Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

wydata
21. aug 2009

no ja teraz fakt neviem rei... bo na pribalovom letaku je ze sa nesmie do 2 rokov a ze sa nesmie kombinovat s mlieko a mliecnymi vyrobkami☹ ...
no ta moja malinka dnes dlhsie ako pol hodku nespala okrem teda tej vychAdzky...
pukne si kustek kakusa a potom nist...

reilyy
21. aug 2009

nase koliky sa mierne zlepsili ked som zacala cvicit nozkami pred kazdym prebalenim a nakojenim, potom som zacala davat pred kazdym kojenim 15 kvapiek sab simplexu, po kojeni odgrgnut a ked mu travilo a krical tak dudlat dudlik, davala som mu pokym ho nevcucol, tiez vypluval jak krical.a po brusku masirovat rukou

jajona
21. aug 2009

Davam sem-tam infacol, ci ako sa to vola.
To som nevedela, ze vtedy boli brusko. A ja som zase pocula, ze cuckanie ukludnuje. Ano nozkami cvicime. Som ho kojila a teraz trochu zadriemal. Ale ked ho budem prekladat, urcite sa zobudi. Jaj

reilyy
21. aug 2009

http://www.lekarna.cz/hylak-forte-1x100ml-roztok/
tu mas pribalovy letak... zapit cajom moze...len asi bude revat bo mu nebude chutit.

reilyy
21. aug 2009

cuckanie ukludnuje ale on jak papa tak hlta este viac vzduuchu a vraj to este zhorsuje...hodim ti link o tom, celkom zaujimave citanie, mozno uz mas...a infacol davaj pri kazdom kojeni

reilyy
21. aug 2009

http://www.koliska.sk/Vychova\nespokojne.htm#_T...

uz to tu dvala brin, celkom dobre sa to cita aj na neskor

reilyy
21. aug 2009

a tie kvapky sa neboj davat pri kazdom jedeni, to nieje liecivo, to len odpenuje a babatko tak lepsie prdka a neboli ho brusko

reilyy
21. aug 2009

inac jaji, ja mam tiez ten problem ze na rukach mi zaspi jak drevo ale pri prekladani sa zobudi a uz zase mrnci... necham ho vyrevat, potom pohojdam a ked zaspi tak sa uz nezobudi pri prekladani, bo uz je taky vycerpany z plakania ze mu je to jedno....a ty sa hlavne nad tym nestresuj, place place, nechaj ho chvilu

nina41
21. aug 2009

ahojte

reii,maly mi dava chlavičku na jednu stranu 😒

jajona
21. aug 2009

Diky, dufam, ze budem mat cas si to precitat.
Zajtra mame krstiny a ja som ako vyzmykana spongia. Kaslem na vsetko, uz len lezim. No este okupkat maleho.
Infacol pri kazdom jedeni. Neskodi to?

reilyy
21. aug 2009

cau nina, aj moj ma take hefty ze furt na jednej strane...musis mu ju otocit na druhu a podopriet nejakou dekou nech nemoze otocit nazad.alebo ho daj na brucho a hlavu na tu stranu na ktoru nechce otocit, moj este nepasie konicky takze ju neotoci len tak 😀 😝

reilyy
21. aug 2009

neskodi, pred kazdym jedenim mu to daj, ja tiez davam a myslim ze aj preto sa to u nas lepsi

nina41
21. aug 2009

rei ked je na brušku tak snov toči na všetky strany ,vyskušam tu deku 🙂

reilyy
21. aug 2009

🙂 moj ma plno starosti a teda tazku hlavu, ten ju neotoci len tak 😀

majkas
21. aug 2009

ahojte,

tak ja poslusne hlasim navstevu restiky pod dubom na stretavku, vcera neuspesne lebo som tam bola v ramci rannej prechadzky o 10 a otvaraju az o 11. no a dnes poobede som tak akurat omrkla z vonku terasu, popytala sa na niekoho kompetentneho a boli tam len casnici ☹ ze si treba zavolat a dali mi vizitku 😒

vyzera to tam akoze celkom slusne ale skor to vidim bud na vnutro alebo potom na vonkajsiu terasu v pivarni lebo restika ma taku vyvysenu a bez priestoru na kociky. no a vnutri by nam museli upravit stoly lebo by sme sa tam na jednu kopu asi tiez nezmestili. inac asi velmi nemysleli na bezbarierovy pristup lebo do vnutra sa da ist len po schodoch... ale sak to by sme jedna druhej pomohli s kocikom

tu je link na foto co maju na stranke a aj kontakty tie iste co na vizitke.
http://www.obedovat.sk/bratislava/Fotografie_62...

Lucim organizatorka zavolas a podohadujes?

wydata
21. aug 2009

rei nehadam sa ale fakt ti vravim na letaku je presne :
Kontraindikacie:
Liek Hylak forte sa nemá podávať ďeťom vo veku do dvoch rokov.

a nikde na internete som nenašla obmedzenie iba je písané že dojčatám a ďeťom sa dáva 1 ml, čé je cca 20 kvapiek prvé 3 dni a potom len polovicu...
😒
som s toho znicena bo jej chcem pomoct ale zasa nie ublizit a je to tu cierne na bielom... ☹
😔

jajona
21. aug 2009

Tak sa odmlcim na oddych

reilyy
21. aug 2009

uz ked si vezmes co je dojca tak je jasne ze si letak protireci 😉
a neublizis jej, hylak obsahuje len lyzaty bakterii crevnych, to nieje chemia

majkas
21. aug 2009

ahojte rei, wydata

papa jaji

rei tak to je super ze vam tie koliky ustupuju, my sme mali posledne tri dni take ze revala jak tur ale vcera uz nie, dufam ze ani dneska nebude

wydata kde byvas v BA ak sa mozem opytat? inac myslim ze ty si pisala o nausnickach tu v BA, len to teraz neviem najst ci si pisala ze nevies kde v BA alebo si pisala nejaky kontakt

wydata
21. aug 2009

a mam jej dat teda celych 20 kvapiek?
😖
som zvedava ako sa bude tvarit ze je to nechut 😎 ...

reilyy
21. aug 2009

cau maji 🙂 no mne sa zda ze to ustupuje, davam tie kvapky uz furt, aj cvicim, co som predtym nerobila a maly prdka, sice ho chytaju hysaky ale dudlikom mu zapcham usta a drncam ho na rukach a ukludni sa po case

reilyy
21. aug 2009

daj jej 10 kvapiek, tak ci tak hned efekt neuvidis, ale nekoj ju ked jej das kvapky, nech to zapije cajikom....uz si to ochutnala?? 🙂

reilyy
21. aug 2009

a radsej by som to asi naliala do caju, nech sa ti nezgrcne z toho 😅 je to kysle jak hrom

reilyy
21. aug 2009

a zajtra jej kup espumisan, sab simplex, alebo infacol, vsetky obsahuju to iste, je to dobre sladke a pomaha na brusko...hylak si nechaj, ked ta bude prehanat, vyborne zabera na hnacky

majkas
21. aug 2009

rei sak je to jedno akym sposobom, hlavne ze to pomaha
my sme sa okrem espumisanu od tej nedela jak zacaal revat vratili k Pupiku, poctivo natieram pri kazdom prebalovani a vyzera ze to pomaha. najprv sa jej to velmi nepacilo lebo to ma taku mentolou vonu a asi to aj trosku chladi na brusku ale poprdkava si stale

inac sa musime pochvalit dneska som jej zapla kolotoc nad postielkou a tak cumela na nho, jak sa to tosi tak ona poslucne hlavickou z jednej strany na druhu 🙂
ale past baranky sa jej tiez velmi nechce aj ked pri kupani hlavku drzi riadne kedze sa kupeme bruskom dolu 😀

majkas
21. aug 2009

hej a bez cumlika si neviem zivot uz ani predstavit 😀

reilyy
21. aug 2009

kupes ju bruskom dolu??? 😅
hej, pupik najprv chladi a po zabaleni hreje, asi preto je ucinny, tiez obcas pomastim 🙂

reilyy
21. aug 2009

😀 dudlik je aj u nas uz clen rodiny 😉 skoda ze som na to neprisla uz skor 😝

reilyy
21. aug 2009

zacala 18.hodina.....cas na nase koliky 😅 maly sa prebudza 😕

majkas
21. aug 2009

rei ja uz v porodnici som dudlikovala, teda nie ja ale Tamarka, to ho mala cez pol hlavy 😀

hej ked ju dam na chrabtik lahnut na podlozku vo vanicke tak reve jak diva a ked ju otocim akoze na brusko, chbartikom ku mne tak je ticho, kuka a kuka a je spokojna... je to sica pre mna horsie, ked ju umyvam tak ze vlastne nevidim co umyvam ale co uz nesuraobis pre svojho chrobacika 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre