje moc nepokecáme, snad jen ve vaně a po ní než začne opět řev ..

mifinka
17. okt 2009

no jistě zuzyyy, jedna chlastačka za druhou, k tomu určitě nějaká ta zábava a plesík, tam musí být živo 😀 možná tam i penny market najdeš 😀 😀

alexarisko
17. okt 2009

Mius ani kusatko neste niiiiiic, 🙂 nevadi nejak bolo nejak bude

Laska moja ty sa velmo nudis ked si nasla tieto blbosti co? 😀 xixi, ocuj beres si na plavanie cele plavky alebo dvojdielne?

josifek
17. okt 2009

Mifi ale my si pokecáme jen u toho zas po hodince usne 😀 😀 😀 😀 paseme koníčky i se snažíme se přetáček z koníčku na záda nám to jde a naopak jen na bok,takže napůl.Hold je jaká je a mě nevadí hlavně že je spokojená a klidná.i kdyby semnou moc nenakecala 😀

babyzuzana
17. okt 2009

ja idem bez nech je vzruuuso 😀 😀 😀

alexarisko
17. okt 2009

Sak ti tam musia byt stale na mol, to co musi byt za zivot byt den co den v liehu

josifek
17. okt 2009

Alex vyzkoušej jídlo a uvidíš 😉 My máme plavčo zase 26.10. 😉 😵 😵 😵 😵 jěště vaničky a pak už bazenek 😵 😵 😵 😵

alexarisko
17. okt 2009

Oki tak aj ja 😀 nech v tom nejsi sama 😀 a niekto by nam mohol z toho spravit video 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre