Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
18. okt 2009

simiiiiiiiiiiiiiii no teda, mate to tam ako na polarnom kruhu? dufam ze si nafotila aj tohtorocnych snehuliakov. a super, ze si sa ozvala.

reilyy
18. okt 2009

😀 😀 😀 romantikaaaaaaaaa

simonito
18. okt 2009

Lucim..jasně nafotila,pak ukážu 😉
Rei...čau 🙂

..co nového?????Všichni se máte?Mimča poslouchají???

reilyy
18. okt 2009

posluchaju 😝

lucim
18. okt 2009

deti posluchaju superstar 🙂))

babyzuzana
18. okt 2009

hojte hojte!

simi ty si odkial?

luci a ja som si myslela, ze si sa stratila, alebo sa presunula na facebook a ty takto vyletujes?

lucim
18. okt 2009

zuz to po tvojom vzore, ty chodis hore dole autickom, tak vramci prevencie, aby mi doma neharasilo, som vymyslela ze urobime celej rodine prepadovky. 🙂

josifek
18. okt 2009

čuste co jste přišly na pokecík 😀 😀 😀 😀 😀
se máš Simi stavět sněhuláky huhuláky bych také brala 😀 ale ten proud nééééé
Já jsem dopekla štrůdly oříškové máme ořechů habaděj už aby si to přišly rozebrat 😀 😀 😀 😀

vinka
18. okt 2009

Ahojte baby.No asi si ma už nepamätáte po takej dobe čo som tu nebola.Ale vy máte kozmické tempo v písaní. 😀 😀 Tak ako sa tu máte?No už ste všetci podrástli však.Aj mi rastieme. 😉

josifek
18. okt 2009

Nazdáááár Vinka ale pamatujeme pamatujeme Viďte děvčata 😀 😀 😀

jennna
18. okt 2009

ahojky dievčatá...

simi... no mňa by asi kleplo bez elektriky....a my máme dosť závislé aj kúrenie od toho.... klobúk dole....

adka12
autor
18. okt 2009

Ahoj Jennka, vy kúrite elektrikou?

lucim
18. okt 2009

jennn ty brrrdo, ved to aj my ... to ma vobec nenapadlo, ze by nam bolo bez prudu zima ....ale - by sme len krbovali.
vinka, jasne ze si ta pamatame. 🙂

simonito
18. okt 2009

Babyzuz..ja su z Valašska-okolí Vsetína 😉

Jenn...mě taky chvílema pokoušel infarkt.....hlavně sme museli urgentně řešit mrazáky,kde máme všechny zásoby masa 😒

a Ahojte všechny.....se odmlčím,jdeme se ráchat a čučkat jak zpívají ty naše hééérečky 😎

jennna
18. okt 2009

adka....aj plynová pec potrebuje troška šťavy z elektriky...asi tak...

no vidíš lucim....ja som mala paniku aj z "plynovej" ery, čo bola na jar

vinka
18. okt 2009

No tak mi sme paniku nemali lebo plyn nemáme.Ale ked vypadne prúd tak si ani vodu nezohrejem. 😀 😀 😀

adka12
autor
18. okt 2009

baby a tie čo kúrite len elektrikou aj ohrievate vodu, je to drahé?

lucim
18. okt 2009

adka ja neviem, platime priemerne menej ako ked sme boli v byte, drahy vravi, ze je to ok, este sme tu len rok, potom po sezone sa spytaj, ci je to vyhodne 🙂

jennna
18. okt 2009

adi ja som ti také litánie o tom rozpísala...a ma zrušilo... už sa mi nechce... 😀

vinka
18. okt 2009

Jenna musím ťa zas pochváliť za fotku v pase.Tá prčvá bola prekrásna a tá je ešte krajšia.No nič.Idem okukať vaše babatienka ako vám už vyrástli. 😉

jennna
18. okt 2009

hi vinka... ďakujem!!! idem ťa aj ja okukať... 😉

adka12
autor
18. okt 2009

nevadí jenn, dakujem vám baby za rady...
idem ja do hajan, kym saska spinka, dobrú 😵

jennna
18. okt 2009

ahoj adi!!!

samayka
18. okt 2009

ahojteee

aj my vás ideme okukať 🙂))))

zakladatelka klubu nespáčov asi opustí vaše kruhy... 😝 😝 😝 my totiž spííímeeeee!!!! a spali sme dnes dve hodiny v kuse... až som si myslela že jej niečo je 🙂))

inak sme dnes mali super dník.. boli sme na gaštanoch - už sme ich stihli aj spráskať... a tak.. pohodička.

ozaj .. lucim tie jabĺčkové zázraky čo si robila matejkovi si robila aj so šupkami?? myslím tie detské výživky...

josifek
18. okt 2009

Vinka já malou už skukla 😀 je rozkošnice 😀 😀 😀

lucim
18. okt 2009

vinka, kuknem aj ja o chvilku 🙂

samy ano, so supkami bez jadrovnikov a supky ostali v sitku, ked sme to pasirovali 🙂 a gratulujem k spanku 🙂

traktor
18. okt 2009

jeeeej vitam 4 do klubu 😀 😀 😀 , a ahojte 😉

lucim
18. okt 2009

vinka vsetky deturence mas krasnucke 🙂

cau traky 😉

traktor
18. okt 2009

a dnes vecer som skusila maly experiment....chcela som vediet kolko matko pije...a vytiahol 210 ...bol nekludny a este hladal tak som dala este 90 k tomu....normalne nechapem kde to donho voslo 😅 , hned aj zalomil a chrape ....uz viac neexperimentujem 😕

traktor
18. okt 2009

ahojluci , tak ako uzila si si sobotu, oddychla si si trosku? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre