• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
traki minibus to isti :grinning:
18. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majkas no my občas převlíkáme dvakrát když je malá hltavá a poblinká se :grinning: :grinning: :grinning: a dost věcí mám i na chalupě abych nemusela vozit tam a zpátky :grinning:
18. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi ty jej urob normalne aj album s fotkami, garderobu ma....este fotky a moze ist za modelku.... :grinning: :grinning: , ale je to super,ze sa da takto nakupit, a fakt su to krasne veci :wink:
18. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj i můj si to pochvaluje nebo když natrefíš výprodej.Ale jinak draho, ve čtvrtek jsme kukali na šaty a pod 450 kč nešli a pak kuknu do MMB a hned dvoje mám a za směšnou cenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .A v riflíkách je krásná uplně k sežrání,hlavně když pase koníky ta dupka v nich k nakousnutí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už máme i odbyt na věcičky sestřenice od manži bude mít za týden malou holčinu tak odebírá věci od nás vždy ji udělám balíček a nějakou cenu a ona souhlasí nemají moc korunek a tak to má jako výpomoc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda, maju krasne oblecenie na babetka, ale ceny su neskutocne, drahsie ako na nas, aj ja preto radsej nakupujem na akciach/ vtedy - ked sa mi nieco velmi paci/ zoberiem aj vecsie, alebo na bazariku...ono take miny vecicky sa daju aj na bazariku kupit ako nove, ved babo ich nema sancu ani znicit, raz dva vyrastie.....
18. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JJ přesně traky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super, ze hned aj posunies inde :wink:
18. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JJ a ona má radost z každé věcičky je to fajn vidět jak se raduje :grinning: :grinning: :grinning: budou mít Kačenku :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsme tu zůstali sami no jo když máme ten svůj klub přecedkyně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nasa postarka sa tento tyzden nabeha , ma mi prist kopu veci.....hojdacka, chodak, 2 x ciapka, overal, balik oblecenia, macko pu zvonkohra....to bude radosti :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neva...zajtra sa vymenime jeden den ty druhy den ja....spravodlivo :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky náš pošták taky, čekám jěště 5 balíčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
uvidime dokedy to tym nasim spachtosom vydrzi..... :grinning:
a Riuska bude pokladník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....ze vzdavam poklonu nasim postarom.... :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukam saty na mma, josi si ma navnadila :grinning:
dufam ze toto sa mi zajtra podari vyhrat http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1415160 (ked mala dovtedy vobec zaspi :slight_smile: )
18. okt 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, co ine ako pokladnik, ani jedna z vas by to nemohla byt, vsetky prachy by skoncili na mmb................... :grinning:
18. okt 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je super...ja som uz ojednala aj zaplatila nove, som malamat od ruky, aj sme sa dohodli a po tyzdni mi napisala, ze ho predala, tak som dostala nerf a kupila nove...dlho som hladala/ to odruky/ lebo ako naschval vsade ponukali len ruzove..... :grinning: :grinning:
Majkas krásné budu držet palečky :grinning:
majka , krasne saty, dobre sa staras o tu nasu nevesticku :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face:
18. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas: pekneee
18. okt 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky já vím jen jsem kukla aono tam klučičí :grinning: :grinning: :grinning:
Riusko však jasné proto jsi pokladník ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius co narobis, niekto nad nami musi vladnut pevnou rukou, my by sme to s josi asi fakt rozflakali na bazariku :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sa smejem, skuste sa spytat mojho P na temu ja a minanie :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no, to ze to tu nepisem, neznamena, ze neminam.......... :sweat_smile:
18. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky no já nevím já mám boční příjem já mohu :grinning: :grinning: :grinning: a jěště mi zbívá mateřská :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale teď už zase máme na chvíly pokoj máme zásobu a malá moc rychle neroste tak vydržíme nějaký pátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a musim priznat, ze na dievcatko sa mina akosi lahsie... ja som vzdy vravela mojmu P, ze neviem ci bude stihat zarabat, ked budeme mat dievku :slight_smile:
18. okt 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spíš kukám na dárky k Vánocům pro rodinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: také se daj sehnat fajnové nové věcičky :grinning:
18. okt 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok